אז, איך עוברים עליכם ימי הלחימה?

אז, איך עוברים עליכם ימי הלחימה?

אין לנו אוף ברקע אז הנה אחד.
קניתם משהו מענין?
קראתם משהו שווה?
התחלתם סדרה חדשה?
סיפורי ממ"ד משעשעים?

או כל חפירה אחרת

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא נמצאת בחזית ממש

מתחילת המבצע נכחתי ב-3 אזעקות. אז לא מרגיש לי כמו משהו מיוחד ולא חוויתי סיפורי ממ"ד משונים/משעשעים. בעיקר כי אני גרה בבית פרטי ובפעמיים שהייתי בבית והייתה אזעקה הייתי לבד ובפעם השלישית הייתי בעבודה והילדים חשבו שזה סמי הכבאי שקורא להם

לא קניתי משהו מענין כי גנבו לי את הארנק בתחילת החודש והתעצלתי לנסוע לבנק עד שלשום אז לא היה לי שום כסף או כרטיס אשראי עליי. זה היה דווקא נפלא. לא בזבזתי כלום

אבל עשיתי פרי אורדר לאלבומים של ליאן וסאני סוויני. בשביל זה לא צריך אשראי כי יש לי מספיק קרדיט בחשבון

לא ראתי כלום

ולא התחלתי סדרה חדשה. נגמר לי The Night Shift ואני במצד אחר סדרה חדשה ומעניינת מספיק שתעביר לי את הזמן. המלצות מישהו? (ולא קומדיה. לא בא לי קומדיה. ולא משהו תקופתי)

symptoms

New member
זה יכול להיות אמצעי מועיל

ללא לבזבז כסף.

הגשר ראית?

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
לא, לא יצא לי. על מה זה?

השם נשמע לי מוכר אבל לא מצליחה לקשר את זה לכלום.
ובבקשה אל תגידי לי שזה בריטי. אין לי כוח לדברים בריטיים.

symptoms

New member
זה שוודי, אני לא בטוחה שזה יותר טוב

אפשר כיוון למה כן בא לך? זה יהיה יותר קל.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
יש לך זיכרון קצר מידי

דיברנו על זה שאני רואה את זה. כבר סיימתי. ואני מאוהבת בלאנה. ובגלל החסכים שלי איתה, התחלתי לראות רופא להשכיר ו-The Night Shift.

symptoms

New member
נכון, בדיוק כשכתבתי את ההודעה נזכרתי בזה

אממ, קשה את.
את הספין אוף של קלוז'ר ראית? אורפן בלאק?

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אממ

יש ביס משהו שנקרא "המפענחת פשעים חמורים" או משהו בסגנון. זה?
אם כן לא יצא לי לראות. אנסה פרק אחד ביס ונראה מה זה אומר.
האמת שהתחלתי לא מזמן את מחשבות רצחניות אבל שמעתי שיש לזה רק עונה אחת וחבל כי למרות שהשחקנית הראשית שם מעצבנת זה חביב לי.
והתחילה עונה שניה של Under The Dome שזה גם נחמד אבל אני צריכה משהו עם יותר בשר.
אה! יש בעצם עונה שלמה של חניבעל לראות. נראה לי אלך על זה. למרות שזה מדכא לי את החיים.

symptoms

New member
זה אכן זה.

זה לא קלוז'ר, כי אין על ברנדה לי, אבל זה נחמד ועל אותו עקרון. זה כמעט אותו קאסט (חוץ מהברור מאליו) ושרון היא עכשיו המפקדת. (אני אישית מחבבת את השחקנית, אז מבחינתי זה דווקא סבבה).

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
בהתחלה הייתי רואה קלוז'ר

אבל האמת היא שאף פעם לא התלהבתי מברנדה לי. קצת מעצבנת.

LeAnnDylan

Well-known member
אה ועוד קטע

ירדתי לסלון מקודם לשתות ואחי הקטן ישב שם מול הטלוויזיה ועשה מרתון של ניו יורק. והייתה איזה סצינה שאיזה בחור מזעזע נוסע ברכב עם מישהי והרדיו דולק ומתנגן Stand By Your Man והוא עושה לה כזה "זו דולי פארטון. מה יש, את לא אוהבת את דולי פארטון" ואז איזה 5-6 פעמים הוא חוזר על דולי פארטון בהקשר של השיר והוא אפילו זמזם איזה שורה וחצי מהשיר וכל הזמן בא לי לצעוק על הטלוויזיה- אידיוט! זו תמי וויינט!!
#שיטשאףאחדאחרלאשםלבאליו

symptoms

New member
אצלינו הייתה אזעקה אחת

שכמובן הייתה חייבת להיות בשלוש בלילה. אבל אני מניחה שיצאנו בזול.

אני מקווה שכל הסיפור יגמר במהרה ובשלום ועם מינימום נפגעים.

בנוגע אלי, לפני איזה שבועיים נהרס לי המחשב הנייד, ונאלצתי להסתדר עם מחשבים של אנשים אחרים/ המחשב הביתי בינתיים וזה לא היה לי כיף, אבל השבוע הגיע המחשב החדש והחתיכי שלי ואני מאוד מרוצה.

אה, ואני יודעת שהזנחתי אתכם בזמן האחרון, פשוט הייתי שקועה בתזה שלי והיה לי סמינר משתלמים ועכשיו אני מנסה לעשות כמה תיקונים כדי שסוף סוף יתנו לי להגיש אותה, אז תחזיקו לי אצבעות שזה יגמר בקרוב.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
היי, האזעקה ב-3 הייתה גם אצלי

שמעתי אנשים בבית רצים למטה למקלט (חדרי השינה נמצאים בקומה השניה) אבל חשבתי לעצמי שההוראות של פיקוד העורף אם לא נמצאים ליד מבנה זה לשכב על הרצפה ולהגן על הראש. אז שכבתי במיטה, התכסתי עם הפוך עד מעל הראש והמשכתי לישון. נראה לי מספיק טוב ותואם את הוראות פיקוד העורף, לא?

תתחדשי על המחשב החדש! באמת חתיך!
ומחזיקה לך אצבעות!!

symptoms

New member
רוב תודות.

וכן, כמעט תואם להוראות פיקוד העורף, חוץ מזה שלא.

בעצם, אולי צריך לבחוןאת יכולתו של הפוך כמגן מרקטות.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
היי, זה היה הפוך וידיים על הראש!

זה לגמרי תואם. חוץ מזה שלא שכבתי על הרצפה אבל זה סתם נשמע לי לא נוח! חוץ מזה שהבית שלנו זה הביתה האמצעי מבית שלושה בתים, אז הבית של השכנים שנמצא דרומית מערבית אלינו יפגע קודם

או משהו

למעלה