** שרשור בוקר היום ה-93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

גליה 1211

Well-known member
אתה יודע מה? אם יענקי היה דייר דומיננטי, דייר שמייצר תוכן, עלילה, משהו... אולי זה היה מוסיף איזה משקל להחלטה. אבל דייר שלא תרם (מלבד מטבח) קונספט בבית וגם בגלל קהילה, שבוא... לא רואה בכלל את התוכנית, לזכות?​
קשה לי להאמין שאלה שלא רואים יצביעו לו. הוא לא חרדי הארד קור.​

ziniozi

Well-known member
חבל, דווקא רציתי לראות את אברם מתלהם, מתבריין ושורף את עצמו יותר ויותר.
עכשיו בטח יגיד לסתיו שהחליט שהוא ''נותן לה'' לשבת על הטאבלט.

מוטי חוף

Well-known member
מעניין יענקי רושם יומן במחברת כל יום כבר שנה שלמה .

לרשום יומן במחברת זה שייך לשנת 1970 .

ערן .

Well-known member
מעניין יענקי רושם יומן במחברת כל יום כבר שנה שלמה .

לרשום יומן במחברת זה שייך לשנת 1970 .
מעניין מה הוא יכתוב על האח הגדול.. יומני היקר, קמתי, התלבשתי, אכלתי, ישבתי, דיברתי, הלכתי, אכלתי, הלכתי לישון

ziniozi

Well-known member
מעניין מה הוא יכתוב על האח הגדול.. יומני היקר, קמתי, התלבשתי, אכלתי, ישבתי, דיברתי, הלכתי, אכלתי, הלכתי לישון
ראיתי התנהגות אנושית מזעזעת ושתקתי
ראיתי התעללות וחרם על בסיס יומיומי והוספתי עקיצות מהצד
הייתי צבוע לגבי נשים בבגדי ים - כן מפריע לי לראות, או לא מפריע לי לראות
החבאתי אוכל בלי סוף וראיתי אנשים מחביאים, אבל שתקתי כשהשפילו וצרחו על דיירת ''גנבת'' כי שמה בצד אוכל.

JONY המקורי

Active member
החבאתי אוכל בלי סוף וראיתי אנשים מחביאים, אבל שתקתי כשהשפילו וצרחו על דיירת ''גנבת'' כי שמה בצד אוכל.
כשסתיו שרה את "לכה דודי" , היא הועילה לדת יותר מיענקי לדעתי.

בלנקה המקורית

Well-known member
אכן מבחינתי יענקי הוא החוטא הכי גדול
כי הוא לא ביריון ולא מלך הכיתה
הוא בא על תקן הצדיק שחוזר קצת בשאלה, לא לגמרי ולא עד הסוף, בדיוק באמצע כמו שכולם אוהבים, חרדי מחמד שלא מזיק לאף אחד
החלום הרטוב של כל חילוני למהדרין שהחרדים יהפכו לחרדים חמודים.
ואז מגיע יענקי והוא הופך להיות שלושת הקופים - לא רואה לא שומע ולא מדבר.
אומר למעתוקה כשהיא בוכה ומגוללת את מסכת היסורים שעוברת סתיו ושואלת אותו מה עושים ? ואז הוא עונה לה - לא עושים. העיקר שאנחנו לא כאלה.
והיא עונה לו בקול לוחש - נכון. העיקר שאנחנו לא כאלה. נכון. אתה צודק כפרה שלי.
ואנשים כמו יענקי הם הכי מסוכנים. כי הם לא מתערבים והם רק רוצים שיכבדו את רצונם כי הם משרתי האלוהים
והם לא מתערבים במה שלא עניינם. במה שלא מפריע להם ולתורתם. ומה שמפריע להם בעיניים הם פשוט עוצמים את העיניים
ומה שמפריע להם באוזניים אז הם פשוט מכסים את האוזניים עם הידיים (והוא עשה זאת לא מעט פעמים) לא מדבר איפה שזה לא נוגע לו ואם זה לא למטרת אוכל. בקיצור לא מתערב במה שלא נוגע לו אישית.

Goneril 4444

Well-known member
אכן מבחינתי יענקי הוא החוטא הכי גדול
כי הוא לא ביריון ולא מלך הכיתה
הוא בא על תקן הצדיק שחוזר קצת בשאלה, לא לגמרי ולא עד הסוף, בדיוק באמצע כמו שכולם אוהבים, חרדי מחמד שלא מזיק לאף אחד
החלום הרטוב של כל חילוני למהדרין שהחרדים יהפכו לחרדים חמודים.
ואז מגיע יענקי והוא הופך להיות שלושת הקופים - לא רואה לא שומע ולא מדבר.
אומר למעתוקה כשהיא בוכה ומגוללת את מסכת היסורים שעוברת סתיו ושואלת אותו מה עושים ? ואז הוא עונה לה - לא עושים. העיקר שאנחנו לא כאלה.
והיא עונה לו בקול לוחש - נכון. העיקר שאנחנו לא כאלה. נכון. אתה צודק כפרה שלי.
ואנשים כמו יענקי הם הכי מסוכנים. כי הם לא מתערבים והם רק רוצים שיכבדו את רצונם כי הם משרתי האלוהים
והם לא מתערבים במה שלא עניינם. במה שלא מפריע להם ולתורתם. ומה שמפריע להם בעיניים הם פשוט עוצמים את העיניים
ומה שמפריע להם באוזניים אז הם פשוט מכסים את האוזניים עם הידיים (והוא עשה זאת לא מעט פעמים) לא מדבר איפה שזה לא נוגע לו ואם זה לא למטרת אוכל. בקיצור לא מתערב במה שלא נוגע לו אישית.
בול!|מטרה|

מצב
הנושא נעול.
למעלה