** שרשור צהריים 2 היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
גם אם היא מתקרבת יותר לקבוצה מסוימת זה אף פעם לא מתבטא בזה שהיא מפסיקה לתקשר עם האחרים. הם (נניח תום) אלו ש"מענישים אותה" על התקרבות לאחרים ברמה שמפסיקים לדבר.
היא תמיד מנסה לתקשר, לדבר ולהגיד מה מפריע.
כולם רוצים את קארין בצד שלהם בתוך תוכם
מתבאסים שהפייבוריט שלהם מתרחק מקארין ואז מאשימים אותה בזה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גם אם היא מתקרבת יותר לקבוצה מסוימת זה אף פעם לא מתבטא בזה שהיא מפסיקה לתקשר עם האחרים. הם (נניח תום) אלו ש"מענישים אותה" על התקרבות לאחרים ברמה שמפסיקים לדבר.
בעיקרון זה לא נכון מה שרשמת כי בריב עם גוזי הראשון בחצר הוא אמר שהיא מתרחק ממנו רק בגלל שרבה עם רונית ואז היא התעלמה ממנו במשך שבועיים

TalBrit

Well-known member
בעיקרון זה לא נכון מה שרשמת כי בריב עם גוזי הראשון בחצר הוא אמר שהיא מתרחק ממנו רק בגלל שרבה עם רונית ואז היא התעלמה ממנו במשך שבועיים
מה זה "התעלמה ממנו"? הוא התעלם ממנה.
הוא היה עסוק בסצנות והצגות. תמיד מול קהל או בחדר האח.
בריב ביניהם היא זאת שיזמה, קראה אליו לשיחה על הספה, אמרה לו פעם אחר פעם שהיא אוהבת אותו ורוצה לפתור את הדברים ביניהם, גם אחרי שהטיח בה עלבונות.

dorya

Well-known member
היא מוכרת אותם תוך שנייה בשיחות ומציגה אותם רע והיא ממש לא מנסה לדבר, היא תמיד חושבת שרק היא הפגועה והצד השני הפוגע.
הם לא הענישו אותה הם נפגעו מדברים שעשתה כמו שהיא נפגעה, במקרה של תום וקארין אני מבינה את הפגיעה של שני הצדדים הם צריכים פשוט לדבר אבל האגו...

TalBrit

Well-known member
היא מוכרת אותם תוך שנייה בשיחות ומציגה אותם רע והיא ממש לא מנסה לדבר, היא תמיד חושבת שרק היא הפגועה והצד השני הפוגע.
הם לא הענישו אותה הם נפגעו מדברים שעשתה כמו שהיא נפגעה, במקרה של תום וקארין אני מבינה את הפגיעה של שני הצדדים הם צריכים פשוט לדבר אבל האגו...
תגדירי "מוכרת אותם"?
קארין ניסתה לדבר איתו, הוא אמר לה "יודעת מה? אני לא רוצה לשמוע ולא רוצה שתשתפי אותי."
לא הבנתי, אז כשהם פגועים זה בסדר וכשהיא פגועה היא פרינססה?
היא תמיד תמיד תמיד באה לדבר, ותמיד בפה של אחרים יותר משהם בפה שלה.

dorya

Well-known member
תגדירי "מוכרת אותם"?
קארין ניסתה לדבר איתו, הוא אמר לה "יודעת מה? אני לא רוצה לשמוע ולא רוצה שתשתפי אותי."
לא הבנתי, אז כשהם פגועים זה בסדר וכשהיא פגועה היא פרינססה?
היא תמיד תמיד תמיד באה לדבר, ותמיד בפה של אחרים יותר משהם בפה שלה.
למכור אותם זה להגיד בשיחה עם יהודה "הם אמרו ככה אבל אני תמיד.." ולהוציא את עצמה כמגנה עליו בזמן שהיא הלהיטה את כל הבית בזה שהוא שחקן ואסטרטג...
לא יודעת מה היה בשיחה כי לא שודר אבל אני זוכרת שמשהו קדם לזה ובעקבותו המשפט נאמר וזה רק לפי מה שהם סיפרו, ולא אמרתי שזה שהם פוגעים בה זה בסדר אבל היא תמיד יוצאת מנקודת הנחה שהיא הפגועה היחידה וזה קרה עם חצי בית לא יזיק לה קצת ביקורת עצמית..

TalBrit

Well-known member
למכור אותם זה להגיד בשיחה עם יהודה "הם אמרו ככה אבל אני תמיד.." ולהוציא את עצמה כמגנה עליו בזמן שהיא הלהיטה את כל הבית בזה שהוא שחקן ואסטרטג...
לא יודעת מה היה בשיחה כי לא שודר אבל אני זוכרת שמשהו קדם לזה ובעקבותו המשפט נאמר וזה רק לפי מה שהם סיפרו, ולא אמרתי שזה שהם פוגעים בה זה בסדר אבל היא תמיד יוצאת מנקודת הנחה שהיא הפגועה היחידה וזה קרה עם חצי בית לא יזיק לה קצת ביקורת עצמית..
היא הודתה כמה פעמים שטעתה כשחשבה שיהודה וג'וזי הם האסטרטגיים בבית.
היא אמרה חד משמעית ליהודה שאמנם היא טעתה בזה, אבל היא ממש מתנגדת לדרך שלו.
אמרה שהיו פעמים שראתה איתם עין בעין, ושהיו פעמים שלא, ושכשלא- היא אמרה את זה.
זה לא למכור, זה להגיד את האמת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה