תפוז מזמינה אתכם לפסטיבל אייקון!

תפוז מזמינה אתכם לפסטיבל אייקון!

פסטיבל אייקון, החגיגה השנתית של המדע הבדיוני, הפנטזיה ומשחקי התפקידים, תתקיים כבכל שנה בתל-אביב בסוכות, השנה זו הפעם האחת-עשרה בתאריכים 28 בספטמבר עד ה-4 באוקטובר, בסינמטק ת"א ובמתחם אשכול-פיס הסמוך. אוהבים סרטי מדע בדיוני, פנטזיה, אימה על-טבעית ואנימציה? ענו על שאלה אחת בפורום מדע בדיוני ופנטזיה ואולי תזכו בכרטיס זוגי
פרטים נוספים כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=161&msgid=105555975

Apple Scruff

New member
נצל"ש

(כי לא שמתי לב לתאריכים שהשני לא קופץ!><') אמ היי:) שאלה, בסביבות כמה יכולה לעלות לי המהדורה ישנה של בשורות טובות? (במצב טוב, יד ראשונה/שנייה או מה שזה לא יהיה.)

נותרו מקומות ספורים להתנדבות באייקון 2007

ההרשמה להתנדבות באייקון מתקרבת אל סיומה. הזדרזו והרשמו בימים הקרובים, ותוכלו לקבל מבט ייחודי אל מאחורי הקלעים של הפסטיבל שרק המתנדבים שלנו יכולים לקבל (וכמובן כרטיסים חינם בימי ההתנדבות שלכם :))! הכנסו עכשיו לאתר אייקון והרשמו- http://www.icon.org.il/promo07/heb/?page_id=103 תודה צוות כח אדם

../images/Emo41.gif בואו ללמוד איתנו ב-../images/Emo43.gif../images/Emo70.gif

אשכול לימודים והשכלה מחפש אתכם
מרגישים כמו המרצה של הכיתה? גיליתם שלתחום שאתם לומדים אין פורום?
אנו מזמינים אותכם להצטרף לאשכול לימודים והשכלה ולנהל פורום בנושא ב
אנשים. פורומים בתחום אותם היינו רוצים לפתוח הנם: אסטרונומיה, פיזיקה, ארכיאולוגיה, אדריכלות ותחום ההנדסה למיניו. כמובן שאם יש לכם רעיון לפורומים חדשים נוספים בתחום ההשכלה הגבוהה ובכלל, נשמח לשמוע עליו. אז אם אתם מעל גיל 16, בעלי הכרות וותק במערכת הפורומים ומוטיבציה להשקיע, אנו מזמינים אתכם להגיש את מועמדותכם דרך הטופס הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp * תשובות מתקבלות בטווח של עד כ-10 ימי עבודה. אנו מחכים לכם

Roonil Wazlib

New member
../images/Emo16.gifרוברט ג'ורדן

אני מרשה לעצמי לכתוב את זה פה. השבוע נפטר רוברט ג'ורדן, סופר הפנטזיה ומחבר סדרת הספרים Wheel of time, אחרי מחלה ארוכה ובאמצע כתיבת ספר נוסף לסדרה. אמנם לא קראתי את הספרים שלו, אבל גם הם היו ברשימת המומלצים... יהי זכרו ברוך.

Oukami Kun

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo16.gif

כמה חבל. זה אומר שWOT לא יושלם לעולם?? עצוב.

gelrad

New member
הוא כנראה יושלם...

ג'ורדן דאג להשאיר את כל המידע הדרוש להשלים את הספר, כך שרוב הסיכויים שנקבל את החלק האחרון...

../images/Emo16.gif

אני אתגעגע. ואני יודעת שזה אנטיפתי מצידי אבל, לא קראתי 25 (24? אני כבר לא סופרת) ספרים כדי שאני לא אדע מה קורה בסוף, במיוחד שבאחרון הוא הוסיף עלילות חדשות!;(

Oukami Kun

New member
תאכלס.

קראתי אבל רק את ה20 (רק? אומייגאד זה מלא ספרים) ועד שיצאו עוד שניים כבר שכחתי מה קרה ולא היה לי כוח להתחיל שוב. אבל הספרים האלה גאוניים.

Yvaine

New member
אחת הסיבות שאני לא קוראת פל"גים

(טוב, ה"פ לא נחשב)

