מחר הדיון הראשון במשפט השחרור של שלזינגר

BentzWatchJudo

New member
מחר הדיון הראשון במשפט השחרור של שלזינגר

מחר, יום חמישי 20 בפברואר, בשעה 9:00 בבוקר יתקיים הדיון הראשון (קדם משפט) במשפט בו אליס שלזינגר מבקשת להשתחרר מאזיקי איגוד הג'ודו הישראלי.
המשפט יתקיים בבית המשפט המחוזי מרכז בלוד.
בתקווה שטחנות הצדק יפעלו מהר במקרה זה ושאליס תחזור בקרוב מאד לסבב הג'ודו העולמי ולא משנה תחת איזה דגל.

BentzWatchJudo

New member
כן. ניתן לשאוב אופטימיות מהדיון. פירוט בפנים.

כל מי שהיה בבית המשפט לא יכל להתעלם מאיך שנפתח הדיון ע"י השופט יעקב אברהם ששאל :"למה אתם פשוט לא משחררים אותה?" . כבוד השופט אברהם גם סיים את הדיון בפנייה לאיגוד הג'ודו ולעו"ד של האיגוד :"אפשר לעשות את הדברים אחרת..."

הרבה אופטמיות ניתן לשאוב מהדיון היום במשפט בו אליס שלזינגר מבקשת להשתחרר מאזיקי איגוד הג'ודו הישראלי. נראה שהשופט לגמרי תומך בבקשת השיחרור של אליס.

דודי מליץ כתב ואני מסכים:
"המשפט בעניין שחרורה של אליס נפתח בשאלה פשוטה של בית המשפט:״למה שלא תשחררו אותה״ מתוך כך שבית המשפט לא קיבל תשובה עניינית לשאלה, ומתוך בקשתה של השרה, לה קרא עו״ד דרור ״פוליטקאית שלוחצים עליה״ כי שלזינגר תשחורר, קבע בית המשפט דיון בהול בעניינה של שחרורה של אליס שלזינגר.

אופטימיות זהירה. בעזרת השם הצדק יעשה את שלו"

בנוסף אני מוסיף:
אחרי שהשופט קבע דיון להוכחות הוא אמר לעו"ד של האיגוד שהוא מציע לצד שלו לשקול את צעדיו שוב ושאפשר (או אולי עדיף) לסיים את הסאגה עוד לפני דיון ההוכחות.

עצוב לראות כמה סבל נגרם לאליס.

עצוב לראות את העו"ד של האיגוד מנסה לשלוף כל שפן אפשרי כדי למשוך זמן ולהמשיך להרחיק את אליס מסבב הג'ודו העולמי.

בסוף הדיון היישרתי מבט למשה פונטי ואמרתי לו שהוא בושה וששכירי החרב שלו צריכים להתפטר (כוונתי היתה שאם אני הייתי שכיר או פרילנס באיגוד, מנכ"ל דובר וכו' הייתי מתפטר אם פונטי וההנהלה ממשיכים למשוך זמן ולהתעלל באליס)

BentzWatchJudo

New member
הדיון הבא ביום שני ה- 3 במרץ. זהו דיון הוכחות

הדיון הבא במשפט השחרור של אליס שלזינגר מאזיקי איגוד הג'ודו הישראלי יתקיים בעוד שבוע וחצי ביום שני ה-3 למרץ בין השעות 8:30 ל- 14:00.
זהו דיון הוכחות.

כל ההליך הוא הליך מהיר שנקרא המרצת פתיחה ועושה רושם שהשופט מבין את הדחיפות של העניין ומבין את כך שיש צד שמפסיד מהזמן שעובר (אליס) וצד שמנסה למשוך זמן בכל אמצעי ולכן התרשמותי שהשופט יעשה הכל כדי למנוע מהאיגוד למשוך זמן נוסף.

אם תוכלו תשריינו את התאריך ותבואו לדיון כדי להביע תמיכה באליס. התמיכה הזאת חשובה מאד והיתה משמעותית מאד בדיון ביום חמישי כשרוב האולם תמך באליס.
בנוסף אין כמו התרשמות בלתי אמצעית. התקשורת לא הצליחה להעביר עד כמה האיגוד התבזה בדיון הראשון (סתירות, אי דיוקים ואפילו שקרים) ועד כמה השופט הביע תמיכה בשחרורה של אליס.

הדיון בוטל

האיגוד השתמש בסעיף שמחייב את אליס לשבת איתו לבוררות. לשופט לא היה שיקול דעת בעניין.
נקווה שיסתיים מהר...

BentzWatchJudo

New member
הערכה שזה עניין של כמה שבועות בודדים

או שאליס תקבל סוף סוף מכתב שחרור או שהדיון יחזור למחוזי לאחר שבועיים עד חודש בבוררות.

BentzWatchJudo

New member
דיון הבוררות יתקיים ב- 20 למרץ

דיון הבוררות בין אליס שלזינגר לאיגוד הג'ודו בבית הדין של התאחדות לספורט יתקיים ב- 20 למרץ (יום חמישי בעוד שבועיים וחצי).
מדובר בדיון אחד שבו יהיו גם הוכחות וגם סיכומים.
הבורר הוא דוד גולן.
עדיין לא ידוע האם הדיון יהיה פתוח לציבור.

מקווה שגם הבורר יבין שלתת מכתב שחרור לאליס שלזינגר זה הדבר הנכון והאנושי לעשות ויפה שעה אחת קודם.

תנו לה ללכת!
Let her go

למעלה