🎈🎀🎁🎉🥳שרשור ימי הולדת 2024🥳🎉🎁🎀🎈

didalf

Well-known member
יו קולינג מי לאייר?!

גם אני אותך !!! 😘😘😘
||לב||חיבוק|
יהההההה אהובים שלי!
והבאת לי אפילו את הקראש הנוכחי הכי טרי!! 😍😍😍
חחחח כמובן אני תמיד מקשיבה|זורו|
אבל שמתי אחד סמלי אני אשאיר לדילן להביא עוד הרבה.

שלמרות שאומרת שלא אוהבת בני אדם אני קצת חושדת עכשיו שאולי את כן קצת אוהבת את הגזע הזה 😁
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי ממש:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי לונה
פיספסתי את היום הולדת שלך.
כלומר ראיתי את זה אתמול והתכוונתי לכתוב לך ולחשוב איזה גיפים לתת לך שאחרים לא נתנו,
אבל אז שכחתי מזה 🤦‍♂️

אז מזל טוב ענקי
שתמשיכי להיות חברה טובה שלנו עד 120 ומעבר (אנחנו לא יודעים עד כמה את כבר זקנה)
ותהני מסדרות חדשות וישנות וגם קריאות חדשות וחוזרות

|בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון|
|נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות|
|שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי|

Lhuna3

Well-known member
אוי לונה
פיספסתי את היום הולדת שלך.
כלומר ראיתי את זה אתמול והתכוונתי לכתוב לך ולחשוב איזה גיפים לתת לך שאחרים לא נתנו,
אבל אז שכחתי מזה 🤦‍♂️

אז מזל טוב ענקי
שתמשיכי להיות חברה טובה שלנו עד 120 ומעבר (אנחנו לא יודעים עד כמה את כבר זקנה)
ותהני מסדרות חדשות וישנות וגם קריאות חדשות וחוזרות

|בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון||בלון|
|נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות||נרות|
|שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי||שי|
תודה רבה ניק! :-]|חיבוק||חיבוק||חיבוק|

LeAnnDyIan

Well-known member
מזל טוב לונה!!!🥳|שי||פיה||לב אדום||בלון||עוגה||ליצן||מזלט||עוגה||בלון||בלונים||נרות||קוסם||לב אדום|
סליחה על האיחור, הייתי צריכה לנהוג איזה שבעתאלפים מייל כדי להגיע לבת דודה שלי ואז ישנתי למשך יום וחצי כדי לחזור לעצמי|ישן|
אניווי עכשיו בלי תירוצים אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם!!
מקווה שהצלחת לחגוג כמו שצריך עם עוגה ובלונים (בעצם בלי בלונים, בלונים זה פויה) (אלא אם כן את אוהבת אותם ואז סבבה) מוקפת באנשים שאת אוהבת (גם אם זה רק בן אדם וחצי או גם אם זה רק חתול ורבע)
מאחלת לך שיחדשו את כל הסדרות שלך לעונה חדשה שתמיד תהיה טובה יותר מכל אלו שקדמו לה.
שכל השיפים שלך יחיו באושר.
שתשכחי את עלילות הארי פוטר בכל פעם שתסיימי את הספרים כדי שתופתעי מחדש.
שתמיד תהיה לך במבה לשים בתה וקינמון לשים בקוטג׳.
ושתמיד תראי מה שאני רואה כדי שתהיה לי סיבה לכתוב בפורום:-P:

וכמובן גם כל האיחולים הרגילים - בריאות, שמחה, נחת, עושר, שהאפליקציה שאת עובדת עליה תימכר במאות מיליוני דולרים ותוכלי לעשות אקזיט ולקנות את תפוז ולדאוג לנו לנצח, שלא תתקעי בפקקים לעולם ושאף פעם לא תהיה אזעקה כשאת במקלחת (חשבתי לאחל שלא תהיה אזעקה בכללי אף פעם אבל החלטתי להיות קצת יותר מציאותית באיחולים…)
אניווי את יודעת שאני פה רק כדי לשים גיפים של בייבי בוי אז קחי, תהני|4U|
ושיהיה המון המון מזל טוב עד מאה אליהויים!|חיבוק||בלון||עוגה||נרות||לב|
giphy.gif
giphy.gif
giphy-downsized.gif
giphy.gif
giphy.gif
giphy-downsized.gif
וגם בייבי בוי צעיר כי הוא כזה חמוד|לב|
IMG_0055.gif

