** שרשור צהריים 2 היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

dotan282872

Well-known member
אם אני בוחן את סקר שמועה שבגדול הוא כן מדויק לדעתי אבל יש בו באג שהוא לא מצליח לדגום בצורה מדויקת מספיק את המבוגרים והמצביעים היותר מבוגרים (רמי/ליאור - ראו הדחתה של גל) אני מהמר שהגמר יהיה ג'וזי, יהודה, זהבה, תום ורמי/ליאור. לדעתי קארין לא תהיה שם.

אופה קטנטנה

Well-known member
אם אני בוחן את סקר שמועה שבגדול הוא כן מדויק לדעתי אבל יש בו באג שהוא לא מצליח לדגום בצורה מדויקת מספיק את המבוגרים והמצביעים היותר מבוגרים (רמי/ליאור - ראו הדחתה של גל) אני מהמר שהגמר יהיה ג'וזי, יהודה, זהבה, תום ורמי/ליאור. לדעתי קארין לא תהיה שם.
ליאור ייתכן, איכס.

רמי, אין סיכוי.

dotan282872

Well-known member
ליאור ייתכן, איכס.

רמי, אין סיכוי.
אני חושב שדיירים יותר תמוהים מהם כבר הגיעו לגמר, מה שגם שאני חושב שבקאדר הקיים בבית לא יהיה מופרך שהם יהיו.
גם רמי וגם ליאור מילאו מקום יחסית מרכזי בבית ובמשדרים, כל אחד מכיוונו ובתקופתו.

אופה קטנטנה

Well-known member
אני חושב שדיירים יותר תמוהים מהם כבר הגיעו לגמר, מה שגם שאני חושב שבקאדר הקיים בבית לא יהיה מופרך שהם יהיו.
אוקיי, מעולם לא נחנתי ביכולות נבואה מפוארות. אסמוך על מילתך, עד כמה שזה מופרך בעיניי

dotan282872

Well-known member
אוקיי, מעולם לא נחנתי ביכולות נבואה מפוארות. אסמוך על מילתך, עד כמה שזה מופרך בעיניי
חחח אולי זה שהעונה קשה להצביע על מי החמישייה ומי השניים האחרונים מעיד משהו על איכות הדיירים.
בדרך כלל בשלב הזה זה כבר די ברור.

andersonian

Well-known member
אם שולה זקן קיבלה את הסכום היפה שעליו דובר בתקשורת,אז לרמי מגיע
פי כמה על תרומתו הכוללת לתוכנית

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לדעתי קארין תתפוס מקום על חשבון אורן או תום או רמי או ליאור

dotan282872

Well-known member
קארין בגמר. זות עובדה. יהודה גיוזי זהבה באנקר בגמר. מקום חמישי בין תום ואורן. אני בעד אורן ובגדול
יהיה קשה מאוד להסביר למה שאורן יהיה בגמר. לא תרם כלום מרגע שנכנס. דניאל ואופיר כבר עשו יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה