שרשור תמונות

• פותח הנושא Jen74
  • פורסם בתאריך

lollipop161

New member
וואיי תודה רבה!!

איזה פוטוגני הוא!! נכון שהוא דומה לצביקה פיק כשהיה צעיר? משהו בעיניים.... צביקה פיק היה מכוער, ועכשיו עוד יותר (מה?? זה נכון....) אבל יש משהו במבט

ענבי פ

New member
בדיוק מה שרציתי להגיד!!

הוא כלל כככךךךךךךך פוטוגני D: מדהים! אי אפשר לספור את כל התמונות שלו שראיתי (ויש לו באמת המון תמונות, חחח יותר מידי!) ובכווללן בלי יוצא מן הכלל הוא תמיד יוצא יפה... אני בשוק ממנו חחח :) צביקה פיק?? חחחח לא רואה דמיון.. טוב אין לי מושג איך הוא נראה כשהוא היה צעיר P: (מיקה לא דומה לאף אחד לדעתי :) הוא פשוט מאוד מיוחד מידי!!!)

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifיש לי כמה תמונות שלו..

לא הרבה, אני מעריצה די "טרייה"
אבל אתמול שידרו הופעה שלו בהוט 3 וצילמתי כמה תמונות משם.. לא הרבה, אבל קצת, אז אני אוכל להעלות ברגע שאני אמצא את הכבל שמחבר את המצלמה למחשב
ויש לי גם כמה סרטונים מאתמול, אז מותר לי להעלות או שיש זכויות יוצרים וכאלה?

ענבי פ

New member
אוי..

בדיוק עכשיו ראיתי שהתחלנו עם זה באותו זמן XD אז אפשר לעשות שני שרשורי תמונות! אחד, שלך, שמביאים תמונה ומנתחים אותה
ואחד שלי שפשוט שמים כמה שיותר תמונות, ומי שיש לו כאלה שעוד לא שמו, מוסיף :) שזה כבר הדגש הוא על הכמות D: אפשר גם לגוון, ולעשות פעם בשבועיים דיבוב תמונה במקום, להגיד מה הוא חשב כשצולמה התמונה.. כי אין לי מושג לגבי פרטי התמונות שלו XD חוץ מכמובן התמונות שאני מזהה שהן מריאיונות, קליפים, אירועים ספציפיים או כאלה דברים... ;)

uroren

New member
שרשרתי את ההודעה הזו לשרשור היותר גדול ../images/Emo13.gif

כל הכבוד על הרעיון! אני אציע את הפינה הזו ביום ראשון יחד עם כל שאר הפינות שהציעו
דמבו ^^

למעלה