שרשור המעבדה

ngtu

New member
ללא ספק היתה הופעה מדהימה

רק חבל שהגעתי ל20 דקות אחרונות :/ מארקי פ'אנק היה מדהים, פשוט נהנתי לרקוד =) אחחח רבל סאן הזה כזה מותק

MenDelSonspirit

New member
היה בייייינזזזזזז!!!!

היה בן אלפי אלפי זונות!!!! אני לא זוכר שנהנתי כ"כ הרבה בהופעה בזמן האחרון. היה קהל מדהים והופעה מדהימה! סגול היה אדיר, קאשי הרקיד, וקוואמי גרם לי להוציא תגרון(כי הוא קוואמי דה לה פוקס אההא), וגם לא לשכוח את שאנן סטריט שהביא בג'רוזלם. בקיצור היה אחושרמוטההההה. באמת לא הבנתי בהתחלה למה אין חצוצרה, חחח... ואוזנה דפק בשיר האחרון כזה סולוווו!!!! וואי, השתנתי פאנק וגרוב ממנו! הפצצתםםםםםםםםם ולדעתי כתבתי את כל הריספקטים. כמובן סחטיין ליובל על עוד ערב עם עבודת גיטרות מדהימה, לאריק שהביא בשיר הערבי המגניב, לאורי שנתן סולו אחושרמוטה מגניב בשיר הערבי. ויוגי שאני לא צריך לתאר כי כולם יודעים שיוגי מלךךךךךך ירושלמים כבוד!! _______________ Don't Lie Don't Cheat Don't Steal

זילבר2

New member
חח אכן היה גדול!

חח בהתחלה כשרבל סאן אמר:"I only have 3 words to say" הייתי בטוח שהוא יגיד: "Music" "Comes" "First" ואז הם ינגנו את זה...חחח לאנורא! היה מגניב גם בלי זה :]

זילבר2

New member
אחחח אחחח איזה הופעהההה!!!!

אין לי מה להגיד...הכל היה מושלם!! הייתם תותחים.. פשוט היה לי כיף. נתראה בהופעה הבאה...

boidy

New member
היה גדול

מזמן לא נהניתי ככה בהופעה, ההופעה במעבדה במוצ"ש הייתהפשוט מעולה!!! כן יירבו, ובעיקר בירושלים שמתחילה להתעורר מוסיקאלית. אה, ותרשמו גם אותי בהגרלה...

OriWinokur

New member
תודה רבה אבל תרשמי בשרשור בשביל

להשתתף בהגרלה...ככה ההודעה שלך תרד למטה תוך כמה ימים

MC ToRnAdO

New member
ככה בלי שירשור להופעה בירושלים????

אחת ההופעות הטובות שהייתי בהן בחיים. לא הייתי חסיד של קולולוש לפני (שפוט לא יצא לי לשמוע), אבל אמרתי נתן צ'אנס (ממילא הייתי במוזמנים), ובהחלט זה היה שווה. נתחיל מזה שהמעבדה היא המועדון עם הסאונד הכי טוב בירושלים. נקודה. חוצמזה הקהל פירגן שאלוהים ישמור והלהקה (אגב, המתופף כריש ביצות) עשתה את שלה. קוואמי, סגול, קאשי ושאנן הגיעו ונתנו כל אחד שיר לבד עם הלהקה, A7 השתתף בשיר של קוואמי ושל סגול. אח"כ היה פייט רבל סאן ואח"כ לצערי לא יכולתי להשאר עוד... בהופעה הבאה אני אהיה בטוח. שרשרו תגובותיכם ואל תשאירו אותי בודד וערירי.

הופעה מדהימה!!!!

כל כך נהנתי... אתם כאלה מלכים... אני חייבת להגיד שהשיר החדש יפיפה!!! זה שיובל שר מוסיף כל כך הרבה! ממש אהבתי... נתתם הופעה ענקית!! ופשוט כ-ל הקהל קפץ ורקד.. הגיעו המון אנשים!! :] אני כל כך שמחה אתם נהנתם ובמיוחד שכל הקהל נהנה... הייתם מדהימים...

זילבר2

New member
לגמרייי!!

היה ממש מגניב שרבל סאן אמר תודה לך ולחברה שלך שהשתתפתן בקליפ..גמני רציתי חחח :]

אה חח...

כן אני וחברה שלי קיבלנו ביג ריספקט ..
איזה מצחיק זה היה.... אמ.. מאיפה אתה יודע שזה אני?

זילבר2

New member
מממממ..

פירסמת פעם מזמן בפורום פ'אנקנשטיים תמונה שלך עם משה אחרי ההופעה בצוללת! ואני פשוט זוכר איך נראית...אני זוכר בד"כ אנשים!

זילבר2

New member
חחחח...אני ביישן!

חחח סתם! לא יצא...בקטנה יהיו עוד הופעות! חוץ מזה אמרת שאת באה לערב להקות צעירות בצוללת לא? אני מופיע שם...אפשר לסדר משהו חחח

למעלה