תגידו

NeTa G4

New member
תגידו

כשנכנסים לבעיות בדיאלוגחם ועלילה, זה כאילו תת פורם, שיש שם הודעות שאין פה.. או שזה פשוט שיכפול של הודעות שקשורות בבעיות בעלילה?

vi-TAL-ity

New member
קוראים לזה: ../images/Emo39.gif../images/Emo96.gif

Tagline ="טאגליין" = שורת הכותרת. זה בעצם קישור להודעה שנמצאת בפורום. הטאגליין מתחלף עם כל כניסה שלך לעמוד הפורום, וגם הקישורים מתחלפים - פעם זה לשירשור "היכרות ראשונית עם חברי הפורום" שנמצא בעמוד 2, ופעם זה ל"בעיות בדיאלוגים ובעלילה" שנמצא בעמוד 3. כרגע לטלי יש מחסור בטאגליינים בגלל שהפורום טרי ישר מהתנור
... אבל בפורומים אחרים זה לא חייב להיות קישור להודעה בפורום, אלא לסתם הודעה שמישהו כתב באופן נפרד מהפורום, ובגלל שזה חשוב ולא רוצים שזה ייעלם בין עמודי הפורום, שמים את זה בשורת הכותרת, ואפשר להגיב על זה באופן נפרד. הגיע הזמן לסיים עם המשפט הזה
ועכשיו תור טלי לתקן אותי
טלי

טלוש

תודה רבה על העזרה.. ובאמת יש לי מחסור בטאגליינים! אבל ככה זה תמיד בהתחלה! אני שמחה לראות שהוסיפו סופסוף את האמוטיקונים החדשים (
) ונטע יש לי בקשה אחת!!! די להציף!!!!!!!!! אני מכירה אותך אישית ואני יכולה להרביץ לך ביום שישי על זה! (מחר את יודעת למה אני לא יכולה... ד"א, את באה איתי ב-4 למספרה?) טוב קיצר, נטע אם יש לך שאלה בבקשה תכתבי אותה בהמשך להודעות.. ולא בהודעה חדשה!!! ודי עם האופקטינים!!! יש כאן המון!!! ועוד דבר- די לתקוף אנשים והטלי הזאת זאת לא טלי קורד!!! רררר! TaLi

NeTa G4

New member
רררררררר גם לך../images/Emo54.gif

את יודעת שאסור שיחות פרטיות ועל חן אסור לך לשאול אותי עם אני באה איתך מחר למספרה..סתם ציחקקתי איתך... סבבה..את עושה משהו מיחד לכבוד החתונה שלך עם תומר?

vi-TAL-ity

New member
לנסות להכין טאגליין "שלנו"? ../images/Emo96.gif

"הטלי הזאת היא לא טלי קורד" - אהבתי... :) בקשר לטאגליין - אני יכולה לנסות להכין משהו? אני חייבת משהו לעשות בחופש הזה... משהו שידרוש ממני קצת יצירתיות... ואם את לא רוצה - את מוזמנת להגיד "לא"! (זוכרים את הפירסומות שהיו פעם, "אל תתבייש להגיד לא" או משהו בסגנון?... פתאום נזכרתי בהם...) אגב, זה -->
נראה לכם כמו מומיה?...
טלי

NeTa G4

New member
מ- EyMoS 4ever and ever (נעמי)

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לא לא לא לא לא לא ושוב לאאאאאאאאאאאאאא אם את מדברת על לסים משהו בפסון הכתום הזה יעני החיבור הזה אז לאאאאאאאאאאאאאא אני מכינה משהו, (עכיו זה די חסוי) אבל כשזה יהיה מוכן תבינו את מבינה את לא יכולה להכין משהו, כי אני בתהליכי הכנו וטלי יודעת (אני חושבת) בלההההההההההה אז לא להשתלט לי על זה... -נעמי (לא נטע)-

למעלה