אקס פאקטור

TheSnowQueen

New member
אקס פאקטור

מזל טוב רוזזז!!!

חולה עליה, היא מהממת, מגיעה לה.
אבל, אי אפשר שלא לחשוב מה יהיה העתיד שלה במוזיקה של הארץ? היא תשיר באנגלית?.. בכל מקרה בשביל ההנאה מהתוכנית זה מספיק.
בגדול העונה היתה מהנה והיו הרבה חברה טובים.
בר רפאלי היתה גרועה.
זוועה. לא אמינה, מתבלבלת, צבועה, חשה עצמה. כל שנייה צווחת "אקס פאקטור ישראל!" לא ניתן לספור את כמות הפעמים בתוכנית שהתגעגעתי לצביקה הדר, שהרי הריאלטי שירים האחרון שעקבתי אחריו היה כוכב נולד. ובנינו, אין על צביקה הדר.
ואלוהים, מה היא לבשה לגמר!?
הייתם מצפים לאלגנטיות, לפחות שתהיה מהממת אם להגיש היא לא יודעת... אבל לא, בגד ללא כל צורה וגם נראית חצי ערומה. ממש מציק בעיניים.
על פיוז'ן אני בכלל לא מגיבה, מה דחפו אותם... פה ושם היו להם שירים יפים אבל בהחלט הייתי מעדיפה את ביבי.
עדן בן זקן כפרעליה, האמת הייתי בטוחה שהיא תזכה - והיא כזו מתוקה, לא הייתי בוכה.
"תצביעו לי כי אני לא רוצה לחזור לעבוד בחנות בגדים" חחחחחחחחחחחח

ואורי שכיב הוא ילד מתוק. אהבתי איך פעם הוא אמר על החברה שלו "אני מקנא בעצמי שיש לי אותך" חחחחח מקסים, תודו.

ואי אפשר שלא להזכיר את הגירסה האמריקאית,
ואת הזוג המהמם, והמוכשר, והמצחיק, שמזכירים לי בכל פעם את האהבה הראשונה - אלכס וסיירה. ודווקא את הקליפים שלהם, שאני חורשת עליהם תוך כדי הלמידה למבחנים, אני רוצה לשים לכם.

האודישן שלהם, שהוא אחד החזקים (!!)
https://www.youtube.com/watch?v=w9JDrf1QBO4

Say Something ואוו. ואווו ואווו.
https://www.youtube.com/watch?v=B0nUwBBrJn8

"Trouble"
https://www.youtube.com/watch?v=Drjn__xVyeI

D e l i l a h

New member
לי מציק שזה אקס פאקטור י-ש-ר-א-ל

ופיליפינית זכתה..
זה רק אני?
למרות שאני לא רואה את זה בכלל חחח

TheSnowQueen

New member
ממש לא

אם היית רואה היית מבינה למה מגיע לה.
ותכלס, היא גרה פה שנים, ובהתנהגות והתרומה למדינה היא עושה יותר מכאלה שנולדו פה... לטעמי היא יותר "משלנו" מאחרים, ככה שאני בעד.

נועם7

New member
מעניין אותי אם מישהו מהם ישרוד מעל שבועיים

אם נזכור את שמותיהם בכלל

ענבל ביבי

הזוכה האמיתית לטעמי.
היחידה שם שהייתה לא רק זמרת מוכשרת - אלא גם אמנית של ממש.
איזה פספוס

עדן בן זקן מעולה - ראיתם את הליווי הקינקי שעשו לה בגמר? היא והרקדנים שלה שיצאו מתוך כלובים הרגו אותי

גררר...

ורוז - זכייה שלה או של ענבל או של עדן היו משמחות אותי, אז יאללה, בכייף.
אורי שכיב - לא ברור לי איך הגיע לגמר בכלל עם כ"כ הרבה אנשים ממש מוכשרים בתכנית
ענבל, אבישחר, טומי ויאן, כרקוקלי...
ז"א - הוא שר טוב. אבל לא יותר מזה
ולא יותר מוכשר מכל אלה שציינתי קודם.
בכלל - ב מ ק ר ה כל שופט הגיע עם מתמודד אחד

נו, מילא. אני מקווה שעוד נשמע על חלק מהם בכלל...

מסכימה ביבי תותחית! לדעתי היא הזוכה

ובתכלס? חותמת לך שהיא היחידה שעוד נשמע עליה...

ורדונה2

New member
הכי טובה שם באמת הייתה עדן, אבל...

רמי פורטיס הרס אותה. נתן לה רק שירים באנגלית של כל זמרת פופ אפשרית בערך. דווקא הוא שכל היום זועק לו "משובטים! משובטים!!!" והוא הפך את המתמודדת שלו לניסיון ה"שיבוט" הכי לא מוצלח.
בכל פעם שהיא שרה בעברית מאוד נהניתי ממנה. היא יכולה לשיר גם באנגלית (אם כי היא ממלמלת ולא באמת יודעת מה היא אומרת לפעמים), אבל הסגנון שהיא בוחרת של הדיוות לא מתאים לה לדעתי. יש לה קול מהמם אבל היא מאוד ישראלית, היא לא צריכה לנסות להידמות לכל כוכבות הפופ האמריקאיות האלה כי זו לא היא וזה פשוט לא מתאים לה בעיניי.

קיצר, איזו הורסת שירי מימון הזאת, הא?

ואגב, אני היחידה שהפריע לה שהשופטים שרו עם פלייבק בגמר? מה נסגר עם זה? המתמודדים שלכם יכולים להופיע לייב אבל אתם- שאתם מקצוענים- לא?

ורדונה2

New member
נמוכות הכי יפה בעיניי

הייתי בכייף מוותרת על 5-8 ס"מ. לא שאני טאווילה, כולה 1.68, אבל 1.60 לדעתי זה גובה מהמם לבחורה.

חחח, אצלי זאת גמדה

1.75 זה הגובה האהוב עליי אצל בחורות, מינימום 1.70.
אבל זה כי אני עצמי 1.84...
הייתי תורמת איזה 10 ס"מ בכייף (ומגיעה ככה לגובה האהוב עליי)

TheSnowQueen

New member
שירי מהממת! והיא שרה מהמם

פלייבק לשופטים זה באמת ביזיון..
ולמען האמת עם כל האהבה לפורטיס אני חשתי קצת פגיעה בספייס כשהוא התקרב כל שניה לעדן עם הפרצופים שלו חחח

ורדונה2

New member
אוי, לגמרי

הוא התנהג כמו מפגר. כאילו *ממש* חשוב לו להראות שהוא "משוגעעעעעע". סתם זונת צומי. אממה, רק על "ניצוצות" והשיר "אמריקה" הזה מגיע לו הפירסום כי בעיניי הם ממש טובים.
ולא אהבתי שהשופטים גם די גנבו את פוקוס מהמתמודדים בדואטים... שירי ממש בלטה עם רוז, לקחה את כל התווים הגדולים והמרשימים... מה הקטע? מי צריך את הקולות מהצופים בבית, את או היא? כולם יודעים ששירי זמרת הורסת אבל אני במקומה הייתי מתעקשת לתת את הספוט לייט לרוז (לא שזה משנה, גם ככה היא זכתה, סתם צרם לי).
ואותו הדבר עם פורטיס... חחחח הוא ממש החריב את הביצוע, וחבל כי עדן שרה מהמם בדואט. אי אפשר היה לשמוע בגלל הצווחות שלו.

למעלה