תרופות

תרופות

מעולם לא השתמשתי באמצעים כימיים לפתרון. אמא שלי הייתה מנסה לשכנע אותי ב4-5 בבוקר לקחת משהו, ואני בשלי. כן לקחתי משהו טבעי, לא זוכרת את שם הכדור אבל הוא היה יותר להרגעה, פחות לחצים בכדי שלא אשתמש במחשבות בכדי לא לישון. אני מאמינה שכדורים כאלה, אשר לא ממכרים, הם רעיון טוב. אומנם לא לקחתי להרבה זמן, אז זה נתן לי לטפל במצב בצורה אחרת, שאפשרה לי לעצום עיניים ולהירדם. אומנם לא מיד, אבל נרדמתי. אני מכירה והכרתי אנשים שמסרבים לכדורים גם לכאבי ראש או מיגרנה, אז להם זה פתרון מעולה. במיוחד אם הם באמת סובלים, ושום דבר אחר לא עזר מחשבות?

תרופות

פעם חשבתי על הפתרון הזה, אבל גם במקרה הזה כמו בהרבה מקרים אחרים, חשבתי עלזה רק מתוך ייאוש ולכן גם אף פעם לא ביצעתי את המחשבה על כך. היום כשקשה לי להרדם הפתרון שאני מוצאת הוא לא לנסות להרדם. ככל שאני מנסה פוחת הסיכוי שארדם.

כשקשה להירדם הדבר הכי בעייתי

הוא לנסות בכל זאת, כי ככל שמתאמצים כמו שכתבת באמת לא נרדמים. מצד שני, ככל שמנסים לא לישון, גדלים הסיכויים שתתעיפי ותישני:) יהיה טוב.

Eclipsed 0

New member
שרשור..

האם ישנן תרופות שמטפלות גם בקשיים להרדם וגם ביקציה מוקדמת?

שלום לך וברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אין לי מושג לגבי תרופות באופן כללי, אבל הייתי ממליצה לך לפנות לרופא בכל הקשור לתרופות.

Eclipsed 0

New member
עשיתי את זה

קיבלתי קלמנרבין, אבל אחרי שהחפיסה נגמרה לא לקחתי עוד אחת. זה די עזר להרדם אבל התעוררתי באמצע הלילה אפילו יותר מבדרך כלל. יום טוב.

שלום לך.

יש כדורים לכל דבר. השאלה היא האם באמת אתה צריך כדורים או שתוכל להיעזר בדברים אחרים. האם השינה מפריעה לחיי היום יום שלך? האם אתה מרגיש עייפות גם אם ישנת? האם אתה לחוץ? טרוד? שאלות כאלה ועוד יכולות לקחת אותך לבעיה האמיתית והיא לא חייבת להיות שינה. ואם היא לא שינה אולי אתה לא צריך כדורים אלא צורה אחרת של טיפול? בקיצור, אם אתה חושב שאתה מאוד טרוד מיקיצה מוקדמת והיא באמת מפריעה לך למהלך היום ולריכוז, אני ממליצה שתיפנה לאחד מהמרכזים להפרעות שינה (מוסיפה לך קישורים- שאוסיף אותך לקישורים הרגילים בקרוב) ואני בטוחה שתקבל תשובה מפורטת ומלאה לגבי האפשרויות שלך כמו האם כדורים יוכלו לתרום לך ומהם. אי אפשר על גבי מדיה הזו להחליט עבורך האם כדורים מתאימים ומה שמם. ואם את בחורה, תשני את פנייתי:) מצורפים קישורים לדפי האינטרנט של מרכזי הטיפול בהפרעות שינה של: 1. תל השומר 2. רמב"ם 3. טכניון 4. פז בהצלחה, מוזמן/ת לדבר על הרגשתך

למעלה