נפתחה מכירת הכרטיסים און-ליין לפסטיבל אייקון

החלה מכירת הכרטיסים לאייקון. ניתן כעת לגשת אל אתר אייקון ולהזמין כרטיסים און-ליין. כל שעליכם לעשות הוא להגיע לאירוע בו אתם מעוניינים ולהקיש על הכפתור בצידו הימני של תיאור האירוע. כפתור "לרכישת כרטיס בסינמטק" מופיע עבור אירועים באולמות סינמטק 1 ו-2, ומפנה לרכישה באתר הסינמטק. כפתור "הוסף לרשימת הכרטיסים" מופיע עבור אירועים בכל שאר מתחמי הפסטיבל – סינמטק 3 ו-4, אשכול, עירוני ובית ציוני אמריקה. ניתן לחפש אירועים בטבלת לוח הזמנים או באמצעות מסך "חיפוש אירועים" המאפשר השנה לראשונה גם חיפוש טקסטואלי, פשוט הקלידו טקסט (נינג'ות ופיראטים, רובוטים, טולקין, מסע בין כוכבים, סטארגייט, הרצאה, אימה, גורילה, רובוטים, באפי, הודו וכיו"ב....) ומיצאו את תחום העניין שלכם. את הכרטיסים שנרכשים באתר הפסטיבל יש לאסוף בקופות הפסטיבל, עם הגעתכם למתחם. ניתן גם לרכוש כרטיסים טלפונית, לאירועים בסינמטק 1 ו-2 בסינמפון, 03-6913811. להנחות, מחירים מוזלים, מבצעים ופרטים נוספים אודות מכירת הכרטיסים, פנו לעמוד "מחירים ומבצעים" באתר הפסטיבל. מפגש מקדים עם קרול ברג בסניף "הספריה" של צומת ספרים ביום שלישי הקרוב, 25/9, בשעה 19:30, יתקיים מפגש עם אורחת הכבוד של אייקון, קרול ברג. המפגש פתוח לקהל הרחב ומתקיים בסניף "הספריה" של צומת ספרים בדיזינגוף סנטר, תל אביב. לאחר דברי ברכה, תתקיים שיחה קצרה אודות מקומה של המלחמה והכיבוש בספרות הפנטסיה, כטעימה מדיון רב-מחלוקות שיתקיים באייקון בין קרול ברג והסופרים הישראליים שמעון אדף והגר ינאי. לאחר מכן יינתן מקום לשאלות מצד עיתונאים והקהל. אורחים נוספים מחו"ל לאחרונה אישרו הגעתם שני אורחים נוספים מחו"ל אל הפסטיבל. הבמאי דיוויד קפלן, יוצר סרט האנימציה עטור השבחים "שנת הדג" (מוצג באייקון וכן בפסטיבל חיפה), יגיע אל אייקון ויציג את סרטיו (סרטו הקצר "כיפה אדומה", בכיכובה של כריסטינה ריצ'י, יוקרן לצד "שנת הדג"). אנימטור ואמן אנימציית התלת-מימד יריב ניומן יבקר באייקון באדיבות סטודיו סנובול. בין הקרדיטים הרבים שלו ניתן למנות אנימציה, אמנות רקע, עיצוב וקונספט-ארט עבור סרטים דוגמת "עיר החטאים", "הטייס", "המבוך של פאן" וכעת הוא בתחילת העבודה על מספר פרויקטים של ג'יימס קמרון ועל "התנגשות הטיטאנים". לצד זאת הוא גם הוביל את הקונספט האמנותי במשחקי המחשב Heroes of Might and Magic 4/5, Lords of Everquest ועוד. פרטים אודותיהם יעלו לאתר הפסטיבל בקרוב. ערוץ הסרטים והטריילרים של אייקון באתר Flix עלה ערוץ אייקון באתר פליקס, גשו לשם ע"מ לצפות במרוכז בטריילרים לסרטי הפסטיבל ובמקבץ קטן מהסרטים הקצרים שיוצגו בפסטיבל. http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=173. נפתח מרכז המידע של אייקון מתלבטים בין הרצאה, סרט ומשחק תפקידים? מבולבלים מהעושר והאושר שבתוכניה? תוהים מהו קוד הלבוש במופע הקולנוע של רוקי? לא יודעים מי יותר חזק- אופטימוס פריים או הארי פוטר? התקשרו אל מרכז המידע שלנו וננסה לעזור לכם ככל יכולתנו. 03-6094503, בין השעות 15:00 – 21:00.

GoOtZi

New member
../images/Emo207.gifאני חייבת לשתף../images/Emo3.gif

היום סופסוף קניתי את אבק כוכבים (שאני מנסה לקנות כבר 30245 שנה ועד עכשיו לא יצא לי)!!, ביחד עם בשורות טובות ואלים אמריקאים, שעדיין לא יצא לי לקרוא אבל אני מניחה שטוב שיהיה בבית
יום כיפור זה אחלה מצב לנצל לקנות ספרים

Roonil Wazlib

New member
מזל טוב!../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

בהצלחה
. אבק כוכבים היה הגיימן הראשון שלי, והוא ממש יפה, אם כי יותר אגדתי מאשר גיימני. בשורות טובות גדול. אין מה להגיד. ואלים אמריקאים גם ממש יפה, אבל אני חושבת שהוא קצת מאבד את עצמו בעברית... אני מניחה שאני אנצל את יום כיפור לסיים את "confessions of an ugly stepsister" ואת הספר ליומן קריאה בספרות, אבל קיבלתי לראש השנה את המצפן הזהוב, שכבר יש לי מזמן באנגלית (בין הבודדים עם הגירסה של "אורות צפוניים").

0Pandemonium0

New member
מזל-טוב.

כדי באמת להבין את אלים אמריקאים כמו שצריך, צריך קצת ידע במיתולוגיות. אני מקווה שיש לך. בהצלחה.

Blade Of Fire

New member
גצל"ש קטן../images/Emo3.gif

אני הולך לראות את אבק כוכבים בטרום בכורה בחינם. האהא!

הוצאת רסיס נהרה

אני שמח להודיע ששני הספרים הראשונים של הוצאתנו הצנועה יוצעו למכירה באייקון, בדוכן של יואב "מרכז הספר הזול". הספרים הם: "כתר מלכות" חמישה סיפורים קצרים, יותר פנטזיה ממד"ב, מאת אורי מאיר ועוד סיפור בונוס מאת עידו גנדל. "ימים באים" שבעה סיפורים קצרים, יותר מד"ב מפנטזיה, מאת עידו גנדל ועוד סיפור בונוס מאת מירי פלד. המחיר הקטלוגי של הספרים הוא 48 ש"ח כ"א אבל באייקון הם ימכרו ב40 ש"ח כ"א.

למעלה