**שרשור צהריים 2 - היום ה83 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

לך!

Well-known member
והבכיין שאכלולו
שתולו
פגעובו
ממשיך להתקרבן
מישהו באמת מאמין שהוא היה "נפגע" וחופר על זה אם מישהו אחר שהוא לא רמי היה אומר זה?
מישהו באמת מאמין שהוא נפגע בכלל???

מיק83

Well-known member
והבכיין שאכלולו
שתולו
פגעובו
ממשיך להתקרבן
מישהו באמת מאמין שהוא היה "נפגע" וחופר על זה אם מישהו אחר שהוא לא רמי היה אומר זה?
נראה שאנחנו לא צופים באותה תכנית

גוז משוחררר ❤️

מזליקה10

Well-known member
והבכיין שאכלולו
שתולו
פגעובו
ממשיך להתקרבן
ברור שלא. הוא גם שוכח הסתלבטויות שלו שהיו פוגעות ויתרה מכך, אמירות סופר פוגעות שהוא אמר ברותחין(לרמי) וגם במכוון (לקארין).

הוא כל כך קל להסתה שזה מפחיד. והוא מהדהד דברים (אפילו חברו "האיכותי" אילון העיר לו על זה).

לך!

Well-known member
ברור שלא. הוא גם שוכח הסתלבטויות שלו שהיו פוגעות ויתרה מכך, אמירות סופר פוגעות שהוא אמר ברותחין(לרמי) וגם במכוון (לקארין).

הוא כל כך קל להסתה שזה מפחיד. והוא מהדהד דברים (אפילו חברו "האיכותי" אילון העיר לו על זה).
אף אחד שם לא אמר מילים קשות כדי להעליב לפגוע
ברמה שהוא אמר
כואב לו על הזולת עאלק

נטה אונה

Well-known member

רמי הסית חצי בית על יהודה וג'וזי מתחילת העונה
שנוציא מהאוב את ההתבטאויות המקסימות שלו?

שנשווה את שני המשפטים של ג'וזי שנופחו מעבר לכל פרופורציה בבית ומחוצה לו ונשווה אותם לשפת ביבים של רמי שמככבת בכל סטורי אפשרי?

ariela1612

Well-known member
מעבירה את מה שכתבתי גם לשירשור הזה:
רמי משתמש בהומור כדי לרדת על אנשים והוא עושה את זה תמיד, עכשיו זה סבבה אם אנחנו בצחוקים ובכיף (אני אוהבת את סוג ההומור הזה, אבל לא כולם) אבל אם זה היה מגיע ממישהו שאני בוייב לא טוב איתו כנראה שגם אני הייתי חוטפת את הקריזה.
אין פה אשמים, זה סוג ההומור של רמי מצד אחד (אפשר לקבל ואפשר שלא) מצד שני יש את ג'וזי שגם ככה הם לא בטוב, שההומור הזה לא בא לו טוב וגם זה בסדר!

yoni564712

Well-known member
רמי משתמש בהומור כדי לרדת על אנשים והוא עושה את זה תמיד, עכשיו זה סבבה אם אנחנו בצחוקים ובכיף (אני אוהבת את סוג ההומור הזה, אבל לא כולם) אבל אם זה היה מגיע ממישהו שאני בוייב לא טוב איתו כנראה שגם אני הייתי חוטפת את הקריזה.
אין פה אשמים, זה סוג ההומור של רמי מצד אחד (אפשר לקבל ואפשר שלא) מצד שני יש את ג'וזי שגם ככה הם לא בטוב, שההומור הזה לא בא לו טוב וגם זה בסדר!
אבל למה הם לא בטוב?
בגלל התיאומים?, ראינו בפרק שרמי בכלל לא היה שותף ולא הבין על מה דרור מדבר.
אז איך זה נפל על רמי?

ariela1612

Well-known member
אבל למה הם לא בטוב?
אז איך זה נפל על רמי?
בגלל התיאומים. בתכלס הם עברו על חוקי הבית ונתפסו על ידי ג'וזי, עכשיו כל העונה מי שהם רוצים הופך להיות ראש הבית, הוא כועס על רמי ותום בגלל שהם כאילו הגיעו לשולחן כשדרור התחיל לדבר על הקפה, מבחינתו הם היו שם בשולחן, הוא לא שמע שרמי לא הבין הוא רק ראה אותם ביחד, כאילו לקבל תדריך ובגלל זה העצבים (מה גם שהוא נפגע, כי הם לא בוחרים בו אף פעם)

נטה אונה

Well-known member
אבל למה הם לא בטוב?
אז איך זה נפל על רמי?
הדיל של דרור ותום היה אלמוג ראש הבית בתנאי שלא תעמיד את רמי
רמי לא היה מעורב ישירות הפעם אבל אפשר ללכת אחורה ולראות שההצבעות של רמי לראשות הבית היו מתואמות עם דרור

אלזה4

Well-known member
אני לא צפיתי..אבל רמי אומר מה שהרבה חושבים...וגם פה בפורום. שדמויות חזקות עם תוכן עזבו ונשארו דמויות לא משהו...
אופיר, דניאל, שונמית על חשבון גל, דרור, ולינור...
זה לא שהוא אמר משהו מנותק מהמציאות

עדגיל

Well-known member
אני לא צפיתי..אבל רמי אומר מה שהרבה חושבים...וגם פה בפורום. שדמויות חזקות עם תוכן עזבו ונשארו דמויות לא משהו...
דניאל בחור ערכי בעיני ואני מתכוונת להצביע לו

ariela1612

Well-known member
למעט גל כל מי שהלך מבחינתי יכול ללכת שוב, אין לי ולא היה לי עניין עם אף אחד מהם.
יש להגיד ויש להגיד, אם אתה מזלזל באנשים דרך הומור תזכור שיש אנשים שלא יאהבו את זה, זה הכל
את יודעת יש לי חברה שסנאדאפ תמיד רוצה לשבת בסוף שלא ירדו עליה ואני לעומת זאת שימי אותי שורה ראשונה, זורמת עם האמן

מצב
הנושא נעול.
למעלה