**שרשור תוכנית - ההפתעה של דרור**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
אני לא מבין את האח, למה הוא כל כך לחוץ על קארין בגמר? כבר כמה פרקים שהוא מרים לה בלי סוף. גם הערב....

מוציא אותה כלוחמת צדק ביהודה ובעקשנות שלו שבאה כביכול מאגואיסטיות כאשר למעשה מי שהתחילו את האגואיזם במשימה זו קארין וזהבה שלא החליפו.

גם הקטע שבו היא קוראת לדניאל לפני השינה,ודניאל משבח אותה על עבודתה במשימה. ראיתי את זה בלילה וזה צונזר , בשביל זה? זה שקוף הנסיונות של עוז להשחיל אותה בגמר ואני לא מבין מדוע,לינור,גל הודחו, דרור פרש.
מקומה בגמר מובטח כבר ב99% .

תום-שפן נשאר שפן תמיד גם אם הגזר שלו הלך.
אורן -יקיר האח ,לא הראו את השיחה שלו עם דרור על יהודה,ועל איך יהודה עדיין בבית.
והיכן לעזאזל הקטע הכי קומי של המשימה כאשר השמיעו בלופ את דרור מזייף את שירו של מקייטן "המענטזת" כאשר הדיירים נאנקים בכאב.

המשדר המרכזי שווה למיצג התסריטים המדומיינים של רועי עוז.

עוז תתפטר ולאלתר!

GalK22

Well-known member
אני לא מבין את האח, למה הוא כל כך לחוץ על קארין בגמר? כבר כמה פרקים שהוא מרים לה בלי סוף. גם הערב....

מוציא אותה כלוחמת צדק ביהודה ובעקשנות שלו שבאה כביכול מאגואיסטיות כאשר למעשה מי שהתחילו את האגואיזם במשימה זו קארין וזהבה שלא החליפו.

גם הקטע שבו היא קוראת לדניאל לפני השינה,ודניאל משבח אותה על עבודתה במשימה. ראיתי את זה בלילה וזה צונזר , בשביל זה? זה שקוף הנסיונות של עוז להשחיל אותה בגמר ואני לא מבין מדוע,לינור,גל הודחו, דרור פרש.
מקומה בגמר מובטח כבר ב99% .

תום-שפן נשאר שפן תמיד גם אם הגזר שלו הלך.
אורן -יקיר האח ,לא הראו את השיחה שלו עם דרור על יהודה,ועל איך יהודה עדיין בבית.
והיכן לעזאזל הקטע הכי קומי של המשימה כאשר השמיעו בלופ את דרור מזייף את שירו של מקייטן "המענטזת" כאשר הדיירים נאנקים בכאב.

המשדר המרכזי שווה למיצג התסריטים המדומיינים של רועי עוז.

עוז תתפטר ולאלתר!
כי את מה הוא יראה? לא קרה שם כלום

dorya

Well-known member
זה כל סיפור התיאום?! חשבתי משהו יותר רציני...

מיק83

Well-known member
זה גרם לדרור לעזוב..
אבל לא הייתי ממהרת להפיל על תום תיאום.
לא הפלתי על תום.. אבל את רואה בטלויזיה אז את יכולה לנתח מו ומי... אנשים שמסתכלים במבט של שנייה אז קולטים מי מדבר עם מי וזהו

אלזה4

Well-known member
לא הפלתי על תום.. אבל את רואה בטלויזיה אז את יכולה לנתח מו ומי... אנשים שמסתכלים במבט של שנייה אז קולטים מי מדבר עם מי וזהו
ברור שדרור פנה לתום ולרמי..
אבל לא נראה שהם שיתפו פעולה...
היו מאוד פאסיבים.
אם בפועל היו מבינים ומשתפים פעולה - זה נחשב תיאום.
וכן ג'וזי קלט נכון את הנסיון לתיאום.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
המטרה בכול הסיפור כמו בכול העונה זה למנוע מגוזי לקבל שום סוג של כוח
כמו עם חסינות שהוא קיבל ובאותו שבוע רק התמרמרויות נשמעו מדיירי הבית על חסינות שקיבל מליאור

מצב
הנושא נעול.
למעלה