**שרשור לילה - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
אני צופה בדיליי ואני לא מבינה את התגובות שתום יצא בסדר.. יצא פחדן ברמות. אומר לרמי משהו אחד מאחורי הגב של יהודה ואז מול יהודה עם הטון השקט וכל ה״אחי אחי״ איזה עלוב זה היה וואו.
היו לו איזה 2 רגעים העונה שהוא ענה לו ודווקא אלו היו הרגעים הכי סבבה שלו. כשגל הייתה תירץ שהוא סבבה איתו כדי שיהודה יפסיק לחפש את גל, אמרתי עוד אז שזה תירוץ עלוב ועכשיו רואים את זה.. זה הכל המכתב מאמא שלו וזה שהוא פחדן בגדול

ואני ממש לא מגנה על יהודה. פשוט מופתעת כל פעם מחדש מתום.. מקווה בשבילו שייצא

בסדר555

Well-known member
פרק עלוב, פרק שלם על חליף אותי תחליף אותו
והכי חשוב העלימו את רמי אומר לתום "רוצה לראות סרט, בוא לא נתחלף" בעצם בכוונה לא התחלפו לעצבן את יהודה, וגם את הקפה שהוא שפך העלימו
כי מהיום כבר שומרים על רמי גם על חשבון יהודה
ויהודה מתעצבן משטויות בגלל אלמוג, מנסה לשמור עליה מההדחה כי חשב שהזוכים יהיו חסינים או האחרונים מועמדים, הגיע זמנה ללכת

וקארין מלכה
53.png

נערך לאחרונה ב:

מיק83

Well-known member
והכי חשוב העלימו את רמי אומר לתום "רוצה לראות סרט, בוא לא נתחלף" בעצם בכוונה לא התחלפו לעצבן את יהודה, וגם את הקפה שהוא שפך העלימו
ויהודה מתעצבן משטויות בגלל אלמוג ולשמור עליה מההדחה כי חשב שהזוכים יהיו חסינים או האחרונים מועמדים, הגיע זמנה ללכת

וקארין מלכה
צפה בקובץ המצורף 15297
איך היה ג’וז?

ויהודה מתעצבן משטויות בגלל אלמוג ולשמור עליה מההדחה כי חשב שהזוכים יהיו חסינים או האחרונים מועמדים, הגיע זמנה ללכת

וקארין מלכה
צפה בקובץ המצורף 15297
תמיד רמי מתנהג באופן דוחה ומגעיל וההפקה והדיירים מתעלמים/לא מתייחסים לזה ועסוקים בזה שיהודה אומר את דעתו בקול קצת יותר גבוהה מאחרים.
העיקר רמי והכלב שלו תום מדברים על ה"פרצוף האמיתי" של יהודה בזמן שרמי התנהג כמו בריון דוחה ומגעיל מול דיירים שהוא תופס כמטרות קלות כמו אילון או ג'וזי בהתחלה.
בחיים לא ראיתי כזה יצור מגעיל שמתנהג בצורה כזאת בריונית ודוחה כמו שרמי התנהג מול כמה דיירים בבית ובעיקר מול אילון, ואז מצטדק ומדבר על איך אנשים אחרים "פגעו" בדיירים אחרים בגלל שהם הרימו קצת את הקול. בחיים לא ראיתי רמה כזאת מטורפת של צביעות וראיתי לא מעט צבועים בחיים.

yoni564712

Well-known member
דרור לא פרש בגלל ג'וזי.
הוא פרש בגלל אלמוג.

המנחוס עדיין חי ובועט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה