שרשור הכרות

kyle

New member
../images/Emo13.gif...

שם: אור גיל: עוד מעט 16 היית פעם באירלנד? לא, אבל מקווה להיות בקרוב הדבר שהכי מזכיר לי את אירלנד: המבטא האירי

kyle

New member
אגב, תוספת קטנה...

מבטא אירי זה הדבר הכי משעשע (במובן החיובי כמובן:
) בעולם!

גם אני

אני ניקי בת 21 ועדיין לא הייתי באירלנד. הדבר שהכי מזכיר לי את אירלנד זה המוזיקה והסרטים כל המוזיקה מיו 2 , הקורס , ווסטליף, קולי פארל ועוד

יאללה../images/Emo3.gif...

שם: תום גיל: 15 ו... היית פעם באירלנד: כשהייתי קטאאאאן קטן. הדבר שהכי מזכיר לי את אירלנד: המשפחה שלי
(אני חצי אירי במקור
)

snooPPiT

New member
גמני גמני..../images/Emo20.gif

שם: יעלה גיל: 18 ועדיין סופרת.. היית אי פעם באירלנד? כמעט כמעט..כבר היו כרטיסים והתחרטתי ברגע האחרון הדבר שהכי מזכיר לך את אירלנד: שְרֵק חיחי =)

La Vicomtesse

New member
mind if join you???../images/Emo54.gif

קודם כל, כל הכבוד על הפורום, ושיהיה בהצלחה. אני מאיה, בת 19, לא הייתי באירלנד, אבל אני מקווה לגור שם כמה חודשים אחרי הצבא. מה הכי מזכיר לי את אירלנד? המבטא של ג'יימס נסביט. ובירה גינס...... תתחדשו!!!!!

אממ1

New member
האמ

שם:ליטל גיל:16 היית אי פעם באירנלד?כן, 40 דקות. עצירה של המטוס או משו. הדבר שהכי מזכיר לך את אירלנד: עלי תלתן,מ'רפיס,ירוק,פאבים אירים(?)

אני...

שם: אילן גיל 25 (עוד מעט 26) מעולם לא הייתי באירלנד, אבל זה בתכנון גינס וטים פיניגן.

WinterDay

New member
Can I join too?

פורום מעולה... תמיד קיוויתי שיהיה אחד כזה אבל לא ידעתי שהיה, גם לא היה לי זמן לחפש... אני ---- בן 19 עוד מעט, לא הייתי שם אבל מקווה שבעתיד הממפף - פיות, מזכירות לי את אירלנד.

Can I join too?

פורום מעולה... תמיד קיוויתי שיהיה אחד כזה אבל לא ידעתי שהיה, גם לא היה לי זמן לחפש...צבא ושיט. אני ---- בן 19 עוד מעט, לא הייתי שם אבל מקווה שבעתיד הממפף - פיות, מזכירות לי את אירלנד.

למעלה