"מישהו פעם"-כל ההופעות, כל החוויות שלכם

avivs

New member
הופעת הבכורה

חזרתי עכשיו מההופעה בבימה. במילה אחת - וואו.
כל כך נהניתי. עברי נשמע מדהים, וההרגשה הייתה של מופע להיטים, ופחות מופע שנועד לקדם אלבום חדש.
הפתיחה של "לרגע אחד" הייתה מרגשת מאוד, למרות שהשיא של השיר הרגיש לי קצת מוחמץ. אחר כך "ואולי" ו"בתי קפה" שאומנם לא הייתה להם שום הפקה חדשה ועדכנית, אבל בכל זאת היו מהנים מאוד. כשהוא התחיל לשיר את "בקצב אחיד של תנועות של הגוף" לקח לי כמה שניות לזהות את השיר, כי ממש לא ציפיתי לשמוע אותו הלילה. אבל הוא שר אותו וזה היה נפלא, למרות העיבוד המעט שונה והמעט מרגיז.
"מרי לנצח" לנצח יהיה מצוין בהופעות. "ניסים" היה מיותר. "הכוס הכחולה" מהנה כרגיל. "חורף" חביב. "יותר טוב כלום מכמעט" היה מרענן והעלה הרבה חיוכים. "מישהו פעם" גרם לעברי לרדת מהבמה ולחבק אנשים מהקהל (מחווה לשלמה ארצי?) והיה ממש כיף לראות עד כמה הוא נהנה לשיר אותו. "תרמיל" הוא אולי השיר הכי פחות אהוב עליי מהאלבום החדש, אבל בהופעה הוא נשמע מצוין ואנרגטי. גם "התרופה היקרה" היה מצוין עם עיבוד שהדגיש את החזקות של השיר. "חצי בחושך" היה מהנה, כמובן, ונשמע כמעט זהה לגרסת האלבום. בכלל, השירים שהוא שר מהאלבום החדש (שבעה ממה שאני זוכר, כולל "אסתר"), נשמעו מצוין ורק גרמו לי לאהוב אותם יותר.
לא רציתי לשמוע את "זכיתי לאהוב" כי השיר הזה יצא מכל החורים, אבל הוא שר אותו בעיבוד אחר לגמרי והוא נשמע פשוט מעולה. גם "מזל טוב ישראל" היה רגע שיא מקפיץ. רגע שיא נוסף נרשם בשיר שהוא מעולם לא שר בעבר, ונכתב במקור לשרית חדד - "בחום של תל אביב". עיבוד מטורף שהקפיץ את כולם על הרגליים. השיר האחרון היה "בוא" והוא היה מצוין כרגיל.

בקיצור - הופעה מדהימה. ראיתי לא מעט הופעות שלו, וזו בהחלט הייתה מהטובות ביותר. אנרגיות מצוינות של הקהל לצד להקה חזקה ועברי אחד שנתן את הכול.
תודה

סיכום ההופעה ביגור

כמובן שהקרמבו בכותרת זה לכבוד חמשת הקרמבואים שפריג' אכל לפני ההופעה, ולכבוד הטוסטים עם הנוטלה של עברי.

בכל מקרה, הייתה הופעה מעולה ממש! עם פלייליסט שכל כך כיף לשמוע, שכלל למרבה ההפתעה גם את "קוסם" ועוד מלא שירים מעולים, שאני לפחות מאוד התגעגעתי אליהם כמו "יותר טוב כלום" ו"אף אחד משנינו", ו"חורף" כמובן!! עברי היה עם אנרגיות באמת כיפיות ("אנחנו צריכים להחליט לגבי מדיניות הריקודים") והייתה פשוט אחלה הופעה.

הפלייליסט המלא:

לרגע קטן
ואולי
בתי קפה
בקצב אחיד
התרופה היקרה ‏

יותר טוב כלום
ליאונרדו
תרמיל
מזל טוב ישראל
ניסים
האנשים החדשים
תמיד אהבה
חורף
אסתר אוכלת פחמימה!!!
זכיתי לאהוב
אף אחד משנינו
הכוס הכחולה
חצי בחושך!!!
חולצת פסים
מרי לנצח

קוסם
מישהו פעם
פרחה במרצדס
בוא

שירני, את מהממת והיה לי ממש ממש כיף איתך!!!
הופעה הבאה נרקוד כמו הבנות שהיו מצד שמאל שלנו... תתכונני ותלמדי את הכוריאוגרפיה!

