שלום

skaramoosh

New member
שלום ../images/Emo85.gif

אני נגה, אני בת 14 ממעלה אדומים, ואפשר להגיד שאני חדשה בפורום. הייתי בקומונה, אני מכירה קצת את אוריה, אבל כשהתחילו להיות הרבה הצפות בקומונה די עזבתי אותה. היום הופתעתי לגלות שהתוכנית יצאה לפועל ואוריה הפכה למנהלת הפורום.
! יש לי את הדיסק Life in Cartoon Motion, ואני מתכננת לקנות את הDVD (ד"א אהבתי את משחק המילים, LiVe in Cartoon Motion ויש גם כמה שאלות לגבי השירים של מיקה- בטח המומחיות של הפורום ידעו לענות לי
- בדיסק שלי יש עשרה שירים, אבל באותו הדיסק שראיתי באמאזון היו שני שירים נוספים: Ring Ring ו Erase. למה הם לא היו בדיסק שלי? - מצד שני, בדיסק שלי יש גם כמה תוספות מוזרות לשירים- בחלק מן השירים שומעים בסוף דיבורים, לא ממש התעמקתי בזה אבל זה נשמע כמו אישה שמדברת במבטא ערבי. מישהו יכול להסביר לי מה זה? ובנוסף, בסוף השיר Happy Ending, יש כדקה של שקט, ואז יש שיר שמיקה שר, איך קוראים לו ולמה הוא לא ברצועה נפרדת? ד"א, שיר מדהים
- יש לי שיר שנקרא the only lonely one, אבל הוא בגרסת דמו, נשמע שיש רק פסנתר ותופים. האם כבר יש לשיר הזה גרסה סופית? - ואחרון- כמה שירים יש למיקה מלבד השירים באלבום Life in Cartoon Motion? האם יש מצב שמישהו יתן לי רשימה שלהם, וגם מאד הייתי רוצה לשמוע אותם. אם הם לא נמכרים בסינגלים או באלבומים אני חושבת שזה מוסרי להוריד אותם, בהנחה שברגע שהם היו נמכרים הייתי קונה אותם
. תודה רבה =]

skaramoosh

New member
ד"א, השיר אחרי Happy Ending הוא לא RING RING

אני יודעת שהוא אמור להיות מצורף שם, אבל במקומו יש שיר אחר.

michi22

New member
סתם

בגלל פוטושופ... אבל בארץ ובחו"ל הדיסק עצמו בצבע אחר... המיקה בורוד או ירוק :)

michi22

New member
היא מלבנון...

זה לא מבטא מוזר :) והרבה אומנים עושים הפסקה כזו עם שיר....זה שיר סודי כזה :)

skaramoosh

New member
הממ, גחליתי איך קוראים לשיר אחרי האפי אנדינג

Over My Shoulder ותראו מה זה: http://www.starzik.com/mp3/produits/Life_In_Cartoon_Motion-86626.html לא ידעתי שיש אלבום כזה. למה Love Today מופיע שם פעמיים? יכול להיות שיש גרסה נוספת של השיר? בכלל, כל עניין הדיסקים הזה נורא מסתורי- לחלק יש את Ring Ring ו Erase בתור רצועות נפרדות, בחלק רינג רינג מופיע בתור בונוס ובחלק יש בתור בונוס משהו אחר בכלל? מוזר
. טוב, זה גם הופך את מיקה למעניין יותר. ד"א, שמתם לב שבאתר הרשמי של מיקה, יש ציפור לבנה ליד התפריט שכשלוחצים עליה היא מחרבנת, ואפשר גם לפגוע בלוליפופ גירל שעוברת למטה

skaramoosh

New member
טעות בקישור

http://www.starzik.com/mp3/produits/Love_Today-90108.html|סליק| אתם יודעים מה, בשביל מה אני צריכה פורום? אני מנהלת עם עצמי שיחות יופי

skaramoosh

New member
בסוף אני אעשה בעצמי שרשורפלצת../images/Emo190.gif

תיקון- גחליתי- גיליתי קישור לחיץ: http://www.starzik.com/mp3/produits/Love_Today-90108.html . כתבתי סליק, אולי בגלל שבמקרה חשבתי על החומר למבחן בהיסטוריה שהיה היום
(אפילו שהוא היה בכלל מלחמת העולם הראשונה) טוב, די לחפור. לישון. לילה טוב!

קארין 555

New member
כן יאו גם אני רציתי לשאול פליז תעננוווווווווו

בסוף השיר רינג רינג יש איזה אישה מדברת במין מבטא כזה תאילנדי לא יודעת מה זה . הבנתי שהיא אומרת נשים שונות וזה . ותאמת שהורדתי אותו סורי שאני אומרת את זה אבל למי שיש ת'הורדה בבקקקששה תתתבדקו זה מעניין ואני לא מצליחה לבין :(:( אאאוף

lollipop161

New member
זאתי..

קרובת משפחה של מיקה, לבנונית, שאיבדה עין במלחמת לבנון הראשונה וגם את בעלה. אז למעשה השיר מבוסס עליה, על סיפור חייה. בקטע שהיא מדברת היא אומרת "אני לעולם לא אשכח את הסיפור שלי. אני לא עצובה, אבל בפנים אני עצובה"

למעלה