של מי השורה הזאת
-הזוכים, סיבוב 1

timboy123

New member
של מי השורה הזאת
-הזוכים, סיבוב 1

טוב, אז כמו שהבטחתי, היום אני מפרסם את התוצאות,הניקוד והתשובות של הסיבוב האחרון ב"של מי השורה הזאת?"

לפניכם התשובות הנכונות והניקוד המלא של כל אחד מהמתמודדים, על מנת שתוכלו לתקן אותי-

קלים-

לבסוף, הזרוע שלי שלמה שוב!
מתוך הסרט "סוויני טוד". על המשפט הזה ענו נכונה גם תמר וגם טלי, ושתיהן מקבלות כבר נקודה.

את אמורה להיות הרבה יותר הרבה-יותרית-מתוך הסרט "אליס בארץ הפלאות". גם במשפט הזה שתיכן עניתן נכון, כך שלשתיכן יש בינתיים שתי נקודות.

בינוניים-

בדיוק ברגע הזה הבנתי, אני חייב למצוא יורש
-מתוך הסרט "צ'ארלי בממלכת השוקולד". על המשפט הזה רק תמר ענתה נכון, כך שלטלי יש 2 נק' ואילו לתמר 3.

יותר מדי טוב לנו היום. אנחנו לא חושבים על מחר. המשפט היחיד שגם טלי וגם תמר שתיהן לא הצליחו לענות עליו. המשפט מתוך הסרט "אויבי הציבור". מצב הנקודות נשאר זהה.

אני הרגתי מראה. ואת דלת המקלחת שלי.-המשפט מתוך הסרט "חלון סודי"' בסצינה שבה רייני מתחיל להשתגע. על המשפט הזה שתיכן עניתן נכונה, כולל הבונוס, כך שלשתיכן מתווספות ארבע נקודות. כלומר לטלי יש עכשיו 6 נק', ותמר מובילה עליה בנקודה אחת, עם 7 נק'.

את לא חייבת לגנוב את היומן שלי כדי להכיר אותי טוב יותר המשפט הזה מתוך הסרט "למצוא את ארץ לעולם לא" וג'וני אומר אותו למרי, אישתו בסרט. גם על המשפט הזה אף אחת ממכן לא הצליחה לענות נכונה.

מה שאומר שמצב הנקודות הסופי הוא כזה-

טלי מחזיקה כרגע ב6 נק', ואילו תמר ב 7 נק', מה שאומר שהיא תעביר עד מחר את הפינה!

אז בואו נברר-של מי השורה הזאת

tali44

New member
כל הכבוד לתמר!!

המשפט מאויבי הציבור זה בקטע שהוא שר באוטו?

לא הייתי מעלה על דעתי שהמשפט לקוח "מארץ לעולם לא".

tali44

New member
כל הכבוד לתמר!!

המשפט מ"אויבי הציבור" זה בקטע שהם שרו באוטו?

ולא הייתי מזהה בחיים את המשפט מ"ארץ לעולם לא".

תMר 333

New member
איזה כיף!

ואני ממש מצטערת שלא העליתי ביום שישי.....האינטרנט ביישוב שלנו לא יציב כל כך...

למעלה