ביקורת אלבום - Sunny Sweeney - Provoked

LeAnnDylan

Well-known member
לסיכום

את סאני הכרתי בזכות השיר Drink Myself Single והיא עשתה לי רושם של סוג-של גרטשן ווילסון כזו, ומאוד אהבתי את הוייב הזה. אחרי האלבום הזה היא מרגישה לי קצת פחות גרטשן וקצת יותר אשלי מונרו/קייסי מאסגרייבס ואני חושבת שזה דווקא שידרוג לטובה. כי אומנם גרטשן נהדרת בפני עצמה, אבל הסגנון שלה הוא כל כך היא, שכל השאר פשוט נראות כמו וואנבי גרטשן. בעוד שבמשבצת של קייסי/אשלי/ברנדי עדין יש מקום להתרחב ונראה לי שסאני מצאה את מקומה שם.
אני אוהבת שיש לאלבומים הומור אבל גם איזשהו סוג של מסר. שלא כל השירים הם טלגייטס/האבינג-א-גוד-טיים כאלה. קצת סאבסטנס מעולם לא הזיק לאיש.
אני גם ממש אוהבת אלבומים שקשה לי לבחור שיר מועדף, כאלה שיש בהם הרבה שירים טובים ולא כל מיני פילרים ואיזה שיר/שנים טובים שבסוף יוצאים כסינגלים ואז הכסף שהוצאתי על אלבום שלם מבוזבז על שירים שלא אטרח להאזין להם שוב.
אז זה לא המקרה והאלבום מצוין, הוא כיפי יותר מהאזנה להאזנה והוא בהחלט מסתמן מבחינתי כמו אחת הסיבות היחידות לכדאיות של הקיץ הנוכחי. (גאד, אני שונאת קיץ
)
בקיצור ולסיכום, תנו לאלבום צ'אנס, אפשר גם להתחיל מהסוף

קרלס: שנסכם?
דילן:

היה טוב וטוב שהיה?

קרלס: לא
דילן: סתם. היה לי ממש כיף. אבל אני משוחדת. אני אוהבת אותה מאוד. במיוחד לאחרונה. היא משעשעת אותי, יש לה חברים אין היי פלייסס
קרלס: כלומר כן
באמת היה טוב
גם לי היה כיף
ואפילו השירים שלא כזה אהבתי לא היו גרועים ונתתי להם ציונים לא רעים
דילן: כן, הפתעת
קרלס: היא פחות טובה בבלדות, אבל לא נורא, זה מובן
דילן: שיערתי לעצמי שבטח עשית סקס לפני אז את נחמדה
קרלס: חחחח
אני תמיד נחמדה
דילן: או שפתרת איזו משוואה ליניארית
או אפית איזה מרתה סטיוארט
לא תמיד
לא אשכח לך את קאסדי לעולם
קרלס: אבל אבל אבל
דילן: אין אבל
קרלס: אני לא מסוגלת לסבול את הקול שלה
דילן: פשוט תסתמי
קרלס: טוב
דילן: את פותחת מחדש פצעים ישנים
הייתי נחמדה אל תגרמי לי לשנות את מצב הרוח שלי
קרלס: סליחה
הייתי רוצה שקייס תוציא אלבום
דילן: בקיצור ציון לאלבום 8.5 או אפילו 9, כי נטלי, אשלי, אנג׳לינה והאחים וורן פשוט נהדרים
קרלס: 8

Guncrazy

New member
לסיכום

אני ממש מחבבת אותה. היא חמודה כזו, השירים שלה טובים ואני אוהבת את זה שהיא מקבלת את הכבוד שהיא ראויה לו אבל לא בקנה מידה מטורף ככה היא נשארת מאוד מחוברת לקהל שלה ומגיבה לכל אחד באופן אישי ולוקחת את הזמן לדבר עם אנשים בהופעות שלה, היא חמודה ממש! וכן, קצת אנוכי מצידי אבל ככה אני אוהבת אותה יותר

&nbsp

לסיכום

סאני מצוינת, האלבום מצוין. צריכים עוד נשים בקאנטרי והיא אישה מצוינת אז יאיי.
לא שמעתם את האלבום? למה אתם מחכים? תאזינו!

למעלה