שלום=]

שלום=]

הייתי רוצה לדעת מתי ההופעה/הופעות הקרובות של יהודה איפה מחיר וכאלה. אשמח לתשובה:)

רינה ד

New member
סופשבוע עם יודה בערוץ 24

כנראה.. אני לא בטוחה אבל שווה בדיקה.. (ההורים שלי הכינו לי וידאו כאילו יהיה איזה קליפ או הופעה שאין לנו..) ועכשיו שאני הולכת להיות הרבה בבית אני יעביר את כל ההופעות של יודה מקלטות וידאו למחשב ונוכל לשתף את כולם באימיול.. אם מותר לעשות את זה.. (אילנה תבדקי את זה עם חרגוליס?..) מקסימום ניצרוב לדיסק ויהיה לכולנו את ההופעה בדיוידי.. ונועה, הערב יש הופעה בזאפה ת"א..

ספי סול

New member
אווווייייי רינה זה יהיה נהדרררררר

אם תעבירי לאימיול את כל ההופעות של יהודה שיש לך על וידאו............... ובטח שמותר!!!!! זה אפילו מצווה לשתף אחרים בזה!!!!!!! וסוף שבוע עם פוליקר בערוץ 24 מתחיל מחר?????? מה הם יוצאים מהאולפן השקוף או שפוליקר מגיע לשם...........???????? זה גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! רק שלא יימאס כמו שעשו שבוע שעבר עם אייל גולן ששידרו את אותה ההופעה שלו שידור מחזורי במשך שלושה ימים................. מקווה שיכניסו כמה שיותר קליפים ולא את אותם השירים במשך כל השידור הזה.................. ובבקשה..... לא לשדר את התוכנית על ההוצאה המחודשת של אפר ואבק זה היה מגוכך........... ועוד משהו לפני פיזור.................. מי היה אתמול בהופעה................???????????????? מרשמים מאתמול בבקשה.................

למעלה