תעזרו לי בבקשה לפתור סוגיה

תעזרו לי בבקשה לפתור סוגיה

מטרידה בבית הזה. כמה זמן מחזיק אצלכם שמפו+קונדישנר, וכמה משתמשים בהם? אשמח לשמוע איך זה אצליכם.

בעיה כאובה בהחלט...

כל פעם אני קונה שמפו+קונדישנר (במיכלים נפרדים) ואני מתפלאת בקשר למהירות שהם נגמרים... יש לי שני אחים, ושלושתנו משתמשים באותו שמפו. קונדישנר למזלי, רק אני. אז שמפו נגמר בד"כ תוך שלושה שבועות... קונדישנר חודש.

זה מעניין

אצלנו תוך שבוע וחצי נגמר השמפו והקונדישנר, ומדובר על בקבוק סטנדרטי של 500 מ"ל, לשלושתינו שיער ארוך עד אמצע הגב. הענין הוא שבקיץ אני חופפת כל יומיים, פעם עם שניהם ופעם אחרי זה רק עם הקונדישנר. אגב בעלי מתלונן שאנחנו גומרים מהר מדי את השמפו והקונדישנר, אולי הוא צודק...

אני יודעת איפה הבעיה

אחת מהבנות (ואני יודעת בדיוק מי), משחקת עם השמפו, ונהנית לשפוך אותו לחור של המקלחת. השאלה איך מדברים איתה בצורה עדינה.... בלי להאשים. אולי לפני כל מקלחת לתת הקצבה מסוימת, איזה בקבוק קטן עם מידה קבועה. מה דעתכם?

רגע, הייתם פעם בבית מלון

ובמקלחת היה בקבוק קטן כזה עם שמפו, זה הספיק לכם לכל הראש?

גלי®

New member
בחייך , ורד ! עם הרעמה שלי , הבקבוק

הזה בקושי מספיק לקצוות ...

גלי®

New member
יש לי רעיון יצירתי : במקום

הבקבוקונים הפיצי האלו , שלא מספיקים לשיער ארוך , קחי בקבוק יותר גדול (בגודל של בקבוק אצטון סטנדרטי , למשל ) ותמלאי אותו ... אגב : בחנויות של ציוד למספרות יש שמפו וקונדישינר בכמויות גדולות יותר וזה יוצא זול יותר לכל חפיפה ! האיכות שלהם , לא פחותה מה"פנטן" (שאותם אני , אישית , מחרימה , בגלל ניסויים בבע"ח ... )

bimbo.

New member
גם אני מחרימה אותם. כנ"ל גם את

פאלמוליב. ואם את יודעת על עוד כאלה הראויים להחרמה, נא הודיעיני.

גלי®

New member
יש לי חוברת שלמה , שנמצאת תמיד

בארנק שלי , את רוב החברות אני זוכרת , אבל , לכל מקרה ... מתחייבת לצלם ולשלוח לכל המעוניין , ואולי , אם איילת תרשה , אפילו בפורום ....

AYELET1

New member
אני לא מחרימה, אבל לא איכפת לי

שתעלי את הרשימה לטובת המחרימים.

bimbo.

New member
אני מתפלאת שאת מתפלאת. הרי

הבת שופכת אותו, אז איך שלא יגמר? וחוץ מזה, את יודעת שהדברים הטובים נגמרים מהר (בעיקר אם שופכים אותם לצינור הניקוז).

שדמה

New member
תקני לו בנפרד ../images/Emo6.gif ל...ג-ב-ר ../images/Emo11.gif

ואז הוא לא יתלונן

גליה13

New member
ורד- אין לי בעיה עם שמפו וקונדישנר-

כולם גברים... אבל יש לי בעיה אחרת- ויסלחו לי העדינים במיוחד ניר טואלט.. אם הבת שלך שופכת שמפו לביוב-- אצלי סותמים את השירותים עם ניר אני קונה את החבילות האלו של 36 גלילים... והם נעלמות מיד חשבתי להחליף לניר זכוכית, (כזה כמו שהיה לנו כשהיינו קטנים-...)

