סכמ"ש

סכמ"ש

הכי טוב השבוע: הכי רע: משהו אברילי שקרה לי השבוע: שיר השבוע של אבריל: שיר השבוע לא של אבריל: סרט השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: התחדשות השבוע: ציטוט השבוע: מאכל השבוע: תמונת השבוע: תוכניות לסופ"ש: תוכניות לשבוע הבא:

מסכמ"ש:)

הכי טוב השבוע: נו מה, אני חוקית
הכי רע: המ לא משהו מיוחד שאני זוכרת עכשיו, זה כנראה לא היה שבוע רע מידי. חוץ מהעובדה שהוא היה עמוס. משהו אברילי שקרה לי השבוע: חוץ משני השירים שהתנגנו להם ביום הולדתי[ וכתבתי עליהם כברה בפורום] יצאתי אתמול לבר, ואז בדיוק כשהגיעה השתייה[ אלכוהולית כמובן] פתאום אני שומעת את אבריל YEAH YEAH YEAH YEAH. כן, בדיוק שמו את Cheers של ריהאנה , וזה התחיל עם הYEAH YEAH של אברילD: היה כ"כ מתאים למצב...וכייייף!
שיר השבוע של אבריל: I love you שיר השבוע לא של אבריל: Colplay- paradise סרט השבוע: לא ראיתי סדרת השבוע: יומני הערפד כמובןן ספר השבוע: המ לא יצא לי לקרוא השבוע התחדשות השבוע: כמה בגדים חדשים מפוראבר 21 ומגייפם חדשים מ twenty four seven ציטוט השבוע: חחחח עזבוווו.
גס מאכל השבוע: הארחוחות הטעימות ליומולדתD: גם טעים וגם אני לא משלמת!!
תמונת השבוע: אין לי זמן להעלות, חייבת לעוף תוכניות לסופ"ש: הולכת לבת דודה שלי, יאיD: תוכניות לשבוע הבא: לימודיםם:/ ולמצוא רעיון לתחפושת שבת שלום ביצ'ס!

nofar034

New member
מסכמ"שת

הכי טוב השבוע: יום הולדת לאמא :] הכי רע: חולה לקראת הסופ"ש >: משהו אברילי שקרה לי השבוע: ממ אין משהו מיוחד ~ שיר השבוע של אבריל: What The Hell♥ שיר השבוע לא של אבריל: Lost - Within Temptation♥ סרט השבוע: אין ~ סדרת השבוע: 90210 :] ספר השבוע: אין ~ התחדשות השבוע: חח גם אין XD ציטוט השבוע: ממממממ 0-0 לא זוכרת XD מאכל השבוע: ג'חנון *-* תוכניות לסופ"ש: לישון @-@ תוכניות לשבוע הבא: להרגיש טוב? חח שבוע מעולה שיהיה3>

למעלה