הגרלת הגרין קארד ושאר הפיצוחים ....

הגרלת הגרין קארד ושאר הפיצוחים ....

היי חברה ,
חיים הכט זה רק הכינוי שלי אז אל תתרגשו . קוראים לי תומר . אני יחליף
בהמשך את הכינוי . תודה לכל העונים ...
1)רציתי לדעת לגבי ההגרלה של הגרין קארד כמה כסף צריך שיהיה לי
בחשבון בנק במידה ואני זוכה וממשיך את התהליך מול הרשויות ?
2)למה צריך ספונסר לתהליך ? למה חייב שהוא יהיה אמריקאי ?
3)לאן גיא בוסטון נעלם ?

תודה ,
תומר .

Boston Guy

New member
תפילתא דהרב חיד"א

משביע אני עליכם, כל מין עינא בישא עינא אוכמא, עינא צרובא, עינא תכלתא, עינא ירוקא, עינא ארוכה, עינא צרה , עינא ישרה, עינא עקומא, עינא עגולה, עינא שוקעת, עינא בולטת עינא רואה, עינא מבטת, עינא בוקעת, עינא שואבת, עינא דדכורא, עינא דנוקבא, עינא דאיש ואשתו, עין דאשה ובתה עין דאשה וקרובתה, עין דבחור עין דזקן עין דנקבה, עין דבתולה, עין דבעולה, עין דאלמנה, עין דנשואה, עין דגרושה, כל מין עינא כישא, שיש בעולם, שראתה והביטה ודברה בעין הרע על יושבא דפלמוסייה הנה גזרנא ואשבענא, לכון בההוא עינא עילאה, עינא קדישא, עינא חדא, עינא חוורא, עינא דאיהו חיור גו חיור, עינא דכליל כל חיור, עינא דכלא ימינא, עינא פקיחא, עינא דאשגחותא, תדירא עלה גבניני, עינא דלא אדמיך ולא נאים,
עינא דכל עיינין בישין, אתכפיין ואיטמרן גו כיפין מן קדמוהי, עינא דנטיר לישראל, כדכתיב הנה לא ינום ולא יישן שומר ישראל, וכתיב הנה עין ה` אל יראיו למייחלים לחסדו, בההיא עינא עילעה, גזרית ואשבעת עליכון כל עינא בישא, שתסורי ותערקו ותברחו ותרחיקו, מעל יושבא דפלמוסייה הנה ועל כל בני ביתם ולא יהיה לכם כוח לשלוט ביושבא דפלמוסייה הנה וכל בני ביתם לא ביום ולא בלילה לא בהקיץ ולא בחלום, ולא בשום אבר מרמ"ח איבריהם או רנ"ב איבריהן ולא בשום גיד משס"ה גידיהם מהיום ולעולם אמן נצח סלה ועד. ויאאמר אתה סתר לי וכו` ויהי נועם יושב בסתר וגו`.

fly style

New member
הגרלת גרין קארד

היי
מומלץ לפנות לעורך דין מתמחה בנושא הגרלת גרין קארד לפי דעתי כך תחסוך כאב ראש וכסף

למעלה