I dreamed a dream ...

neurotica

New member
I dreamed a dream ...

(and then I died)
(אני מצטערת זה עדיין מצחיק אותי.)

לפני כשבוע/יים חלמתי שפרק 22 לא היה הפרק האחרון לעונה והיו עוד 2 אחריו וזה נורא הפתיע את כל הפאנדום.
ובאחד הפרקים הבאים, 23 או 24, סיפור העלילה המרכזי התרחש במוסך של ברט וסבב סביב זה שהוא מעסיק דראגקווינס/טרנסג'נדרס.
אני מניחה שתת המודע שלי לקח את הסיכה שבליין הביא לו לאקסטרים.

אז, כן.
השירשור הזה בא לבדוק עד כמה הסדרה רודפת אתכם בתת-מודע.
לזוכרי החלומות שביניכם - יצא לכם אי פעם לחלום על גלי או על אחד השחקנים?
או לחלופין על משהו שקשור לפורום?
יאללה, לא להתבייש, אף אחד (חוץ מפרויד) לא שופט את תת-המודע שלכם.

shaharory

New member
הווו היו מיליון!

זכור במיוחד חלום שהייתי חלק מהסידרה ועשינו נאמבר בתוך הים, והבן זוג שלי לריקוד היה קורט.
גם פעם היה לי חלום שאני יוצאת לדייט עם כריס על חוף הים והוא היה ממש ערס ונראה לי גם שראינו שם את ג'קי מהאח הגדול.

חוץ מזה, כל חלום שאני פוגשת את השחקנים מסתיים בדרך כלל כשאני כותבת על זה בפורום.

shaharory

New member
אה וגם,

לא מזמן היה לי חלום שאני הולכת להופעה של דארן ברחוב שלי (איפה שבעיקרון יש גן ילדים..?) ואיחרתי (למה זה תמיד ככה??) כי אני וספיר החנינו את האוטו (אבל זה היה ליד הבית שלי!) ופספסתי את be a man שהיה בהתחלה :((( אבל היינו רק בערך 20 אנשים בקהל והוא ממש יצר קשר עין איתי לכמה שניות.

neurotica

New member
כריס + ים זה בהחלט שילוב עם פוטנציאל.

כל השאר (הערס, נאמברים בים חח) קצת פחות...

5ifi

New member
דווקא כריס כערס לגמרי זורם לי

ערסים מהסוג הז'ונגלרי. אני רק צריכה להוסיף פאייטים לחליפה של פרק הדיסקו והכל שם.

gayhighfive

New member
אוו וואו הרבה

בדרך כלל יש חלום חוזר על עצמו שאני נמצאת בהופעה של דארן. חוץ מזה היה חלום שאני רוכבת על אופניים עם קורט והוא במדים של הצ'יריוס, הגלי קלאב נמצאים בכיתה שלי, אני נמצאת בהופעה של גלי ורוקדת יחד עם דארן לצלילי דונט סטופ בליבינג, והיה לי כמה חלומות על מפגשי פורום אבל הזכור ביותר זה שאנה הקריאה לנו פיק XD

5ifi

New member
הו נכוןןןן

אמרנו שאת צריכה להקריא את קייבמן!קליין במפגש הקודם ושכחנו!!!!

gayhighfive

New member
חחחח האמת שהקראת לנו באנגלית

אבל גם האנגלית שלך מצויינת אז זה עדיין עובד P:

unicorn174

New member
אוו הה

בתקופה שממש התאהבתי בדארן, חלמתי שאני והוא יוצאים. כל פעם מקום אחר. מטריד.
גם חלמתי שאני באמצע דייט של כריסקולפר בתור צופה יודע כל כזה, קוראת מחשבות ורגשות סוגשל...
וגם שאני בארוחה עם כל הדמויות, והיה בלאגן כי סנטנה הגישה לרייצ'ל עוף ואז... זכור לי בתור חלום מצחיק

Ayelet 363

New member
חלמתי פעם שאני מדברת עם דארן

באיזו קבלה של בית מלון או משהו.

פעם אחרת חלמתי שבאותו יום הוא וכריס מתחתנים, שהחתונה תשודר בשידור חי בערוץ E בשעה 21:00 בישראל (כלומר, גם בישראל בטלויזיה, לא באיזה לייבסטרים באיכות גרועה). בחלום זו הייתה חתונה מאוד מתוקשרת.
בחלום זכרתי שדארן הציע נישואים לכריס. איכשהו גם ידעתי בדיוק איך נראה הרגע בו הוא הציע.
ההורים שלי רצו לראות משהו אחר באותו יום והתעצבנתי.
התעוררתי לפני שהספקתי לראות את החתונה והייתי מאוד עצובה בגלל זה.

היה גם חלום שבו אני חושבת שנפגשתי עם כריס. או משהו מגניב כזה, אבל נראה לי שנפגשתי איתו. רציתי לספר לכן, והיה מפגש פורום ממש קרוב לזה, אבל באותו הרגע קלטתי שאני חולמת, ובדיוק התחלתי לספר לכן על זה, אז במקום זה סיפרתי לכן שאני חולמת, ולא האמנתן לי.

