שרשור הכרות קצרצר לכל חברי הפורום החדשים.

שרשור הכרות קצרצר לכל חברי הפורום החדשים.

שם: אזור מגורים: הכי מתחבר/ת לפעילות בתחום: מכיר/ה את הסלון: משהו חמוד על עצמי: הדבר האנרכיסטי שהכי בא לי לעשות עכשיו: פועל/ת בעיקר: תמונה חמודה: התנצלות מוקדמת: יהיה לי מעט קשה לכתוב את כל ההודעות בלשון זכר ונקבה כלאחד, אז אמשיך את מסורת הסלון ואכתוב בלשון נקבה (מטעמים פמיניסטיים
) וכמובן שזה מכוון לכל המינים! יום-ערב מצויין (איך שלא תגדירו את זה) וחיבוק!

קטרפי

New member
יו הו הו ובקבוק של רום../images/Emo110.gif

שם: עידן אזור מגורים: תל הביב הכי מתחבר/ת לפעילות בתחום: זכויות בעלי חיים, כמובן מכיר/ה את הסלון: ברור משהו חמוד על עצמי: אין הדבר האנרכיסטי שהכי בא לי לעשות עכשיו: לשחרר בעלי חיים ממשקים. בינתיים אני נאלץ להסתפק בלתכנת משחק מחשב שבו אתן משחקות פעיל\ת ALF פועל/ת בעיקר: באנונימוס תמונה חמודה: הנה

../images/Emo12.gif

עוגיה טבעונית כמובן! איך שכחתי לציין? העוגייה הטבעונית של עידן עוגייה ולרגע מונצח זה, אני מיה ביסקוויט!

אישעם

New member
בכלליות

אישעם שלפיל (בדוי) מהמרכז פעילות בתחום הטבעונות, לא שייך לעמותה כלשהי. מכיר את הסלון, אוהב את הסלון. משהו חמוד על עצמי ? כאילו נמצא עלי ? נקודת חן. לפתוח לולים ורפתות ולשחרר אותן לאיזה יער נידח, הלוואי וזה היה אפשרי. לפתוח מעבדות לניסויים ולשחרר את כולם (טרם ראיתי "מאחרי המסיכה"). פועל בעיקר בהאכלת חתולי רחוב וכלבי רחוב + עכברון אחד קטן וחמוד במשרד. אין לי תמונות חמודות, בכולן רואים את הקרניים.

../images/Emo9.gif

שם: מיה אזור מגורים: מועצה אזורית אשכול
הכי מתחבר/ת לפעילות בתחום: זכויות בעלי חיים מכיר/ה את הסלון: כן
משהו חמוד על עצמי: ?
הדבר האנרכיסטי שהכי בא לי לעשות עכשיו: לשחרר את העגלים הקטנים מקיבוץ אורות, ראיתי אותם בדיוק לפני שבוע ומאז אני מתחרפנת, וכמובן את כל בעלי החיים, לעשות כמה שיותר אד-בסטינג ולהפגין על כך שבהפגנות השוטרים יושבים על סוסים =דכאני!!!! פועל/ת בעיקר: באנונימוס- עמותה לזכויות בעלי חיים, ובסלון מזל. תמונה חמודה:

somebodddy

New member
נראה לי שאני אשרוץ כאן קצת.

קוראים לי עידן ואני לא אנרכיסט. לא משתתף בשום פעילות אנרכיסטית, ועד עכשיו לא שמעתי על סלון מזל. אני כאן כי אנרכיזם זה נושא שמעניין אותי, ודיונים שבהם כולם מסכימים עם כולם מזכירים לי פרסומות של ג.יפית. אני מבטיח לא להיות טרול, אבל אם אתם חושבים שאין כאן מקום לאחד כמוני אני אלך... מצטער שהתגובה הזאת לא מפורמטת, אבל אני כותב מהסלולארי ותפוז לא מאפשרים לרדת שורה...

ברוך הבא לך עידן

בוודאי שאתה מוזמן להיות בפורום וללמוד על אנרכיזם ועל נושאים שמעניינים אותך בהם מתעסק הסלון. אתה מוזמן להיכנס לאתר סלון מזל ולאתרים נוספים בנושא שנמצאים ב"קישורים" ולקרוא, וכמובן לשרוץ בפורום וללמוד וללמד.

tzfardea1

New member
אני

שם: מיכאל אזור מגורים: לוד הכי מתחבר/ת לפעילות בתחום: זכויות אדם ובעלי-חיים מכיר/ה את הסלון: לא ממש, אבל רוצה להכיר משהו חמוד על עצמי: הדבר האנרכיסטי שהכי בא לי לעשות עכשיו: אמ לא יודע פועל/ת בעיקר: לא פועל תמונה חמודה: אני לא מכיר ממש את הפעילות והדעות שלי עדיין לא לגמרי מגובשות, אז אני כאן בעיקר כדי להתעניין וללמוד על נושאים שמעניינים אותי

nimrodevron

New member
נמרוד

שם: נמרוד אזור מגורים: ליד סלון מזל הכי מתחבר/ת לפעילות בתחום: זכויות אדם למיניהם משהו חמוד על עצמי: אני קצת דומה לעמוד חשמל עם משקפיים, ולפעמים זקנקן הדבר האנרכיסטי שהכי בא לי לעשות עכשיו: לצפות ב http://submedia.tv פעול בעיקר: בלעזור להפעיל את סלון מזל תמונה חמודה: נו, אמרתי לכם/ן כבר לדמיין עמוד חשמל עם משקפיים, ולפעמים זקנקן קטן, זה אני

OdedIsNotAfraid

New member
עודד

שם: עודד לאמפחד. אזור מגורים: לא רחוק מהבונקר של היטלר. משהו חמוד על עצמי: אנרכיסט לשעבר עתה אני פרידומיסט וזה לא מלשון פרידמן. הדבר האנרכיסטי שהכי בא לי לעשות עכשיו: להמשיך להיות מובטל. (אם תרצו אין זאת אבטלה) פועל בעיקר: בפורום די לכפייה פסיכיאטרית 319 בתפוז, כנגד פסיכיאטריה השליחים שלה האייזנצגרופן חבריו הקרובים של עלי הכימאי מעירק (זל"ל זכרונו לא לברכה) תמונה חמודה: ג'וני נכנס לחדר לפגוש בפעם הראשונה את הפסיכיאטר החדש

אופליה7

New member
היי עודד

אני שמחה שגם כאן אנחנו יחד. הדברים שחשובים לי הם: פמיניזם זכויות בעלי חיים נגד פסיכיאטריה

יניצרית

New member
הולה הולה

שם: יניצרית אזור מגורים: ת"א הכי מתחבר/ת לפעילות בתחום: מגדר ופמיניזם מכיר/ה את הסלון: ברורררר (אבל רק את החדש, בישן בסמטה אלמונית אף פעם לא הייתי) משהו חמוד על עצמי: ??? אני נמוכה, זה נחשב חמוד? הדבר האנרכיסטי שהכי בא לי לעשות עכשיו: אני לא אנרכיסטית טובה.. סורי. למרות שיש אנשים שרואים בסירוב שלי להוריד שיערות או לאכול דברים שהיו להם עיניים משהו בסגנון. פועל/ת בעיקר: המממ.. גם לא אקטיביסטית טובה מידי. אני משתדלת ביומיום ובלי טררם לחיות נקי, סובלני שוויוני וירוק יותר. תמונה חמודה: ?..

למעלה