אבל שמתי אחד סמלי אני אשאיר לדילן להביא עוד הרבה
giphy.gif

Lhuna3

Well-known member
מזל טוב לונה!!!🥳|שי||פיה||לב אדום||בלון||עוגה||ליצן||מזלט||עוגה||בלון||בלונים||נרות||קוסם||לב אדום|
סליחה על האיחור, הייתי צריכה לנהוג איזה שבעתאלפים מייל כדי להגיע לבת דודה שלי ואז ישנתי למשך יום וחצי כדי לחזור לעצמי|ישן|
אניווי עכשיו בלי תירוצים אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם!!
מקווה שהצלחת לחגוג כמו שצריך עם עוגה ובלונים (בעצם בלי בלונים, בלונים זה פויה) (אלא אם כן את אוהבת אותם ואז סבבה) מוקפת באנשים שאת אוהבת (גם אם זה רק בן אדם וחצי או גם אם זה רק חתול ורבע)
מאחלת לך שיחדשו את כל הסדרות שלך לעונה חדשה שתמיד תהיה טובה יותר מכל אלו שקדמו לה.
שכל השיפים שלך יחיו באושר.
שתשכחי את עלילות הארי פוטר בכל פעם שתסיימי את הספרים כדי שתופתעי מחדש.
שתמיד תהיה לך במבה לשים בתה וקינמון לשים בקוטג׳.
ושתמיד תראי מה שאני רואה כדי שתהיה לי סיבה לכתוב בפורום:-P:
:-D:-D:-D:-D
תודה ואמן על הכל!
( טוב שיש יום אחד בשנה שאסור לכם לצחוק על ההעדפות הקולינריות שלי :p )
וכמובן גם כל האיחולים הרגילים - בריאות, שמחה, נחת, עושר, שהאפליקציה שאת עובדת עליה תימכר במאות מיליוני דולרים ותוכלי לעשות אקזיט ולקנות את תפוז ולדאוג לנו לנצח,
רעיון מעולה! :-D
שלא תתקעי בפקקים לעולם ושאף פעם לא תהיה אזעקה כשאת במקלחת (חשבתי לאחל שלא תהיה אזעקה בכללי אף פעם אבל החלטתי להיות קצת יותר מציאותית באיחולים…)
AMEN...
אניווי את יודעת שאני פה רק כדי לשים גיפים של בייבי בוי אז קחי, תהני|4U|
ושיהיה המון המון מזל טוב עד מאה אליהויים!|חיבוק||בלון||עוגה||נרות||לב|
צפה בקובץ המצורף 102093
צפה בקובץ המצורף 102094
צפה בקובץ המצורף 102097
צפה בקובץ המצורף 102098
צפה בקובץ המצורף 102099
צפה בקובץ המצורף 102100
חמודיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
וגם בייבי בוי צעיר כי הוא כזה חמוד|לב|
צפה בקובץ המצורף 102102
וואווווו 😲😲😲 מאיזה סרט/ים זה???
לא יכולה עם ה-puppy eyes האלה!!

תודה על הכל ועל זה ששכנעת אותי לצפות גם בסדרה הזאת, ואמן שתמצאי לנו עוד דברים לאהוב ביחד כי זה באמת הכי כיף!! |חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|

LeAnnDyIan

Well-known member
וואווווו 😲😲😲 מאיזה סרט/ים זה???
לא יכולה עם ה-puppy eyes האלה!!
הוא באמת מהמם פה😍😍
זה מהסרט Big Fish מ-2003 ראיתי אותו בטיסה לפה ובילי כזה חמוד בו|לב|
תודה על הכל ועל זה ששכנעת אותי לצפות גם בסדרה הזאת, ואמן שתמצאי לנו עוד דברים לאהוב ביחד כי זה באמת הכי כיף!! |חיבוק||חיבוק||חיבוק|
|חיבוק||חיבוק||חיבוק|

למעלה