הייתה גם פעם שהייתי ממש באסה מזה שהייתה לי שמירה ואין לי גישה לפורום, ואז חלמתי על הפורום.

neurotica

New member
חם מהתנור!

אני יודעת שהשירשור כבר לא קופץ אבל יש התראות אז.

התעוררתי כמעט הרגע מחלום שאני באיזה חופשה משפחתית באילת, עם כ-ל המשפחה (גם כזו שאין לי במציאות) וזה היה ממש מייגע ונורא. ובשלב כלשהו ברחתי מהם חזרה לחדר במלון ואז ראיתי מהחלון התכנסות של אנשים ואת דארן על איזשהי במה מאולתרת מרצה/מנחה איזה משהו. כולו בחליפה (ממש יפה, בצבע בורדו) ועם שיער מסודר והכל. נראה לי שצילמתי מהחלון ואז החלטתי לרדת למטה, אז אחרי שהחלפתי בגדים או משהו הסתכלתי שוב והטקס/הרצאה/אירוע כבר נגמר אז דארן מאד מהר היה בלי חולצה ועם הר של תלתלים (טוב נו, אילת).
קיצר, ירדתי למטה, עשיתי לו קצת סטוקינג בזמן שהוא הצטלם עם מעריצות שלו פה ושם ואז ביקשתי ממנו גם תמונה, הוא הסכים ואחותי (היי אחות, מאיפה צצת?) צילמה אותנו. עמדנו צד אל צד, הוא כזה שם את היד שלו על הכתף שלי אז אני שמתי את היד שלי על המותן שלו ולא יודעת, כנראה דגדגתי אותו אז הוא קצת הזיז לי את היד אז אמרתי לו don't worry i'm not going to molest you והוא צחקק. והוא היה יותר גבוה ממני! באמת תהיתי בחלום איך זה יכול להיות, ואולי כל השאר בגלי כאלה נמוכים ו-וואו כריס בטח ענק. ובסוף אמרתי לו enjoy your stay in israel. (לא אבל תראו איזה מנומסת ורגועה אני, איך לא הבנתי שזה חלום?)
והלכתי לצד כדי להסתכל על התמונות אבל משהו נדפק בגלריה בפלאפון שלי ולא הצלחתי להגיע אליהן. הן היו שם, אבל כל פעם שלחצתי עליהן זה רץ חודש אחורה או משהו כזה והתחרפנתי מזה ואז נמאס לי והתעוררתי.

(מכירים ת'קטע הזה שהחלום ממש נחמד ומרתק ואז כשאתם כותבים אותו אתם מבינים כמה שכל הפירוט הזה לא מעניין ויכלתם להסתפק ב"הצטלמתי עם דארן באילת"?)

mich223

New member
אממ בא נראה.

האמת שהיו לי די הרבה חלומות, אבל אני לא זוכרת אותם כל כך.

-הודיעו לנו שיש הופעה של גלי והולכים מטעם הבית ספר, אבל רק מי שמקבל ציון טוב במתמטיקה יכול ללכת. ואז כנראה הצלחתי והלכתי להופעה, והכל שם היה ממש ממש מוזר. הם לא שרו, הם שיחקו, ואיכשהו זה היה נראה לי כאילו הם בשירות לקוחות של סלקום. והם גם דיברו עברית, ודארן לא היה נראה כמו דארן בכלל, ולא הבנתי מה קורה.
אז עמדתי ממש בסוף, ואז פתאום ליה מישל באה אליי ואמרה שהם חייבים מתנדבים שיעלו להחליף אותם על הבמה. והבנתי שמשו מוזר אז אמרתי לא, ואז לפתע היא התחילה להשתנות והפכה להיות בן. כי מסתבר שהיא השתמשה בשיקוי פולמיצי. וכנראה גם כולם וזה בכלל לא הייתה הופעה של גלי.
(בראש שלי זה נשמע יותר הגיוני.)

ו-וואו, זה היה לפני הרבה זמן:
ישבתי בהופעה של הוורבלס. ואז פתאום בכלל ישבתי בבית של סבתא שלי וראינו כל המשפחה ביחד את ההופעה של הוורבלס בטלוויזיה.
טוב, ואז בליין יצאה מהמסך ביחד עם חבריו, והם ישבו איתי בסלון של סבתא.
ואמא שלי התחילה לדבר איתו או משו, ואני רציתי ללכת לבקש ממנו שיביא לי גם חליפה, ואני פשוט זוכרת שהיה מלא דברים אבל הכל ברח לי מהראש.

והיה עוד כמה חלומות קטנים ולא מעניינים, כמו שדארן התנדב באיזה מקום עם ילדים שגם אני מתנדבת בו והוא העביר פעילות.

למעלה