** שרשור צוהריים היום ה-92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
זהו אברהם התחיל במסע ההתמודדות
יסביר נוסחאות עכשיו

netameta2

New member
סתיו נהדרת היא פלא ראלטי טראש התחלתי לאהוב אותה רק אחרי חודש. בהתחלה אהבתי את יובל לוי אבל לדעתי סתיו סוחבת על גבה את העונה. היא אישה חזקה ולא נכנעת לבריונות שמופנית אליה היא כמובן גם לא פראיירית ויודעת להחזיר או לנקום. כמובן שרחוקה מלהיות מושלמת. כמו שאני רואה פה יש הרבה שאוהבים אותה.
לא ברמה של אלילה אבל אוהבים ומעריכים. בשורה תחתונה בזכותה אני עוד איכשהו רואה את התוכנית.
אתמול ראיתי לייב עם החברה שלה ומנהלת העסק שלה בחורה מהממת ואיכותית. בין היתר סיפרה על הודעות שהיא מקבלת כמו סתיו עזרה לי לקום מהדיכאון, אזרתי אומץ לעזוב את בעלי, הביאה למודעות את המחלת כאב שלה שעזרה להרבה אנשים. נהדר לשמוע. בהצלחה לסתיו

tarimulu

Well-known member
סתיו נהדרת היא פלא ראלטי טראש התחלתי לאהוב אותה רק אחרי חודש. בהתחלה אהבתי את יובל לוי אבל לדעתי סתיו סוחבת על גבה את העונה. היא אישה חזקה ולא נכנעת לבריונות שמופנית אליה היא כמובן גם לא פראיירית ויודעת להחזיר או לנקום. כמובן שרחוקה מלהיות מושלמת. כמו שאני רואה פה יש הרבה שאוהבים אותה אותה. לא ברמה של אלילה אבל אוהבים ומעריכים. בשורה תחתונה בזכותה אני עוד איכשהו רואה את התוכנית.
אתמול ראיתי לייב עם החברה שלה ומנהלת העסק שלה בחורה מהממת ואיכותית. בין היתר סיפרה על הודעות שהיא מקבלת כמו סתיו עזרה לי לקום מהדיכאון, אזרתי אומץ לעזוב את בעלי, הביאה למודעות את המחלת כאב שלה שעזרה להרבה אנשים. נהדר לשמוע. בהצלחה לסתיו
ברוכה הבאה לפורום ומזל טוב על ההודעה הראשונה. מבין בין השורות שיש בך חיבה מסוימת לסתיו

netameta2

New member
ברוכה הבאה לפורום ומזל טוב על ההודעה הראשונה. מבין בין השורות שיש בך חיבה מסוימת לסתיו
נכון. קריאה טובה. בדרך כלל לא הולכת עם הזרם או זורמת עם העדר אבל הולכת לפי תחושותיי והרגשתי. והיא ראויה לחיבתי אליה

מצב
הנושא נעול.
למעלה