...

antom

New member
...

ת`אמת, אני לא יודעת מה קורה איתי. אני לא כל-כך יודעת איפה אני כרגע. אנשים מנסים לדבר איתי ואני מגעילה לכולם, מעליבה ופוגעת. אני לא רוצה לפגוע גם בכם. זה לא מגיע לאף אחד. רק לי.

אטום

אה יש לי הצעה תוכלי לבחור אם להשתמש בה או לא זו כבר בחירה שלך כמובן אבל אולי במקום לפגוע ולהיות ``מגעילה`` כמו שאמרת תנסי קצת לדבר על מה שקורה לך בפנים זה חלק לא קל ואפילו מאד קשה אבל ז מרגיע מרפה קצת את הכאב הייאוש תחשבי על זה

אנני

New member
תסלחי לי אבל

את מזכירה את עצמי כאשר אני צריכה התערבות טיפולית או כאשר אני הפסקתי טיפול טרם זמנו. אני עושה דברים שאני לא רוצה, מצטערת, וחוזרת על מעשיי שוב, פוגעת ושוברת קשרים, מרגישה לבד ובונה את בדידותי במו ידיי. מה קורה איתך, תספר לי? אנני

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לגבי לפגוע באחרים

אל תדאגי, אנחנו מחוקים הודעות פוגעות ;-) אז ... אבל ברצינות, לדעתי עד עכשיו, חוץ מביטויים של כאב גדול מאוד והעובדה שעוררת דאגה רבה ולא ענית, לא היתה בעיה. אז אם את רוצה לכתוב, חשוב אחרי הודעה כמו שהשארת, להגיד משהו, כי חושבים אם את חיה או לא...

אטום אל תדאגי :cool:

אומרים אין חכם כבעל נסיון, אני יכולה להבטיח לך שסהרה תמחוק לך הודעות פוגעות או מעליבות B-( אני מציעה לך לקבל את עצתה של עדי. אני גם בחיי, ובצט ובפורום הייתי לא מעט, נמצאת במצב עם המון כאב, ובמקום לדבר עליו, כי קשה לי לדבר על הכאב האישי שלי,מעצבנת אחרים. קל לי יותר לעצבן ולתקוף את מי שאני רוצה ממנו עזרה, מאשר לאמר רע לי. לקח לי כמה חודשים, ``של חינוך סהרי``, ועיצה של אחות יקרה מסהר עדידוש שלי, לנסות את הדרך האחרת, במקום תקיפה בקשת עזרה, במקום לעצבן לדבר, במקום לפגוע לאמר כואב, עצוב, ועדיין לפעמים אני טועה, ובטח גם מעליבה ופוגעת, אבל היום כשאני יותר מודעת , המחסומים מתיעלים. תני לעצמך הזדמנות, דברי על מה שכואב, בלי להתנצל, בלי לפחד, אם בכלל יקרה שמישהו יפגע מהודעה זו או אחרת שלך, אז ימצאו את הדרך להעיר, ונמשיך הלאה, כי אנחנו משפחה אוהבת. אטום ברוך הבא למשפחה, ואני בטוחה שהשם בכלל לא הולם אותך כי מי שבא לסהר, הוא בטח לא אטום, אלא מלא רגש. באהבה רחל-נשמה

למעלה