** שרשור בוקר היום ה-91 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

DannyB10000

Active member
פתאום קלטתי. אם היפוטתית מעתוק מקבלת חסינות הקולות שלה הולכים לליאל. ליאל כרגע מקום אחרון בכל הסקרים אבל אם הקולות של מעתוק אכן ילכו אליו יש לו סיכוי להגיע לגמר ואם זה אכן יקרה שניר ואברהם שניהם ילכו. או שאולי זה רק יעזור לו לעבור עוד הדחה אחת ושניר או אברהם ילכו ואז ליאל יהיה המודח האחרון.

GALxp

Well-known member
פתאום קלטתי. אם היפוטתית מעתוק מקבלת חסינות הקולות שלה הולכים לליאל. ליאל כרגע מקום אחרון בכל הסקרים אבל אם הקולות של מעתוק אכן ילכו אליו יש לו סיכוי להגיע לגמר ואם זה אכן יקרה שניר ואברהם שניהם ילכו. או שאולי זה רק יעזור לו לעבור עוד הדחה אחת ושניר או אברהם ילכו ואז ליאל יהיה המודח האחרון.
הקולות של תומכי מעתוק יעברו ליענקי.

DannyB10000

Active member
הקולות של תומכי מעתוק יעברו ליענקי.
אם זה נכון אז בכלל אהיה מרוצה אם היא תהיה בגמר. יהיו שניים ממחנה רק לא סתיו ביניהם יתחלקו הקולות ושניים ממחנה ה"טובי לב" שגם יתחלקו ביניהם הקולות ואז מחנה סתיו יוכל לנצח

מיק83

Well-known member
זה מעניין שאתמול ההפקה לא הפיצה את הסקופ עם ספיר לישראל בידור, לערן סויסה, בטטה וכו הקבועים העונה..

אלא הלכה לראשונה על אתר וואלה

מעניין 😏

צופה15

Well-known member
הימורים @GALxp
מי מצביע למי לחסינות ביום רביעי.
שי ושניר אחד לשני, מעתוק ויענקי אחד לשני.
מה לגבי אברהם, סתיו וליאל.

tarimulu

Well-known member
אברהם- יענקי או שניר. כמעט בטוח יענקי.
גם אני חושב. אם איכשהו בכל זאת שניר, זה יוצר כביכול מצב מעניין של תיקו אפשרי בין מעתוק לשניר עם 2 קולות כל אחד

מה שכן ספיר ושאר האורחים אתמול יודעים שברביעי הדיירים בוחרים מישהו להכניס לגמר, מעניין אם ניסו לרמוז על זה ולכוון הצבעה

katy2022

Well-known member
גם אני חושב. אם איכשהו בכל זאת שניר, זה יוצר כביכול מצב מעניין של תיקו אפשרי בין מעתוק לשניר עם 2 קולות כל אחד

מה שכן ספיר ושאר האורחים אתמול יודעים שברביעי הדיירים בוחרים מישהו להכניס לגמר, מעניין אם ניסו לרמוז על זה ולכוון הצבעה
מי החליט שהדיירים בוחרים? אם כן .. אין בזה שום עניין

tarimulu

Well-known member
אם הייתי יענקי, מעתוק, שי, שניר או סתיו, פחות מ100 אלף אין מה להתחיל לחשוב בכלל על יציאה
אין מצב שיענקי יוצא בשביל 30 אלף
מילא אם זו הייתה מישהי כמו ריקי או שיר
נגר קיבל 30 אלף הרגע על כמה שעות צילומים
גם הם יוכלו לעשות סכומים כאלה בקלות

tarimulu

Well-known member
מה עוז יעשה אם יהיו 2 קולות למעתוק ו2 לשניר אחרי ששאר הדיירים כבר בחרו?
אולי יכניס אותם שוב להכריע בין השתיים ואז מעתוק לוקחת

מצב
הנושא נעול.
למעלה