שני סקריפטים נוחים לשימוש

omerst

New member
שני סקריפטים נוחים לשימוש ../images/Emo3.gif

קודם כל, בשביל להשם יעבדו,אתם צריכים לשים אותם בקונפיג שלכם,והוא נמצא בתיקיות האלה: ברירת מחדל: C:\Program Files\Valve\cstrike יש שם קובץ בשם userconfig.cfg תפתחו אותו בעזרת כתבן/נוטפאד. הסבר מדוייק,יש בקומונה של מה כל דבר עושה,אבל בכלליות,רז הכין אחלה של דבר: http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=27835&msgid=22908153 ואני מוסיף כמה דבירם פשוטים,שהופכים את המשחק להרבה יותר מעניין,וקל :p (רוב אם לא כל הסקריפטים לקוחים מאתר esgames.co.il אז קרדיט עצום להם, קרדיט ל AviorHadar, ולכל צוות FXP) ועכשיו,לדברים העיקריים: לחובבי הסניפרים:תפסיקו להשתמש בסניפרים!!!! זה הורס את המשחק ! החלפה מהירה של נשקים בגלגלת: alias "+prev" "invprev;wait;+attack;wait;-attack" alias "+next" "invnext;wait;+attack;wait;-attack" bind "mwheelup" "+prev" bind "mwheeldown" "+next" הדבר הכי יעיל שיש,בלחיצה על "[" זה ישתיק או יאפשר לשמוע את האחרים מדברים...זה הכי יעיל שאי פעם ראיתי... bind "]" "vo" alias vo "vo1" alias vo1 "volume_enable 0;alias vo vo2" alias vo2 "volume_enable 1;alias vo vo1" שוב,לא אני כתבתי,אז קרדיט עצום לאתר esgames.co.il אז קרדיט עצום להם, קרדיט ל AviorHadar, ולכל צוות FXP אם יש לכם עוד סקריפטים טובים-תכניסו לשרשור הזה
(יצעתי מעפן אם שני סקריפטים דפוקים,לא נורא-תוסיפו אתם עוד,ואז זה יהיה שווה משהו-ואם למישהו יש קונפיג,(אילקו,זה רמז בשבילך) אז שיעלה אותו בשרשור הזה ויסביר חלק מהפעולות...)

razaR2

New member
איך נרשמת ל ES?

צריך סטים איידי לא? יש לך אקוונט מקורי של סטים?

IDAN1815

New member
אין לי קובץ בשם userconfig.cfg ../images/Emo10.gif

יש לי 'userconfig' בלי הסיומת , ויש לי קובץ ' config '....

omerst

New member
אין בעיה

קודם כל,זה לא חשוב שתראה את הסיומת של הקובץ,'userconfig' טוב כמו שהוא... אבל אם אתה ממש רוצה: בתיקיה עצמה,תלחץ על TOOLS (בחלק העליון) שם FOLDER OPTIONS תעבור לתגית VIEW ותעיף את ה "V" ל Hide extensions for known file type בהצלחה :p

IDAN1815

New member
לא משנה הצלחתי לפתוח, שאלה אחרת

אני פשוט כותב את הפקודה שאני רוצה להוסיף לקונפיג בקובץ? לא משנה איפה? פשוט מעתיק ומדביק?

למעלה