**שרשור לילה - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
זה בהחלט הפרק בו ג'וזי התעמת עם דרור.
חבל שלא עשה את זה לפני זה...
בשנייה דרור התקפל...
יש כאלה שצריך לתת להם בראש כי להציב להם גבול.
לא עוזר חיוכים ונחמדות.
שאפו לג'וזי
הרי כול עונה דרור טוען שהוא קובר אותו במילים את גוזי אם הוא יגיד לו משהו לו במקום
לפי איך שזה נראה היום דרור הוא פחדן מבניהם

יסמין 💙

Well-known member
בקיצור קארין יצאה מלכה בפרק גם ג׳וזי מלך אין דברים כאלה... וכל השאר יצאו על הפנים.. כמובן אני לא מדברת על זהבה כי שם יש רק גוון אחד

CoolCat92

Well-known member
אין לי ספק שדרור רצה לצאת כי השאלה של ג'וזי פשוט שמ לו מראה בפנים והוא הבין איך הוא יוצא.. כמובן שהוא עטף את זה במילים מעורפלות של "אני לא עצמי" וכו'..
וכל המסנגרים על תום ורמי.. עצם האמירה והציפייה של דרור שהם יבינו אותו בהקשר של צבע הקפה מוכיחה שזו לא פעם ראשונה ובדרך קבע הם עושים תיאומים.. אני לא אתפלא אם גם בדרך הזו, אורן נבחר לראשות הבית.. נראה שאף אחד מהם לא רואה את ג'וזי ממטר כשזה מגיע למשחק ואסטרטגיה

אלזה4

Well-known member
אין לי ספק שדרור רצה לצאת כי השאלה של ג'וזי פשוט שמ לו מראה בפנים והוא הבין איך הוא יוצא.. כמובן שהוא עטף את זה במילים מעורפלות של "אני לא עצמי" וכו'..
וכל המסנגרים על תום ורמי.. עצם האמירה והציפייה של דרור שהם יבינו אותו בהקשר של צבע הקפה מוכיחה שזו לא פעם ראשונה ובדרך קבע הם עושים תיאומים.. אני לא אתפלא אם גם בדרך הזו, אורן נבחר לראשות הבית.. נראה שאף אחד מהם לא רואה את ג'וזי ממטר כשזה מגיע למשחק ואסטרטגיה
זה כבר ספקולציות...

פלוידיאנית

Well-known member
אלו הם דברים שההפקה לא נותנת לנו לראות:
א) קוראים להם להצבעה
ב) יש 3 תיאומי הדחה למצלמה
ג) אין ראש בית
הרי ברור שבין התיאומים להחלטה האח הסביר להם מדוע אין ראש בית.

יהודה משחק אותה כאילו לעולם הוא לא תיאם...שכח שתיאם עם דרור שיעציד אותו להדחה כשהיה ראש בית. 😒
אם אני זוכרת נכון את הכללים:
זה לא תיאום הדחה!
תיאום הדחה זה כאשר שניים מתאמים להעמיד להדחה דייר שלישי.
כשדייר מעוניין בעצמו לעמוד להדחה - זה לא תיאום.
וזה מה שהיה עם יהודה.

פלוידיאנית

Well-known member
אלו הם שלושת תיאומי ההדחה, שלוש פעמים ממה שהמצלמה קלטה:
קפה שחור; הסכם (את זה אפילו אסידו קלט) והלחישה ״שונמית״
אין בושה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה