7 בבוקר מייקל מופיע חח

mjj2010

New member
7 בבוקר מייקל מופיע חח

את Slave To The Rhythm
איזה כייףף :p

Double Vision

New member
הפרצוף בכלל לא דומה למייקל.

זה די מביך לצפות. היו מביאים את ecasanova להופיע וזהו. בשביל מה ההולוגרמה?

Golden crown

New member
מה זאת אומרת בשביל מה?

שירגישו שהוא מעולם לא עזב
כדי שיהיו יותר מכירות

Golden crown

New member
בקישור הזה ההולוגרמה נראית הרבה יותר טוב

העלאה של VEVO
אל תשכחו לשנות לרזולוציה של 720 פיקסל

Golden crown

New member
זה פשוט מדהים

אני מאוהב בזה.
בקרוב יהיו הופעות שלמות באמצעות הולוגרמה

mjj2010

New member
זה מייקל גרסת 1991 חחח

נראה בפנים כמו מתחילת שנות ה90

EB10000

New member
המון רעש ובסוף אכזבה ענקית

לא קשה לנחש מה עשו שם. לקחו רקדן שהץאמן על הכיאוגרפיה והתנועות של מייקל. הרקדן הולבש בחליפה עם חיישנים כמו שעשו למייקל ב GHOST הריקוד צולם ע"י מחשב שסרק את התנועות לאנימציה תלת ממדית. לאחר מכן הוסיפו אפקטי CGI עם הגוף והפנים של מייקל שנעשו בצורה ממוחשבת על בסיס תמונות אמיתיות שהוזנו למחשב. המחשב מנסה לקחת הבעות פנים של מייקל ולבצע RENDERING בכדי לקבל אנימציה איכותית כמו שרואים בסרטים כגון AVATAR. בסופו של דבר מקרינים את זה כ"הולוגרמה". למעשה זו לא הולוגרמה באמת כי הטכנולוגיה זהו עדיין לא מפותחת. הדמות המייקלית נשארה רחוק מהקהל. בין הדמות והרקדנים הקרובים אליה (שגם הם היו סרט ולא אמיתיים) יש מסך זכוכית שקוף למחצה. מקרן תלת מימד מקרין לפני המסך לעבר הריצפה שמצופה חומר מחזיר אור שמחזיר את ההקרנה לעבר המסך השקוף. הצופים רואים תמונה תלת ממדית מוקרנת באוויר שהיא למעשה מוקרנת על מסך שקוף. לפני ואחרי המסך אפשר לשים רקדנים אמיתיים. הבעיה בכל זה זה אפקט ה CGI. אשפר ליצור מפלצות ודינוזאורים מאד משכנעים, אבל מאד קשה ליצור דמות אנושית עם הבעות פנים אנושיות... מסיבה זו זה נראה כמו סרטון אנימציה. אני מניח שעוד 10 שנים יהיה אפשר לעשות את זה טוב יותר. צריך לבצע RENDERING יותר מדוייק. זה אומר בשביל שנייה אחת של סרטון המחשב צריך לרוץ 4 חודשים.. ל3 דקות צריך להריץ כמה שנים. זה יהיה פרקטי כשהיו מחשבים יותר חזקים ממה שיש היום...

GM1988

Well-known member
הפעם אני אוהב את הביקורת של EB

בדיוק שאלתי את השאלה הזו בפורום "פופ" כי תהיתי איך באמת יצרו את ההולוגרמה.
פה קיבלתי הסבר נוסף והבנתי כמה דברים.

העניין הוא שבאמת הפנים לא נראות אמיתיות.
שוב, לא הבנתי איך יוצא שבAVATAR וסרטים עם דמויות אחרות זה יוצא מאד אמין ומדויק, ועם מייקל זה נראה עדיין כמו תמונה ממחושבת שזזה.

כנראה שכיום לא פיתחו עדיין טכנולוגיה מספיק טובה כדי לגרום להולוגרמה אנושית להיראות משכנעת ומדויקת שזהה מאד למקור, ולכן יש את זה.

אני אישית מאד נהניתי מההופעה, ולמרות המגרעות זה באמת מה שאפשר היה לעשות וטוב שעשו!

חבל לי ואני מניח שלכל מעריץ של מייקל, זה שבלב ההתלהבות ישנו חוסר שזה עדיין לא מייקל בעצמו.

אני עד היום לפעמים נדהם כשאני רואה או שומע את מייקל, שהבן אדם הזה לא זכה לחיות עוד כמה עשורים וליצור דברים חדשים. קשה ממש לדמיין שמ2009 הוא לא יקום עוד ולא יפתיע במשהו.

So sad

GM1988

Well-known member
אה משהו קטן שרציתי להוסיף:

כשכתבתי בתחילת ההודעה שלא הבנתי איך יצרו בAVATAR דמויות יותר אמינות ועם מייקל זה יצא מעוות,
התכוונתי שעלו לי מחשבות על זה לפני ההסבר שקראתי של EB.

זהו, הייתי חייב להוסיף את זה למקרה שמישהו לא יבין

Golden crown

New member
זה לא יצא מעוות!

תסתכל בקישור שהעליתי לפני שאתה שופט.
האנשים שעבדו על זה עבדו גם על ההולוגרמה של טופאק שמופיע שם בלי חולצה וזה נראה אמיתי לגמרי כשהוא עוד מופיע עם סנופ דוג. אתם ראיתם צילום לא רשמי שהציג בעצם תמונה של מסך וממהרים להגיד שזה היה מעוות. זה נראה אמיתי לגמרי ותאמינו לי שאם ז היה מעוות כמו שאתם טוענים זה לא היה מאושר. חוץ מזה הרבה מאד מעריצים אומרים שזה מושלם.

GM1988

Well-known member
רגע רגע... למה אתה כועס?

אני אוהב את הוידאו, ואני חושב שעשו אותו טוב עד כמה שאפשר.
מהפעם הראשונה ולעוד כמה פעמים שצפיתי, ספציפית הפנים של מייקל נראות מעוותות ברגעים מסוימים.
הגוף וכל השאר נראה דווקא מושלם, אבל הפנים לא תמיד נראים משכנע ודומים למייקל.

בוא אני אגיד את זה יותר פשוט - אם לא הייתי יודע שזה העתק ממייקל, הייתי חושב שזה חקיין שמאופר טוב לדמות שלו.

Golden crown

New member
זה מה שאני חושב:

עם טופאק היה קל יותר כי לא היה את האלמנט של הלבוש, הריקוד, התנועות המסובכות, התפאורה, הרקדנים והפירוטכניקה אז שם זה נראה טבעי יותר.

פה ניסו אפילו לחקות את תנועות הפנים של מייקל וזה מצליח ברוב המקומות. ברור שזה לא תמיד נראה טבעי אבל כנראה שעבדו קשה ועשו את המקסימום האפשרי. כשזה נוגע למייקל זה כנראה קשה יותר כי הוא תמיד שאף לפרפקציוניזם וכאן יש לנו הוכחה שהוא היה כזה, כשההולוגרמה נראית פחות מושלמת מהמקור.
ברור שזה לא חקיין כי יש העתקה מדויקת של מבנה הגוף של מייקל. שים לב שאפילו העתיקו את התנועות אחד לאחד ואפילו שמו פלסטרים באצבעות. אם תתמקד בפנים במהלך השיר תראה שאלו הפנים של מייקל. צריך להסתכל על זה באופן כולל ולא לחפש כל פספוס. בתור מעריצים קל לנו יותר לראות איפה לא דייקו אבל בתור צופים אנחנו צריכים להיות די מרוצים כמו השאר.

GM1988

Well-known member
שוב - העבודה פנטסטית!!!

אני חושב שעשו את המקסימום בדיוק כמוך, וכן יש רגעים שאני כזה "ואוו, זה מייקל!", ויש רגעים שאני לא רואה את מייקל אלא פנים של חקיין (ברור שזה לא חקיין, אבל זה נראה ככה, אוקיי?).

צפיתי בHD ואני מוכן לצפות עוד, אבל עדיין לא הגיעו לרמה שזה משכנע אותי.
עם טופאק זה היה טוב, אני אעצור שנייה את הכתיבה בלי לשלוח ואצפה ואגיד שוב מה דעתי.

אוקיי, ראיתי עכשיו את ההולוגרמה של טופאק וזה אותו הדבר.
קיצר, עדיין אין רמה משכנעת גם שם שזה "בן אדם". זה נראה כמו דמות של משחק מחשב.

בוא נגיד ככה, שהפעם הראשונה שנדהמתי מהולוגרמה והיה וואו, זה ב"דואט" של סלין ואלביס.
שם לא היה מדובר בחקיין שביצע תנועות, אלא בהקרנה מדויקת של ההופעה של אלביס, שגזרו והקרינו על הבמה.
שמע, אני חושב שזה היה כלכך טוב, כלכך משכנע, ודווקא שם האמנתי שאלביס "עומד על הבמה".
הם גם עמדו באמצע הבמה קרוב לקהל, ולא כמו טופאק ומייקל, שזה היה רחוק מדי בסוף של הבמה.

תנסה אם לא ראית ותגיד לי מה דעתך: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=UmXHkL3xiMU[/URL]

nikita5s1

New member
חשבתי שזה וידאו ישן שלו ששינו תנועות

שפתיים, בתכלס מה שגרם לי לחשוד שאולי זה שחקן זה התנועות של הריקוד שמרשימות ככול שיהיו לא היו מדוייקות כמו של מייקל.

למעלה