שרשור הכרות
יש הרבה חדשים

גם אני עונה!

שם: נוף גיל:18עיר: קריות, כן זה עצוב... איך שמעת על קרן לראשונה: שמעתי שיש זמרת שמארחת את אוהד, והייתה הגרלה להופעה, זכיתי וגם אחיות שלי זכו וקיבלנו כרטיסים אז הלכנו ויצאנו פעורי פה... איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: שוכחת אותך, שיהיה לנו בית ועל שפת הכינרת. אלה הפייבוריטים שלי. איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: אוהד חיטמן, אביב גפן, עברי לידר, היהודים, אם אני לא אפסיק עכשיו זה לא יסתיים, אז מספיק.

חחחח

אין מה לעשות אני יכולה להתחיל לרשום את כל השירים... זה יותר מידי... ומה איתך? למה את עוד לא ענית???????

ג ב ש ו ש

New member
חדש פה+עונה../images/Emo27.gif../images/Emo88.gif

שם:גבי גיל:17 וחצי עיר:אשקלון
איך שמעת על קרן לראשונה:כשהיא כתבה את "לשם"
איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת:השיר שהיא כתבה "לשם" מושלם וגם השיר "ואת" שיר הורס והשיר "איתי"
איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע:נינט טייב
,אביב גפן,הראל מויאל וסקעת,ציפי משהיד,בית הבובות ועוד מלא... לא בא לי על תמונה

עכשיו תורי../images/Emo9.gif

שם: טל-ליהיא אשכנזי גיל: 29 עיר: תל-אביב איך שמעת על קרן לראשונה: זכיתי בכרטיס להגרלה להופעה של זמרת שלא ידעתי מי זאת בכלל (לא הכרתי כ"כ את מירי), אבל היא ארחה את אוהד חיטמן אז באתי ובגלל זה אני פה היום. איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: זאת שבמקומי.. אבל קשה לבחור, אני אוהבת את כולם, עד שהיא התחילה לשיר את זאת שבמקומי, איתי היה הפייבוריט. איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: קארי אנדרווד, מירי מסיקה, ריקי גל, אביב גפן ויש עוד המון באמת, אבל קרן במקום הראשון. וכמובן שאתם יכולים להוסיף מה שבא לכם ותמונה שלכם תמיד תתקבל בברכה.

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gifאוייש שקט את../images/Emo11.gif../images/Emo15.gif

עדי C

New member
שלום!../images/Emo65.gif

שם:עדי גיל: 20 וחצי עיר:מודיעין איך שמעת על קרן לראשונה: "נובמבר" מילים ולחן: קרן פלס איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת:שיר שלה או שהיא כתבה? שלה אני מכירה [כרגע] רק את איתי
ואוהבת את רוב השירים שהיא כתבה לאחרים. איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: מירי מסיקה, עברי לידר, בית הבובות, אביב גפן[קצת], שלמה ארצי, איה כורם ועוד ועוד... מכורה לערוץ 24
ואני באה להופעה ב-10/6!

עדי C

New member
וכמובן.... דנה ברגר שאני מאוד אוהבת

ואפילו יש לה מקום של כבוד בחתימה שלי

שגעוגי

New member
../images/Emo171.gifזה כ"כ כיף שיש פורים ../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

חיכיתי לשרשור כזה
. שם:אבישי גיל:14 עיר:אזור ירושלים איך שמעת על קרן לראשונה:כש-'לשם' יצא, וכולם דיברו על קרן
איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: אני לא מכיר את השירים שלה, אף פעם לא הלכתי להופעה או משהו...אבל איתי בהחלט מעולה
.
איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע:מירי מסיקה,רוני,גבסו
טל, המון בהצלחה בניהול הפורום

למעלה