** שרשור צהריים 2 היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fairytalee

Well-known member
קארין פותחת את נושא ה"התאהבות" מול יהודה
אומרת שהיא אמרה את זה מאוחר מדי
שלא פתחה את זה קודם עם אף אחד
בקיצור מחזקת לו שזה אמיתי

פייר לה קרדן

Well-known member
בדבר אחד אני יכול לציין את קארין אינני יודע עדיין אם זה לחיוב או שלילה. היא לא מתקפלת בקלות שהיא בריב או נתק עם אדם אחר.

היא לא מתרפסת בפני אנשים שהיא חושבת שהם עשו לה עוול קודם. ראו את זה עם דרור שלא נגשה אליו רק עד הרגע האחרון שכבר עזב את הבית וגם שם לא פתחה איתו באמת. וגם מול תום שבאמת זנח אותה באופן מחפיר ללא סיבה מוצדקת.

גם עם רמי היא לא מדברת הרבה. אפשר להסתכל על זה בחיוב בצורה שהיא בחורה עם עמוד שדרה ואופי,ולשלילה שהיא בעלת אגו גבוה.

או שזה משולב.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בדבר אחד אני יכול לציין את קארין אינני יודע עדיין אם זה לחיוב או שלילה. היא לא מתקפלת בקלות שהיא בריב או נתק עם אדם אחר.

היא לא מתרפסת בפני אנשים שהיא חושבת שהם עשו לה עוול קודם. ראו את זה עם דרור שלא נגשה אליו רק עד הרגע האחרון שכבר עזב את הבית וגם שם לא פתחה איתו באמת. וגם מול תום שבאמת זנח אותה באופן מחפיר ללא סיבה מוצדקת.

גם עם רמי היא לא מדברת הרבה. אפשר להסתכל על זה בחיוב בצורה שהיא בחורה עם עמוד שדרה ואופי,ולשלילה שהיא בעלת אגו גבוה.

או שזה משולב.
לא זה לא התרפסות זה התנהגות של פרינססה שחושבת שכולם פוגעים בה וצריכים לבוא להתנצל בפני הוד מלכותה קארין אף פעם היא לא תבוא ותגיד טעיתי אצלה זה רק האחרים אשמים

בסדר555

Well-known member
לא זה לא התרפסות זה התנהגות של פרינססה שחושבת שכולם פוגעים בה וצריכים לבוא להתנצל בפני הוד מלכותה קארין אף פעם היא לא תבוא ותגיד טעיתי אצלה זה רק האחרים אשמים
הפעם הזאת אין לה מה לבוא לרמי ותום הם האשמים פה
זכותה להגיד את דעתה ואם לא מתאים לה בגלל זה מוחקים אותה שיהיה להם בהצלחה

בסדר555

Well-known member

או שזה משולב.
יש לה אינטליגנציה ריגשית גבוה לדעתי
אחותה גם מתעסקת בפסיכולוגיה או משהו כזה נראה לי אם אני זוכר נכון
יודעת איך להתנהל מול אנשים, מאוד חדה בקריאת אנשים ומצבים
פשוט דפקה את עצמה שנשאבה לקבוצות

יש לה הרבה דברים יפים באופי שלה שיוצאים רק לאחרונה

יסמין 💙

Well-known member
יש לה אינטליגנציה ריגשית גבוה לדעתי
אחותה גם מתעסקת בפסיכולוגיה או משהו כזה נראה לי אם אני זוכר נכון
יודעת איך להתנהל מול אנשים, מאוד חדה בקריאת אנשים ומצבים
פשוט דפקה את עצמה שנשאבה לקבוצות

יש לה הרבה דברים יפים באופי שלה שיוצאים רק לאחרונה
לאחרונה היא פורחת ומביאה את עצמה לטוב ולרע ואני התחלתי ממש להתחבר אליה... בכלל אצלנו בסביבה כולם מצביעים או לה או לג׳וזי ויש כאלה גם ליהודה

fairytalee

Well-known member

או שזה משולב.

הדבר האחרון, אבל האחרון, שאפשר להגיד על קארין
זה שיש לה עמוד שדרה

נערך לאחרונה ב:

יסמין 💙

Well-known member
אותי מצחיק משהו אחר שכל היום הדיירים עושים שיחות של סוף עונה והם לא יודעים שיש חודש לגמר.. יש אווירה כאילו הם חושבים שהגמר עוד מקסימום שבועיים

TalBrit

Well-known member
קארין לאורך כול העונה עוברת חבורות לפי מצב החוזק בבית, אין לה שם נאמנות לאף אחד..
גם אם היא מתקרבת יותר לקבוצה מסוימת זה אף פעם לא מתבטא בזה שהיא מפסיקה לתקשר עם האחרים. הם (נניח תום) אלו ש"מענישים אותה" על התקרבות לאחרים ברמה שמפסיקים לדבר.
היא תמיד מנסה לתקשר, לדבר ולהגיד מה מפריע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה