שלום

אור-ירח

New member
שלום

שמעתי על הפורום הערב, ואני מברכת על פתיחתו. אני כותבת בפורומים אחרים כששם רוב הציבור הינו ילדודס. חמודים אמנם, אבל רובם יכולים להיות ילדי. רציתי לדעת לאיזה ציבור הפורום הזה מיועד. תודה.

עצמי

New member
ברוכה הבאה. :)

כל מי שרוצה. כל מי שחושב את עצמו מבוגר, או שאחרים חושבים אותו כזה... ויש לו דבר שמעיק על ליבו, ורוצה לשתף אחרים. לאוורר, להקל על עצמו... להכיר ולענות לאחרים.. מוזמן. ושיהיה לך בקלות. ומה שזה לא יהיה - שיחלוף לך מהר, ובמעט ייסורים. :) עצמי.

אור-ירח

New member
,תודה עצמי

ומה דינו של מבוגר שחושב שהוא ילד, ושגם האחרים חושבים שהוא עדיין ילד??? ואיזה סוג יסורים אפשר להביא לכאן?

עצמי

New member
אולי זה לא מה שרצית לשמוע..

אבל במידה רבה, דינו של כזה, הוא כיף אמיתי... הלואי עלי, אני חושבת , להיות מסוגלת להיות ילדה, המובן המלא והיפה של המילה... אני למשל מעולם לא הייתי. עכשיו אולי, אני רק מתחילה. ולגבי מה שאפשר לעלות כאן? מה שמייסר אותך כרגע. שתפי אותנו. ואם נוכל נעזור. ויש כמובן גם את צוות סהר, שנכנס מידי פעם, ומוסיף מילים טובות. אז שיהיה לך בהצלחה. ודרך אגב. אם תקראי קצת, תקבלי מושג מה קורה כאן ותוכלי לראות אם זה מתים למה שחיפשת.

אור-ירח

New member
טוב

אז לא ממש מצאתי את עצמי בהודעות שקראתי, אבל אני בקושי מוצאת את עצמי גם פה:) מה מייסר אותי כרגע? דווקא לקחתי פסק זמן מהיסורים. אבל בקיצור: אני נפגעת גילוי עריות על ידי אבי בשנות בגרותי המוקדמות. חייתי עם ה``סוד`` שלי הרבה שנים כשהחלטתי היתה ``לקחת אותו איתי אל הקבר``. בגיל 40 הצטרפתי לקבוצת תמיכה שעניינה היה הפרעות אכילה, ושם, באחת הפגישות נתקלתי בבחורה שגם עברה גילוי עריות. מפה הכל התגלגל, סיפרתי לאחותי כדי לבדוק אם גם היא נפגעה, ותוך שנתיים התפרצו בעיות פיזיות שהובילו אותי בלית ברירה לרפואה אלטרנטיבית, לאחר שלא נמצא לי מזור ברפואה הקונבנציונאלית. אצל ההומופאת התגלה ה``סיפור`` שלי ומשם הדרך לגילוי היתה קצרה. עברתי טיפולון כדי לדעת איך מספרים לבן הזוג. אחר כך לחברות. ולבסוף גם לילדי. כיום אני מדברת על העניין בחופשיות, אבל יודעת שצריכה טיפול כדי לפתוח דברים שעדיין סגורים ומודחקים. מצאתי את עצמי בפורומים לנפגעי תקיפה מינית וגילוי עריות, והערב ספרו לי על הפורום הזה. זהו להיום:)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אז... ברוכה הבאה :)

ואני מקווה שלא רק תחפשי את עצמך בהודעות, אלא ממש תשפיעי ותצרי כאן את מה שאת מנסה למצוא. אחרי הכל, עכשיו גם ההודעות שלך מצטרפות להודעות של כולם והכל ביחד יוצר את מה שהפורום הזה בעצם. אז השתלבות מוצלחת לך!

שני~

New member
שלום אור ירח

וברוכה הבאה. קראתי את סיפורך הקשה ואין ספק שניכר כי את אשה אמיצה, שמתמודדת עם קשיים אמיתיים. אין לי אלא לאחל לך שתמצאי את מקומך גם כאן, איתנו בסהר, שתמשיכי לשתף אותנו בהתמודדויות שלך, ותרגישי כמו בבית. בהצלחה! שני

אור-ירח

New member
תודה שני

אני לא חושבת שאני אמיצה יותר מכל אחד אחר פה שמסוגל לכתוב את הדברים מתוך הלב... ואני שמחה להיות חלק מקהילה זו. תודה.

למעלה