שרשור OFF 🙈🙉🙊

Lhuna3

Well-known member
למה אני לא מסוגלת לקבל מחמאה כמו שצריך?
אחת המרצות שלי שאלה אותי אם ההודעה שכתבתי לה באנגלית היא משהו שכתבתי לבד ואני כמובן חששתי שזה אומר שזה לא טוב. אבל היא אמרה לי שכתבתי מאוד יפה. המוח הטיפשי שלי לא מסוגל לקבל מחמאות ותמיד מצפה לרע ביותר 😢😢
אוקיי זאת באמת בעיה שקשה לך לקבל מחמאות, אבל בצד החיובי: קיבלת מחמאה מהמרצה, הרשמת אותה! :) איזה כיף, ועוד הוכחה בשבילך שאת טובה ושווה!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יום סיינט פטריק שמח מהאירים האהובים עליי:-P:🍻|תלתן|🍀|תלתן|🍀

צפה בקובץ המצורף 100462

אני מתגעגע לסדרה.
בעיקר לפיונה ואיאן.

למה אני לא מסוגלת לקבל מחמאה כמו שצריך?
אחת המרצות שלי שאלה אותי אם ההודעה שכתבתי לה באנגלית היא משהו שכתבתי לבד ואני כמובן חששתי שזה אומר שזה לא טוב. אבל היא אמרה לי שכתבתי מאוד יפה. המוח הטיפשי שלי לא מסוגל לקבל מחמאות ותמיד מצפה לרע ביותר 😢😢
אנחנו מכינים את עצמנו לרע ביותר כדי שלא נתאכזב. הבעיה היא שהמחשבה יכולה במידה רבה ליצור מציאות. כלומר אם אני מרגיש שעשיתי משהו גרוע אז אני ארגיש גרוע. אפילו אם בסוף אני מגלה שעשיתי משהו טוב.
במקרה הזה קיבלת מחמאה ובכל זאת מצאת משהו "לא טוב" בעצמך.
נסי לגשת אל עצמך עם גישה חיובית. קיבלת מחמאה ממורה זאת סיבה ל:):) בסוף ההודעה שלך, במקום שני הפרצופי המאוכזבים.

שאלה למי שיודע/ת- מיום שישי אני מפעיל את הטוסטר אבל הוא לא מחמם. מה כדאי לעשות, לזרוק ולקנות חדש?
התברר שזה יותר פשוט. דיברתי עם המשווק וזה עניין של הווסת. כיוונתי מחדש ועובד רגיל.
יפה מאוד שחקרת ובדקת.
בעיקרון לפעמים אני לוקח מכשירים כאלו למתקן. אבל טוסטרים הם גם כל כך זולים שלרוב זה יעלה רק מעט פחות מחדש.
אבל באמת קצת מחקר ואפשר לפתור.

בעניין הזה השלט של טלוויזיה הLG שלי כבר מעל שנה בעייתי. ניגשתי לחנות שקניתי בה את הטלוויזיה ואמרו לי שצריך לפנות ליצרן או לחברה שמייבאת.
אז כמובן שעשיתי את הדבר הנכון וההגיוני... ועטפתי אותו בכמה גומיות שמחזיקות אותו מתפקד :rolleyes:

LeAnnDyIan

Well-known member
בעניין הזה השלט של טלוויזיה הLG שלי כבר מעל שנה בעייתי. ניגשתי לחנות שקניתי בה את הטלוויזיה ואמרו לי שצריך לפנות ליצרן או לחברה שמייבאת.
אז כמובן שעשיתי את הדבר הנכון וההגיוני... ועטפתי אותו בכמה גומיות שמחזיקות אותו מתפקד :rolleyes:
בגלל זה אני אוהבת את האפל טיוי כי גם אם השלט מת או לא מתפקד, אני יכולה לשלוט על הטלוויזיה בעזרת הטלפון/שעון/מחשב/אייפד/אוזניות שלי או בעזרת הקול שלי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בגלל זה אני אוהבת את האפל טיוי כי גם אם השלט מת או לא מתפקד, אני יכולה לשלוט על הטלוויזיה בעזרת הטלפון/שעון/מחשב/אייפד/אוזניות שלי או בעזרת הקול שלי.
אני יכול להוריד אפליקציה שתיתן לי לשלוט בטלוויזיה מהנייד שלי, אבל זה לא ממש נוח.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה לא נוח? יש לי את כל הפונקציות שיש לשלט בטלפון🤔
איזה טלוויזיה יש לך?
אבל נניח שאני צופה בטלוויזיה ומקבל שיחה. אז איך אני עוצר את הטלוויזיה במקביל?
או אם אני משחק במשחק בטלפון או מתכתב בווטסאפ במקביל לזה שאני צופה בטלוויזיה. זה נוח שזה מכשיר נפרד.

