* שרשור לילה 2 היום ה-89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

mimes17

Well-known member
איך בא לי שיראו לעדן מחר בדוח היומי את התגובות להדחה שלה והקטע ששי אברהם ושניר צחקו עליה אחרי ההדחה.. שתראה מי היו "החברים" שלה בבית, ומה הם חושבים עליה.. בא לי שהקטע הזה גם יהיה בטיקטוק ובאינסטגרם.. שתבין מי הם באמת

מורבידי 1

Well-known member
איך בא לי שיראו לעדן מחר בדוח היומי את התגובות להדחה שלה והקטע ששי אברהם ושניר צחקו עליה אחרי ההדחה.. שתראה מי היו "החברים" שלה בבית, ומה הם חושבים עליה.. בא לי שהקטע הזה גם יהיה בטיקטוק ובאינסטגרם.. שתבין מי הם באמת
בכנות , מרגיש לי שהיא מודעת לזה שהיא לא הייתה "דמות" בבית , לא היו לה באמת חברים , היא הסתדרה משבוע לשבוע , פה ושם ניצלה סדק כזה או אחר ליצור עימות שנמשך פחות מזמן הפרסומת , וידעה שאין לה הרבה חשיבות בהשואה לשמות כמו שניר ,אברהם , סתיו קצין , וגם לא בתוך "חבריה" בבית .

הפוגענות של אברהם ושניר , בטח תפגע גם בה , אבל יותר תפגע בהם אם יראו את זה לצופים.

ערן .

Well-known member
סתיו פתחה פער אפילו יותר גדול בסקר שמועה
עומדת על 44 אחוז
יענקי שני עם 15

לא זוכר דבר כזה בשום עונה
לא מבין למה מחזיקים אותם עוד 15 ימים שם. תנו לסתיו את המיליון ושחררו אותם הביתה.

מורבידי 1

Well-known member
לא מבין למה מחזיקים אותם עוד 15 ימים שם. תנו לסתיו את המיליון ושחררו אותם הביתה.
כי כשהכריזו את התאריך לגמר , ספיר ואורי נגר עוד היו בבית . יום אחרי שהכריזו על התאריך ספיר עפה, ואח"כ נגר.

אם לפחות היו נשארים, יכלנו להחזיק עם הרבה עניין עד הגמר .
אם לא היו מכריזים כבר על התאריך , בחיי שיש מצב שעוד היו מקדימים :-D

מצב
הנושא נעול.
למעלה