GalBlueGlass

New member
באמת היה מדהים!!

כל כך מדהים!!
הייתה הופעה מעולה!
לא הייתי בהרבה, והראשונה שהייתי בשלו אבל היא הייתה מדהימה!

דרך אגב, אני הילדה שהביאה לו את הפתק באמצע ההופעה:)

היה מעולה!

קודם כל זו הייתה הופעה מאוד מאוד מקצועית, עם תיאום מושלם בין הסאונד לתאורה. באמת שהיה תענוג!
שלושה שירים מתוך החמישה שהעלתי בהצעה לעברי היו - אז אני ממש מרוצה!

התחיל קצת רגוע ונתן תחושה של הופעה אקוסטית אבל בערך בשיר החמישי אנשים כבר התחילו לעמוד ולהתקרב לבמה.
הביצוע של "קוסם" היה מהמם ו"חצי בחושך" תמיד יפהפה. זו הייתה פעם ראשונה ששמעתי את "לרגע קטן" לא ליד פסנתר, הבית הראשון שבו עברי שר בלי ליווי היה מאוד מיוחד ועוצמתי, ובכלל השיר הזה יתפוס כנראה בכל עיבוד שיקבל.

מאחלת לעברי, ללהקה ולהפקה עוד הרבה הופעות כמו ההופעות של הסיבוב הנוכחי שזוכות להמון שבחים, מגיע להם!

אורעד, הכוריאוגרפיה כוללת גם "תקיפה" של אנשים תמימים שלא מבינים מה קורה? כי לזה צריך עוד חודש חזרות...

לסיכום, אם אתם רוצים לחוות את הקסם, לכו לראות את ההופעות הקרובות - מומלץ!
ובמיוחד בשבילכם - קליק

הייתי גם הייתי:)

ולא יודעת מאיפה לסכם את היום המדהים הזה שיש לי אתמול.

וואו.. אין לי מילים. (נסדר קצת את מה שבא לי לכתוב פה בראש ומבטיחה לחזור אליכם

סיכום שלי

אז אני אתחיל מזה.. שאם חשבתי שבתחילת החודש הייתה ההופעת בכורה, אז זהו..
טעיתי. ההופעת בכורה הייתה אתמול! ידעתי שהולך להיות מדהים, ושאני בטוח אהנה אבל לא תיארתי לעצמי עד כמה. כל כך הרבה אנרגיות, כל כך הרבה שמחה וכיף!
אם פעם קודמת כתבתי שהיה מרגש, מצחיק כייפי והכל ביחד, אז אני אדגיש את זה עוד יותר.
באופן ספונטני לחלוטין זו הייתה הפעם הראשונה שלי (נראה לי שלהיות מעריכה של עברי.. גורם לך לעשות הרבה דברים בפעם הראשונה
) שהייתי בשתי הופעות ביום אחד. וזה המשך לשנה האחרונה שבה אני זוכה למנת עברי גדושה ביותר, ושרק ימשך ככה!:) (פיצוי על כל השנים שלא הלכתי להופעות שלו כמעט בכלל).
כמובן שהפתעת היום היו האירוחים של מוקי ושרית והיה מגניב לראות אותם, היה ביצוע מעולה למזל טוב ישראל/ פרחה במרצדס!
הפתעת היום(2) הייתה השיר קוסם שסוף סוף גם אני זכיתי לראותו בלייב! והשיר הזה פשוט מדהים!

תודה לך עברי על עוד הופעה מדהימה, על החיבוק, התמונה ועל זה שזו הייתה אחלה דרך קצת להתעודד אחרי תקופה קצת לחוצה שעברה עלי. כמובן, שמחכה כבר להופעה הבאה!

didi2510

New member
גם לי הרגיש קצת כהופעת להיטים ופחות השקה

ציפיתי להופעה יותר מסודרת מבחינת השירים בדומה לאיך שהיה במלטף ומשקר, שהיה שעה אחת מקובצת של השירים מהאלבום ואח"כ להיטים ושירים אחרים. הרגיש לי שהיו מעט מידי שירים מהאלבום החדש, יכול להיות בגלל הפיזור השונה..

למרות שזכיתי לאהוב תמיד מרגיש לי חרוש (מקווה שזה לא יקרה לי גם עם מישהו פעם) הגרסא שביצע בהופעה היתה מעולה לדעתי. צריך לדבוק בה!

