** שרשור תכנית - העזיבה של דרור

מצב
הנושא נעול.

uchiha_sasuke

Well-known member
אני מרגיש מרומה
מכרו לי כל העונה שיהודה הוא יקירו של עוז
אני בשוק

ariela1612

Well-known member
כנראה עבדו איתו יופי על אמא שלו אצל הכומר עושים לו הכנות

פייר לה קרדן

Well-known member
כל הפרק על גו'זי עד עכשו. גם מצליח לסלק את דרור,גם מתפרק בחדר האח. גם קם עצבני....

גו'זי יודע לפלרטט עם המצלמות ובעיקר יודע עם המצלמה בחדר האח ועם האח עצמו. לא סתם הוא מדבר על הקשר או יותר מדוייק אי קשר עם אימא שלו רבות.

אילולא הקורונה אני בטוח שהאח היה מביא אותה לבית. מי יודע אולי לחדר הדילמות או סרטון מצולם. והפעם זה לא יהיה לא מוסרי כי גו'זי פשוט מזמן זאת מרצונו החופשי.

Rave n

Well-known member
כל הפרק על גו'זי עד עכשו. גם מצליח לסלק את דרור,גם מתפרק בחדר האח. גם קם עצבני....

גו'זי יודע לפלרטט עם המצלמות ובעיקר יודע עם המצלמה בחדר האח ועם האח עצמו. לא סתם הוא מדבר על הקשר או יותר מדוייק אי קשר עם אימא שלו רבות.

אילולא הקורונה אני בטוח שהאח היה מביא אותה לבית. מי יודע אולי לחדר הדילמות או סרטון מצולם. והפעם זה לא יהיה לא מוסרי כי גו'זי פשוט מזמן זאת מרצונו החופשי.
אם עוז יפספס את זה, באמת שיחזיר את המפתחות

ariela1612

Well-known member

לדעתי עובדים איתו על העניין עם האמא המון שיחות הוא גם ככה מעורער בעיני זה אכזרי, אם הוא צריך לעבוד ולטפל בקשר הזה אז בחוץ לא בבית האח כשאתה כמו פלסטלינה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אמנם הכותרת היא הדרמה של עזיבת דרור
אבל סיפור ג'וזי מרגש יותר.

איך אפשר לא ראות את הילד שלך 20 שנה ????

בטח היו לה פה ושם תקופות של "שפיות"...
בגדול הוא סיפר שראה אותה פעם אחרונה בבר מצווה שלו
וכבר שנים היא שולחת לו הודעות אבל הוא לא מוצא מקום בלב שלו לענות לה

מצב
הנושא נעול.
למעלה