** שרשור לילה 2 היום ה-96 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

רותרות7

Well-known member
אבל יענקי שם אותה במקום השלישי שלו, מה השתנה?
אמרתי אתמול ואחזור על כך שוב. לדעתי, יענקי מאוד מקנא במערכת היחסים של מעתוקה עם ליאל. השיחה ביניהם בדייט הלילה הוכיחה זאת בגדול. הוא ממש כעס עליה שהיא התחשבה בליאל וביקשה ממנו סליחה למרות כל מה שליאל אמר עליה. זו לדעתי הסיבה להתנהגותו המוזרה ביומיים האחרונים.

KAPSULA1

Well-known member
נראה לי שלליאל אין חוזה גמר מובטח. הוא כל כך עם אנרגיות ושמחה שהוא כנראה לא ציפה להשאר.
מעניין מי ההפקה מכוונת שיהיה המודח האחרון

רותרות7

Well-known member
נראה לי שלליאל אין חוזה גמר מובטח. הוא כל כך עם אנרגיות ושמחה שהוא כנראה לא ציפה להשאר.
מעניין מי ההפקה מכוונת שיהיה המודח האחרון
ברור שאין. ההפקה צריכה להיות מטומטמת לחתום על חוזה כזה עם דייר שעלול להעיד על כך ברגע של אי הבנות או כעס.

Christina 1001

Well-known member
כפרעל סתיו.. עשתה לי את העונה מתחילתה ועד סופה.
בהתחלה השוויתי אותה לאביבית וניסיתי להבין אם גם לה יש לב טוב ורך מתחת לערימות הפלסטיק והריסים.
היום אני מבינה שאביבית היתה חיקוי חיוור וכפייתי.
רדפה אחרי תשומת לב מגברים כאילו היו מין בסכנת הכחדה.
היתה מלהטטת בין כולם, מבשלת לכולם, עושה סצינות קינאה לחמישה במקביל, זה כבר הרגיש לי מהצד כמו עבודה.
לי זה הוריד ממנה בטירוף, למרות הנתינה והלב הטוב. (בעיקר כלפי גברים)

הרגע בו ניקול הודחה וכולם חשבו שהנה סתיו תתחיל לרדוף ולהתעלק על אורי כהן, היה רגע מחונן בשבילי בכל מה שנוגע לסתיו.
הייתי היחידה שהאמינה שהיא לא תתקרב אליו כי זיהיתי שלא כמו אביבית, לסתיו יש פאסון ולא מתפתלת על הגחון עבור גברים.
ואני שמחה שצדקתי. פה הבנתי שסתיו הרבה מעבר לשואב של תשומת לב או שיער רוסי בתולי.
היא גם דיווה ביץ' אמיתית, מכבדת רק את מי שמכבד אותה, נקמנית וסלחנית בדיוק באותה מידה ונלחמת על שלה כמו לביאה.
אחלה סתיו, ליהוק לפנתאון 🎀
לשם שינוי.

yoni564712

Well-known member
כפרעל סתיו.. עשתה לי את העונה מתחילתה ועד סופה.
בהתחלה השוויתי אותה לאביבית וניסיתי להבין אם גם לה יש לב טוב ורך מתחת לערימות הפלסטיק והריסים.
היום אני מבינה שאביבית היתה חיקוי חיוור וכפייתי.
רדפה אחרי תשומת לב מגברים כאילו היו מין בסכנת הכחדה.
היתה מלהטטת בין כולם, מבשלת לכולם, עושה סצינות קינאה לחמישה במקביל, זה כבר הרגיש לי מהצד כמו עבודה.
לי זה הוריד ממנה בטירוף, למרות הנתינה והלב הטוב. (בעיקר כלפי גברים)

הרגע בו ניקול הודחה וכולם חשבו שהנה סתיו תתחיל לרדוף ולהתעלק על אורי כהן, היה רגע מחונן בשבילי בכל מה שנוגע לסתיו.
הייתי היחידה שהאמינה שהיא לא תתקרב אליו כי זיהיתי שלא כמו אביבית, לסתיו יש פאסון ולא מתפתלת על הגחון עבור גברים.
ואני שמחה שצדקתי. פה הבנתי שסתיו הרבה מעבר לשואב של תשומת לב או שיער רוסי בתולי.
היא גם דיווה ביץ' אמיתית, מכבדת רק את מי שמכבד אותה, נקמנית וסלחנית בדיוק באותה מידה ונלחמת על שלה כמו לביאה.
אחלה סתיו, ליהוק לפנתאון 🎀
לשם שינוי.
מי שאל?

KAPSULA1

Well-known member
מתי ההדחה האחרונה? לפי השיחה בין אברהם ומעתוק הבנתי שהם חושבים שזה בשבת הבאה. המנחים לא אמרו שפתחו את הקווים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה