🎈🎀🎁🎉🥳שרשור ימי הולדת 2024🥳🎉🎁🎀🎈

didalf

Well-known member
|בלון||שי||בלונים||חגיגה||גאווה||לב||לבצהוב||לבירוק||לבכחול||לבסגול|🤩🥳🥳🥳🎂🍰🎉🎊🎀🎁🎈❤️🧡💛💚💙💜|בלון||שי||בלונים||חגיגה||גאווה||לב||לבצהוב||לבירוק||לבכחול||לבסגול|🤩🥳🥳🥳🎂🍰🎉🎊🎀🎁🎈
יומולדתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת למלכת החפירות האהובה עלינו מיקי-טוויסטד AKA @keren or5 שהיא באמת קרן אור מבחינתי|מאוהב|
מיקי היקרה שיהיה לך יומולדת שמח ופורח!
אני כ"כ שמחה שאני מכירה אותך כי את כותבת על סדרות כ"כ יפה כמו אף אחד אחר, ולפעמים את ממש מצליחה להוציא את המחשבות שלי ולנסח אותן יותר טוב משאי פעם יכולתי, ולפעמים אני לא מסכימה איתך אבל עדיין נהנית לקרוא, ולפעמים אני נותנת לי פרספקטיבות חדשות על דברים.
ואני כ"כ שמחה שהייתה לנו הזדמנות לחפור שוב על סדרה ביחד עם באפי ולהתפנגרל ביחד!!!!! כי את תאומת הפנגירל שלי ואין טובה ממך לדברים האלה!!|מאוהב|
אז תמשיכי להיות חכמה ומיוחדת וגאונה כ"כ וללמוד על דברים שמעניינים אותך ולכתוב יפה כ"כ ואני יודעת שאת לא בתקופה קלה כבר תקופה אז אני מאחלת לך שדברים ישתפרו וגם כשהם לא תזכרי שיש אנשים באינטרנט שממש אוהבים אותך ואולי הם רק כינוי ותמונה של חזרזיר אבל הם אמיתיים ואוהבים אותך מאד!!|חיבוק|
אז מלא מלא מזל טוב וגיפים של ספייק כי מותר לי לחפשששששששששששששש|זורו|

ואחד לזכר ימים עברו שתמיד נזכור מאיפה באנו:-P:|לב|

|בלון||שי||בלונים||חגיגה||גאווה||לב||לבצהוב||לבירוק||לבכחול||לבסגול|🤩🥳🥳🥳🎂🍰🎉🎊🎀🎁🎈❤️🧡💛💚💙💜|בלון||שי||בלונים||חגיגה||גאווה||לב||לבצהוב||לבירוק||לבכחול||לבסגול|🤩🥳🥳🥳🎂🍰🎉🎊🎀🎁🎈

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מזל טוב ענקי מיקי 🥳🥳🥳
שתהיה לך שנה מוצלחת שתקדם אותך בדרכך
תמשיכי לכתוב מגילות ארוכות שבמבט ראשון גורמות לי לרצות להרדם, אבל אז אני קורא אותם וממש מתרגש מאיך שתיארת התרחשויות ורגשות.

עדי כבר דאגה להרבה ספייק, אז הנה מעט אוז

keren or5

Well-known member
יומולדתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת למלכת החפירות האהובה עלינו מיקי-טוויסטד AKA @keren or5 שהיא באמת קרן אור מבחינתי|מאוהב|
מיקי היקרה שיהיה לך יומולדת שמח ופורח!
אני כ"כ שמחה שאני מכירה אותך כי את כותבת על סדרות כ"כ יפה כמו אף אחד אחר, ולפעמים את ממש מצליחה להוציא את המחשבות שלי ולנסח אותן יותר טוב משאי פעם יכולתי, ולפעמים אני לא מסכימה איתך אבל עדיין נהנית לקרוא, ולפעמים אני נותנת לי פרספקטיבות חדשות על דברים.
ואני כ"כ שמחה שהייתה לנו הזדמנות לחפור שוב על סדרה ביחד עם באפי ולהתפנגרל ביחד!!!!! כי את תאומת הפנגירל שלי ואין טובה ממך לדברים האלה!!|מאוהב|
אז תמשיכי להיות חכמה ומיוחדת וגאונה כ"כ וללמוד על דברים שמעניינים אותך ולכתוב יפה כ"כ ואני יודעת שאת לא בתקופה קלה כבר תקופה אז אני מאחלת לך שדברים ישתפרו וגם כשהם לא תזכרי שיש אנשים באינטרנט שממש אוהבים אותך ואולי הם רק כינוי ותמונה של חזרזיר אבל הם אמיתיים ואוהבים אותך מאד!!|חיבוק|
אז מלא מלא מזל טוב וגיפים של ספייק כי מותר לי לחפשששששששששששששש|זורו|

ואחד לזכר ימים עברו שתמיד נזכור מאיפה באנו:-P:|לב|
יאאאאא תודה עדי אני אוהבת אותך המון וגם לי היה כייף שוב לראות איתך סדרה ביחד. את לחלוטין הסולמייט שיפים שלי ואני אוהבת אותך! ריגשת אותי ממש |חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק| |לב| |מאוהב| |לב| |לב| |מאוהב| |לב| |מאוהב| |לב| ותודה על כל הגיפים!!!|מאוהב|

keren or5

Well-known member
מזל טוב ענקי מיקי 🥳🥳🥳
שתהיה לך שנה מוצלחת שתקדם אותך בדרכך
תמשיכי לכתוב מגילות ארוכות שבמבט ראשון גורמות לי לרצות להרדם, אבל אז אני קורא אותם וממש מתרגש מאיך שתיארת התרחשויות ורגשות.

עדי כבר דאגה להרבה ספייק, אז הנה מעט אוז

יאאא תודה רבה!!! |לב| |לב| |לב| |חיבוק| ואוז! |מאוהב|

It's Always Sunny

Well-known member
מזל טוב מיקי 🥳🥳 מאחלת לך הרבה בריאות, אושר ועושר (אמן). מקווה שתמשיכי להגיב והרבה כי מה שאת כותבת כל כך מעניין ונותן פרספקטיבה שונה :-]

Lhuna3

Well-known member
מזל טוב, מיקי, החופרת האהובה שלנו!! 🥳 🥳 🥳

נשאר לי רק להצטרף לכל מה שכתבה עדי|חזיר| ואחרים - כיף כל כך שאת פה!
אני מתה על הניתוחים שלך ליצירות ולדמויות, שהם כמעט תמיד ספוט-און מדויקים בעיני, ולעיתים קרובות כל כך גורמים לי לראות בהן דברים שלא ראיתי ולהבין משמעויות שבכלל לא חשבתי עליהן.
זו באמת יכולת מופלאה שיש לך, ותרומה ענקית לדיונים בפורום, הם פשוט תמיד יותר מעניינים ויותר איכותיים כשאת משתתפת בהם!! |כתר|

אז שולחת לך המון אהבה וחיבוקים ומזל טובים! |חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

* ולא אכפת לי שעדי "גנבה" לי את ספייק, כי אין דבר כזה יותר מידי ספייק:

didalf

Well-known member
אף פעם לא הבנתי את הקטע שלכם עם גנבה והצורך להיות מקוריים. שימו לבנאדם את מי שהוא הכי אוהב למי אכפת מה שמו לפני?
נראה לך שאני אתנגד לקבל עוד גיף של הארי למשל?

keren or5

Well-known member
מזל טוב, מיקי, החופרת האהובה שלנו!! 🥳 🥳 🥳

נשאר לי רק להצטרף לכל מה שכתבה עדי|חזיר| ואחרים - כיף כל כך שאת פה!
אני מתה על הניתוחים שלך ליצירות ולדמויות, שהם כמעט תמיד ספוט-און מדויקים בעיני, ולעיתים קרובות כל כך גורמים לי לראות בהן דברים שלא ראיתי ולהבין משמעויות שבכלל לא חשבתי עליהן.
זו באמת יכולת מופלאה שיש לך, ותרומה ענקית לדיונים בפורום, הם פשוט תמיד יותר מעניינים ויותר איכותיים כשאת משתתפת בהם!! |כתר|

אז שולחת לך המון אהבה וחיבוקים ומזל טובים! |חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

יאאאא לונה תודה רבה! ריגשת! אני אוהבת אותך!! |חיבוק| |חיבוק||לב||לב| ובהחלט אין דבר כזה יותר מדי ספייק ;)

Lhuna3

Well-known member
אף פעם לא הבנתי את הקטע שלכם עם גנבה והצורך להיות מקוריים. שימו לבנאדם את מי שהוא הכי אוהב למי אכפת מה שמו לפני?
נראה לך שאני אתנגד לקבל עוד גיף של הארי למשל?
צודקת! מעכשיו אני אעתיק בלי התנצלויות :D

didalf

Well-known member
היום יומולדתתתתתתת לזקנת הפורום (או לפחות ככה היא טוענת, אבל אל תאמינו לה היא שותה ממעיין הנעורים) לונההההה @Lhuna3
לונה את אחת היצורים הכי חמודים בפורום הזה אם לא ה-!!!
שיהיה לך יומולדת שמח והטיל היחיד שתראי יהיה טילון של שוקולד!
מלכת הבינג'ים וסגנית פאנגירל מצטיינת, כזאת שכל אחת רוצה בצד שלה כשהיא צופה בסדרה.
וחברה טובה שתמיד מבינה|מאוהב|
ומישהי שתמיד כיף לנהל איתה דיונים כי גם כשאנחנו מאד לא מסכימות זה תמיד דיון מעניין (אבל יותר כיף לי להיות בצד שמסכים איתך, לכן את צריכה להסכים איתי תמיד!)
מאחלת לך כרגיל שתמצאי את הסדרת-אובססיה הבאה שלך ושתהיה ממש מעולה!!
והמון בריאות לך ולמשפחתך!
ושיבטלו את ז'אנר תעלומות הרצח מהעולם!
ושתעברי לכוכב משלך אבל עדיין יהיה בו אינטרנט כדי שנוכל לדבר איתך!!!
איי לאב יו ורי ורי מאץ'|מאוהב|

(אף פעם אל תתפטרי מהאינטרט בבקשה!!)

ומצאתי את השיר שהקדשתי לך שנה שעברה אז מקדישה שוב נראה לי נהפוך את זה למסורת:-D
(כנראה שגם ככה לא זכרת)
(אה מאחלת לך להתחיל לזהות פרצופים) (או לא אם טוב לך ככה)

מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבב|חיבוק||לב|

Lhuna3

Well-known member
היום יומולדתתתתתתת לזקנת הפורום (או לפחות ככה היא טוענת, אבל אל תאמינו לה היא שותה ממעיין הנעורים)
יו קולינג מי לאייר?!
לונההההה @Lhuna3לונה את אחת היצורים הכי חמודים בפורום הזה אם לא ה-!!!שיהיה לך יומולדת שמח והטיל היחיד שתראי יהיה טילון של שוקולד!
amen
מלכת הבינג'ים וסגנית פאנגירל מצטיינת, כזאת שכל אחת רוצה בצד שלה כשהיא צופה בסדרה.
ומישהי שתמיד כיף לנהל איתה דיונים כי גם כשאנחנו מאד לא מסכימות זה תמיד דיון מעניין (אבל יותר כיף לי להיות בצד שמסכים איתך, לכן את צריכה להסכים איתי תמיד!)
תודה! |חיבוק|
ושיבטלו את ז'אנר תעלומות הרצח מהעולם!
|כן| במהרה בימינו אמן.
ושתעברי לכוכב משלך אבל עדיין יהיה בו אינטרנט כדי שנוכל לדבר איתך!!!
Yes please!
איי לאב יו ורי ורי מאץ'|מאוהב|
גם אני אותך !!! 😘😘😘

(אף פעם אל תתפטרי מהאינטרט בבקשה!!)
יהההההה אהובים שלי!
והבאת לי אפילו את הקראש הנוכחי הכי טרי!! 😍😍😍
ומצאתי את השיר שהקדשתי לך שנה שעברה אז מקדישה שוב נראה לי נהפוך את זה למסורת:-D
(כנראה שגם ככה לא זכרת)
:-D :-D :-D עושה לי שוב חשק לצפיה חוזרת!
(אה מאחלת לך להתחיל לזהות פרצופים) (או לא אם טוב לך ככה)
זה בלתי אפשרי אבל תודה :-D
מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבב|חיבוק||לב|

ותודה על כל כל כל האיחולים ועל זה שאת תמיד זוכרת!
|חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|

keren or5

Well-known member
|כן| אני מסכימה |מאוהב|

לונההההה אייי לאב יו. יומולדת שמח!!!!!! |חיבוק|||לב|

It's Always Sunny

Well-known member
מזל טוב לונה 🥳🥳🥳 תמשיכי להיות את- מקסימה ואכפתית, שלמרות שאומרת שלא אוהבת בני אדם אני קצת חושדת עכשיו שאולי את כן קצת אוהבת את הגזע הזה 😁 שיהיה לך יום מלא בספייק, אנג'ל, הדוקטור (גם דיוויד טננט וגם מאט סמית'!)
מצרפת סרטון של ג'יימס מסאטרס שר כדי לפנק אותך היום :-]

Lhuna3

Well-known member
מזל טוב לונה 🥳🥳🥳 תמשיכי להיות את- מקסימה ואכפתית, שלמרות שאומרת שלא אוהבת בני אדם אני קצת חושדת עכשיו שאולי את כן קצת אוהבת את הגזע הזה 😁
:-D:-D:-D:-D
שיהיה לך יום מלא בספייק, אנג'ל, הדוקטור (גם דיוויד טננט וגם מאט סמית'!)
לפני כמה לילות חלמתי על דוקטור 10 ויום אח"כ על 11 :-D |מאוהב|
מצרפת סרטון של ג'יימס מסאטרס שר כדי לפנק אותך היום :-]
ייהה מהמם! |לב|
תודה!! |חיבוק||חיבוק||חיבוק|

dilia snake

Well-known member
מזל טוב לונה!!!|כתר||כתר| כולן כבר אמרו הכל, אז נשאר לי רק להצטרף 😘 .

שתקבלי את כל מה שתרצי ותהי צעירה לנצח! |יין|

אוהבת |חיבוק||חיבוק|

Reutk

Active member
יום הולדת שמח!!! |בלון||בלון||עוגה||אאלט||בלונים||*||*||*||לב||לב||שי||שי||שי|🦄🦄🦄🐬🐬🦮🐋🐈🌹🌸🌺🌞🌞💐

tumblr_pg5idyPwG31tiqwkoo5_r1_400.gif tumblr_oxd699Iz7d1tiqwkoo4_r1_400.gif

birthday-ben-wyatt.gif
E2akK3kWUAMWYxf.jpg
wink-parksandrec.gif 6czn.gif

קבצים מצורפים

• 6czn.gif
    6czn.gif
    KB 75.2 · צפיות: 1
למעלה