שני נושאים

שני נושאים

1. אחריי שנקרע לי המיניון 2.35 אני צריך להביא צמיג אחורי חדש, הWTB טימברוולף שיש לי כרגע פשוט לא זז לשום מקום וכבד אחושרמוטה. אני רוצה צמיג קל, עם הרבה אחיזה ומהיר יחסית. על מה כדאי לי ללכת? אני רוצה 2.35 ואם יש משהו קל 2.5 גם הולך (אה.. זה צמיג אחורי) 2. אם מישהו רוצה להחליף איתי קפיצים של הבולם האחורי יש לי קפיץ 600X2.8 של פוקס ואני רוצה להחליף עם מישהו על 500X2.8 אם למישהו יש קפיץ 500/550 והוא רוצה להחליף שישלח לי מסר בפרטי, אני יותר מאשמח :]

../images/Emo207.gif צמיג אחורי גם אני להיות מחפש

אני צריך המלצה לצמיג 2.35 (לא יותר רחב (אפשר פחותת רחב)) שאפשר לשיםם בו פנימית רגילה ולא היה כל שנייה סנייקביטס.. (טיובלס לא בא בחשבון) (אני שם מקדימה מיניון קידמי עם טיובלס)

נראה לי הגעתי להחלטה

אני הולך על היי רולר 2.35 1 PLY ויעשה עליו טיובלס ביתי מקדימה אני חושב שמיניון 2.5 ישב הכי טוב על האופניים שלי אבל זה פחות לחוץ לי כרגע וננס אתה רוכב סטירט/אורבן תיקח הולי רולר או הדגם המקביל של קנדה/בונטרגר

7omahawK

New member
בחיים לא תצליח לעשות טיובלס -

על היי רולר 1 PLY. תקנה מיניון 2.35 UST.

ohadDH

New member
שטויות במיץ../images/Emo3.gif

אצלי בSX שני בצמיגים זה היי רולר 1 PLY שניהם על טיובלס לא נתקלתי בצמיג של מקסיס שלא תפס טיובלס ובכלל תדע שאם יש בעיה זה או בקנדה או באינטנס.

7omahawK

New member
טוב שיהיה לו בהצלחה...

הצמיג הזה מתחיל להקרע אחרי חודש של רכיבה.

r1a2n5

New member
למה לא ?

ולי יש מניון קדימה 2.5 ומאחורה היי רולר 2.5 שניהם 3 ply יש סיבה שגם שלי לא יתפסו טיובלס בייתי ?

2PLY דבר ראשון וכן מן הסתם הסיכוי

שזה יתפוס יותר גבוה בגלל שהדופן נדבקת יותר טוב לחישוק

r1a2n5

New member
אחי

אני רוכב עם היי רולר דאוון היל מאוחרה (2.5) ומניון דאוון היל (2.5) מקדימה ... הצמיגים אוחזים מעולה !! ודרך אגב אני רוכב עם 2 ply (יותר כבד) ותאמת הצמיגים לךא כל כך כבדים ... (אם מעניין אותך אחיזה ומהירות שחיקה)

amirgal

New member
וולטנה (או איך שוראים לזה)

הצמיג שמוכרים בהרים, רק בתור אחורי.

jumperman

New member
צמיג על הפנים...

שחיקה מהירה בטירוף, ומהר מאוד הופיעו סדקים...

glory boy

New member
אם אתה מחפש מקסיס,

הגיעה אכשיו סטוק גדול ,כל הדגמים במחירים מטורפים שחבל לפספס. שתתקשר ,שלומי-0577772506 מ9:00 עד 19:00

למעלה