LeAnnDyIan

Well-known member
אבל נניח שאני צופה בטלוויזיה ומקבל שיחה. אז איך אני עוצר את הטלוויזיה במקביל?
או אם אני משחק במשחק בטלפון או מתכתב בווטסאפ במקביל לזה שאני צופה בטלוויזיה. זה נוח שזה מכשיר נפרד.
לגבי זה שאתה מקבל שיחה, אני פשוט עוצרת קודם את הטלוויזיה ואז עונה (אבל זה גם מה שאני אעשה עם מכשיר נוסף אז זה לא כזה הבדל)
לגבי הסעיף השני שלך לא הבנתי מה הבעיה להיות בוואטסאפ או לשחק בטלפון בזמן שאתה צופה בטלויזיה?
למעשה, לי לפחות, זה יותר נוח שהכל במכשיר אחד ואני לא צריכה להתהפך במיטה ולנסות להבין לאן השלט נעלם כשהטלפון כבר ביד שלי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגבי זה שאתה מקבל שיחה, אני פשוט עוצרת קודם את הטלוויזיה ואז עונה (אבל זה גם מה שאני אעשה עם מכשיר נוסף אז זה לא כזה הבדל)
לגבי הסעיף השני שלך לא הבנתי מה הבעיה להיות בוואטסאפ או לשחק בטלפון בזמן שאתה צופה בטלויזיה?
למעשה, לי לפחות, זה יותר נוח שהכל במכשיר אחד ואני לא צריכה להתהפך במיטה ולנסות להבין לאן השלט נעלם כשהטלפון כבר ביד שלי.
כשמתקשרים אלי אז המסך של הטלפון מראה מי מתקשר ואופציה של לענות או לנתק. בזמן שאני עובר למסך של השלט ובוחר ואז חוזר ללענות כנקרה כבר ינתקו לי

didalf

Well-known member
נפלתי עכשיו לגמרי במקרה על ספיישל ראיון+הופעה של הארי ביס, סתם ככה באמצע שום מקום הם שמו את זה. מושלם שלי|מאוהב|
וזה ילדים למה אני עדיין אוהבת טלוויזיה ליניארית וזפזופ.

didalf

Well-known member
פתאום החלטתי שאני חייבת ברגע זה ממש במקום ללכת לישון כבר לבדוק איך ג'יילס נראה כשהוא היה צעיר ואיך לא עשיתי את זה מיד כשהיה מותר לי לחפש דברים.

תגידו לי עכשיו שהוא לא חתיך????|מאוהב|

הוא גם מסתבר היה רוקי בהפקה כלשהי של מופע הקולנוע של רוקי אבל זה קצת מפחיד אני אחסוך מכם:-D

It's Always Sunny

Well-known member
מיציתי את הלמידה למבחנים, מתי זה נגמר?
על החתום מישהי שיש לה שני מבחנים בשבוע הבא יום אחרי יום פלוס הגשת עבודה (שאומנם יכולה להידחות לשבוע שאחרי אבל אני רוצה לגמור איתה כמה שיותר מהר) ואין לה מושג ורבע בחומר של המבחנים כי היא הייתה עסוקה בלהשקיע את כל זמנה בכתיבה אקדמית באנגלית :-D (העבודה הזאת הוגשה אגב)

didalf

Well-known member
מיציתי את הלמידה למבחנים, מתי זה נגמר?
על החתום מישהי שיש לה שני מבחנים בשבוע הבא יום אחרי יום פלוס הגשת עבודה (שאומנם יכולה להידחות לשבוע שאחרי אבל אני רוצה לגמור איתה כמה שיותר מהר) ואין לה מושג ורבע בחומר של המבחנים כי היא הייתה עסוקה בלהשקיע את כל זמנה בכתיבה אקדמית באנגלית :-D (העבודה הזאת הוגשה אגב)
תקופת מבחנים זה רע|נחמה|
אבל זה כן נגמר מתישהו!
קחי כלבלב מוטיבציה:

למעלה