של מי השורה הזאת

timboy123

New member
של מי השורה הזאת

טוב, אז כמו שהבטחתי-ההפסקה שלי מתפקיד "מנחה הפורום" הייתה זמנית בלבד, וכמו שאמרתי- לחודשיים שלושה.
שלושה חודשים ויום עברו מאז שפרשתי מתפקידי בסערה (בכוס תה), והנה אני שב (תופים,בבקשה) רק הפעם יותר בתור מפיק ויוצר המשחק--הפעם, יותר מאי פעם, אתם אלו שתקבעו.

החוקים של הספק-משחק ספק-פינה הזה, פשוטים (כהרגלנו):

בכל סבב, שייערך פעם בשבוע ביום קבוע, שיהיה שישי (אלא אם כן יש לכם התנגדות כלשהי, פשוט נראה לי שזה היום הכי נוח) יפורסם כאן בפורום הפינה, כל פעם על ידי גולש אחר.
בכל פעם הגולש שינחה את הפינה יפרסם סה"כ כשישה ציטוטים מהסרטים (לא מראיונות איתו וכו') של ג'וני שנאמרו על ידו- שנים המוגדרים כ"קלים", שניים המוגדרים כ"בינוניים" ושניים המוגדרים כ"קשים".
שאר הגולשים יעשו ככל שביכולתם (בחייאת, אני סומך עליכם, בלי לרמות) לענות על כמה שיותר ציטוטים נכונה-לזהות מאיזה סרט הם לקוחים. על כל ציטוט שהגולש יענה נכונה ויזהה את הסרט-הוא יקבל נקודה אחת.

בנוסף, בשני הציטוטים המוגדרים כ"קשים" (ובשני המשפטים האלו בלבד) יינתנו נקודות בונוס-קודם כל, כל משפט המוגר כ"קשה" שעליו הגולש יענה נכונה-יזכה אותו בשתי נקודות במקום אחת, ובנוסף-לגולש תהיה אפשרות לציין למי המשפט נאמר ובאיזה הקשר/סצינה.

שימו לב: אם הגולש יציין רק, לדוגמא, למי המשפט נאמר ולא יגיד באיזו סצינה, נקודות הבונוס לא יינתנו.

מה שאומר שהמשפטים הקשים צריכים להיות קשים.

בחמישי של כל שבוע, מי שהנחה את הפינה בשבוע האחרון יחשב ויפרסם את הנקודות של כל אחד מהגולשים, והגולש עם מירב הנקודות יפרסם את הפינה בשישי שלמחרת.

את הנקודות אני אחשב וארשום אצלי (לכן חשוב שכל פעם הגולש שמנחה את הפינה יפרסם את התוצאות), ואת המשחק נקיים עד שאחד מהגולשים יגיע או יעבור את סכום ה-100 נקודות (או פשוט עד שנרגיש שכבר נגמרו הציטוטים
)

את המשחק אני אתחיל בחמישי הקרוב, תהיו מוכנים.
אם משהו מההוראות לא ברור (יש לי תחושה שיצאה לי הודעה לא ברורה בעליל), אתם הרבה יותר ממוזמנים לברר אותן כתגובה להודעה הזאת.

ובמעמד זה, הרשו לי להציג בפניכם את משפט הסיום הקבוע של המשחפינה הזה, שחובה שיכלל בסוף כל סבב (פשוט כי משפטי סיום זה כבר סימן ההיכר הלא רשמי שלי)-

בואו נברר של מי השורה הזאת!

tali44

New member
כפרה עליך!

נראה לי שהבנתי פחות או יותר. צריך 6 ציטוטים: 2 קלים, 2 בינוניים, ו-2 קשים. בעוד ל-2 הקשים צריך להבין באיזה הקשר ולמי הם נאמרו ואז מקבלים בונוס.

הבנתי?

timboy123

New member
פחות או יותר...

לגבי שני המשפטים ה"קשים"- כבר אם ונים עליהם תשובה נכונה (מזהים מאיזה סרט הם) מקבליפ

timboy123

New member
כמעט... (ההודעה המלאה)

לגבי שני המשפטים ה"קשים"- כבר אם עונים עליהם תשובה נכונה (מזהים מאיזה סרט הם) מקבלים שתי נקודות במקום אחת.
ובנוסף, בהם, כמו שאמרת, תהיה אפשרות גם לציין למי הם נאמרו ובאיזה הקשר/סצינה, ואז העונה יקבל בונוס-סכום כפול של נקודות, כלומר ארבע (על כל משפט "קשה" שעליו הוא יענה תשובה מלאה ונכונה)
עוד משהו ששכחתי להוסיף- אם העונה יענה על הבונוס אך יטעה, הוא יקבל על כל המשפט נקודה אחת בלבד.
ואם העונה יענה על שני המשפטים הקשים תשובה נכונה ומלאה (גם על הבונוס), הוא יקבל סכום כפול ממה שהוא אמור לקבל-כלומר 16 נקודות במקום 8.

אני בטוח שתבינו את הכל טוב יותר בזמן המשחק.

יום חמישי הקרוב, אל תשכחו! ;)

למעלה