שדמה

New member
וואי ..וואיי..מזה כואבת..חבל"ז ../images/Emo7.gif

אצלי לא קונים שתיה כי ילדי כנראה שותים את השמפו אחרת אין לי הסבר נוסף. החלטתי לעשות ניסיון ולקנות לכל אחד משלו וכך נראה מי מגזים אבל גם זה לא עזר..היחידה שדווקא לא מבזבזת היא הקטנה שכף ידה פיצית.. אבל הבינונית פשוט שופכת על הראש...בלי פרופורציה, הבנתי ורד יקרה שזה גם עובר עם הגיל..חבלעל העצבים למי יש כוח

shy-1

New member
היי ורד, מאחר וגם אצלנו קיימת או

היתה קיימת הבעיה הזו, אוכל אולי קצת לעזור לך. הבעיה מתחילה מזה, שילדים חושבים שכמות גדולה תעשה את העבודה יותר טוב. הכל התחיל ממיכל הסבון נוזלי עם המשאבה, שעומד על הכיור ומשמש לשטיפת ידיים. ובכן ראיתי את בתי לפני מספר שנים, שואבת סבון ליד בכמות שהיתה מספיקה גם לרחוץ פיל ממוצע. ואז פשוט, הראתי לה בעצמי, כי כשאני שואב כמות קטנה של סבון, ומסבן את הידיים עם קצת מים, נוצר אותו הקצף כמו בכמויות האדירות שהיא השתמשה. וכשהיא קלטה את הרעיון. נגמר הבזבוז. אותו הדבר לגבי השמפו/קונדישינר, פשוט להראות להם/ן שגם כמות קטנה עושה את העבודה, ואולי אפילו להזהיר שכמות גדולה עושה פעולה הפוכה מהרצוי. וכעת לפטנט, שקיים כבר הרבה זמן, ישנו מתקן שמקבעים על קיר האמבטיה, ויש בו 2-4 תאים. ובכל תא מאחסנים סוג שונה של חומר סבון/שמפו/קונדישינר, ובעזרת לחצן תחתון משחררים מנה אחת שמספיקה ללמלאכה. לא מאמין שכתבתי כל כך הרבה על שמפו. SHY

bimbo.

New member
חז"ל אמרו: לעולם תאמין בעצמך.

אמנם הם לא ציינו אם מדובר בשמפו דווקא, אבל הרעיון בסדר גמור.

אוקיי, תשובות

מצטערת שלא ראיתי את כל התכתובת אתמול, ולכן מגיבה עכשיו. BIMBO, אני לא בטוחה שהיא שופכת את השמפו לכיור, זו רק השערה, כי כבר תפסתי את הענין הזה פעם, ו"מפעם" אי אפשר לגזור דינו של אדם. שי, הענין של כמות גדולה עלולה להזיק (או שלא עושה את העבודה יותר טוב מקטנה), תפס אותי, אדבר איתם. בקשר למתקן עם התאים, מה זה יעזור? זה יגמר באותה מידה כמו מהבקבוק, חוץ מזה צריכים לקנות את המתקן, ולחבר על הקיר, אין סיכוי בבית הזה. אבל בעצם גם אני שאני חופפת אני אוהבת ערימה גדולה של קצף על הראש, ולא לקחת קצת והשיער רק בקצוות כאלה. ובקשר לבעלי שדמה יקרה, אותו צריך להכריח שיחפוף את הראש, הבקבוק שלו ימות מיושן, אם נקנה לו.

shy-1

New member
היי, שתי הערות בקשר למתקן,

ראשית נדמה לי ששמו "דיספונסר", אך לא אתערב על כך. יעילות המתקן היא ברורה, 1- במתקן אחד יש כל החומרים לאמבטיה, ולא צריך 4 בקבוקים שונים. 2- כשלוחצים על מנוף שחרור החומר, יוצאת כמות קבועה (לא נשפך סתם). 3- בכדי למלא את התאים התרוקנים, לא חייבים לקנות בקבוקים רגילים יקרים, אפשר לקנות (כפי שגלי ציינה), מיכלים גדולים הזולים בהרבה. נ.ב. נא לא לראות בכתבתי זו פרסומת מכל סוג שהוא למתקן זה או אחר. SHY

למעלה