שם של בת

חל75

New member
שם של בת

לפני כחודש נולדה ביתי היקרה. קראנו לה בשם דניאל ועוד שם נוסף (שירז) מאז, אני שומעת מהרבה אנשים את השאלה "עשיתם שאלת רב לגבי השם דניאל ?" ורציתי לדעת למה ? האם יש בעיה עם השם הזה ?? אם יש צורך אני אתן את כל הפרטים עם שם המשפחה תאריך הלידה וכו.. תודה רבה מראש !!! חלי

ilanamysticana

New member
שם של בת

השם הוא קוד מוצפן על פיו אנו פועלים לישום התכנית האנרגטית שלנו. הנשמה בוחרת את השם ומעבירה אותו באינטואיציה להורים ובמיוחד לאם. קיימת היום אופנה (לא מועילה ולפעמים מזיקה) לשנות שמות או לבחור שמות על פי "ניתוחים" שונים ולא תמיד על ידי אנשים שיש להם את עומק ההבנה. ברגע שהשם נבחר על ידי אחרים זה גורם לא פעם להזמנת כלים אנרגטיים שיהיה קשה לתינוק ולאחר מכן לאדם הבוגר להתמודד איתם. טוב עשית שהלכת עם השמות שלך . האמיני באיטואיציות שלך גם בהמשך הדרך. שיהיה רק טוב

חל75

New member
אבל למה כולם שואלים על דניאל ?

אני שמחה לקרוא את מה שכתבת לי וזה מאוד מרגיע אותי, אבל סתם מעניין אותי מה מסתתר מאחורי השאלות האלה. התינוקת נולדה ב 29/8/10 בשעה 16:35 בניתווח קיסרי

ilanamysticana

New member
דניאל

לדעתי אין שום פגם בדניאל .היא צריכה להיות יפה מאד. לדעתי אנשים אוהבים להגיד הרבה דברים ולשאול הרבה שאלות ולא תמיד מפירגון. אל תשימי לב. שיהיה רק טוב היא תהיה ילדה רגישה עם אינטלגנציה רגשית גבוהה הרבה הבנה ומאד חכמה. את החכמה אפשר כבר לראות בעיניים הן מדברות.

חל75

New member
תודה רבה רבה

שלחתי גם מסר. את צודקת מאוד היא באמת יפהפיה...ומקווה שגם כל מה שכתבת יהיה בהמשך ... אנשים פשוט שיגעו אותי לגמרי "עשיתם שאלת רב" עליתם לתורה עם השם הזה ? וכששאלתי למה אמרו כי הצירוף של דן לא טוב, דן אותי האל וכו..וכן זה שם של מלאך ולא קוראים בשם הזה פשוט הייתי בהרגשה לא טובה.. תודה רבה על התשובה המפורטת והמרגיעה !!!

למעלה