לתרופה היקרה היתה גרסא מעולה. בכלל השיר הכי אהוב באלבום אז אני משוחדת. אסתר גם היה מעולה תרמיל גם מצויין וחצי בחושך גם למרות שלא עפתי על השיר הזה היה מעולה! "קוסם" הרגיש לי מאוד בחסרונו

כל הלהיטים היו מיותרים במיוחד "בוא" יאללה אני פשוט לא סובלת את השיר הזה ולא בא לי בטוב כל פעם כשהוא בוחר לסיים עם השיר הזה! מרי לנצח כרגיל מצויין אין על השיר הזה לטעמי. זה צריך לסיים הופעה

ממש אהבתי את "פרחה במרצדס" הלוואי שיבצע אותו יותר! פשוט מעולה היה!

קיצר היתה הופעה מעולה סה"כ, עד כדי כך שאני ודרור הופתענו ונקרענו מצחוק מהשומרים של המקום שהתחילו לשיר גם איתו

didi2510

New member
כאן הוא התחיל לשיר את "פרחה במרצדס"

וכל הפרחות התעוררו

בלי קשר לפרחות- שיר מעולה!

טוב...

רציתי לסכם אבל אין לי מוזה בכלל ואין לי מושג בכלל מאיפה להתחיל
אולי מזה שזו הייתה הפעם הראשונה שלי בבכורה של עברי(דגש על המילה הופעת בכורה...) וזה היה מעל לכל הציפיות שלי, היה מדהים,
מרגש, מצחיק כייפי והכל ביחד.
הפתעת הערב מבחינתי הייתה השיר ״חורף״ שהייתה תקופה
שחרשתי עליו כל שני וחמישי בערך בלופים והביצוע שלו היה מרגש
וכמובן פרחה במרצדס שעלה על הביצוע של שרית(וכבודה במקומו מונח כמובן!)

היו כמה שירים באלבום החדש ששמעתי אבל לא בתשומת לב הראויה להם ובהופעה אתמול קלטתי כמה שהם מדהימים (חצי בחושך למשל וכן
מזל טוב ישראל שעברי, חייבת לציין, אתה חייב לתת לג׳וני (פריג׳) לבצע אותו איתך יותר! זה היה פשוט מגניב ומדהים אתמול!

תרמיל כמובן שהוא אחד השירים האהובים עלי כנ״ל לגבי לרגע קטן/מישהו פעם(והירידה לקהל )
עשינו הרבה שמח והרגשתי במסיבה לרגע ונשארתי עם טעם של עוד!
(גם עם לעת עתה קבלתי מנת עברי לידר גדושה חחח אבל תמיד
אפשר עוד!)

תודה עברי על עוד הופעה מדהימה ועל החיבוק בסוף! מחכה כבר להופעה הבאה! היה מדהים

לגמריי. הוא אחד

השירים האהובים עלי כבר שנים :)
אגב, זה משהו שחשבתי לציין בסיכום שלי כשחשבתי אתמול
מה לכתוב פה אחרי ההופעה ושכחתי לכתוב את זה פה, שזו הייתה אחלה דרך לחגוג 15 שנים של הערכה לעברי. (ולא להאמין שעברו 15 שנה. הזמן עף!)

כיף לשמוע שנהנתם!!

הציפייה שלי להופעה ביגור הולכת וגדלה עם כל תגובה
אני כבר ממש מצפה לזה!!

ודיאנה - תודה על התמונות! אם יש לכם עוד אתם מוזמנים להעלות ולגרום לי לקנא

אני עדיין בהתרגשות.

הייתה הופעה מהממת (אני הייתי בערב) הכי טובה שלו שהייתי, והייתי בלא מעט. כשהוא התחיל היה נראה כאילו הוא עייף אבל אחרי כמה שירים הוא התחיל להקפיץ את הקהל , ירד אל האנשים ,חיבק ושר איתם, לא משהו שרואים אצל עברי כל יום וזה היה ממש טוב.
ההפתעה שהייתה ליאן ריגשה אותי ברמות . יאן ישב לידי במקרה וזה היה הורס...
אחרי ההופעה עברי היה מקסים כהרגלו. אני נהנתי מאוד ואין לי מספיק מילים לתאר כמה טוב היה.
מקווה שלאלה מבאר שבע יהיה ככה טוב היום ולכל השאר בהמשך.

למעלה