בטיחות ועזרה ראשונה

../images/Emo101.gifבטיחות ועזרה ראשונה../images/Emo193.gif

שימו לב משתתפות הפורום- קישור חדש בהמלצת "כנרת שלי"- בטיחות בבית ועזרה ראשונה חשוב מאוד להיות מודעות לתחום הזה- אם אתן רואות סכנות בטיחותיות בבית התינוק מאוד חשוב להאיר את עיניי ההורים לנושא בעדינות מקצועית, כמובן... בבקשה הכנסו לקרוא וללמוד עוד על הנושא!

מקפיצה להזכיר

ראיתן את הקישורים? מה דעתכן??? אגב, כפי שראית כל הצעה של גולשת מתקבלת ונשקלת, בזכות כנרת שלי יש לנו קישור חדש- אז תרגישו חופשי להציע. בנוגע לבטיחות- לפעמים אני שמה לב שדווקא בתור המטפלת אני מבחינה בסכנות בטיחותיות, פשוט כי אני באה מבחוץ וההורים עסוקים בהמון דברים אחרים וזה בורח מעיניהם לפעמים, מה גם שאם זה ילד ראשון ההתקנים הבטיחותיים משתנים עם גילו ולפעמים ההורים לא מודעים למוצרי-המיגון המתעדכנים בביתם. לא מזמן, עוד בתקופת הראיונות, הייתי בבית שבו גרם מדרגות גבוה מאוד ושתי ילדות שכבר מתחילות ללכת- אתן מתארות לכן שלטפס את המדרגות האלו זה תענוג בשבילן אבל מה לגבי לרדת??? שמתי לב שאין שער ביטחון והערתי בעדינות לאמא שמיד הסכימה שבשלב זה בגדילת הילדות זה מצרך חיוני. אז לא להתבייש ולהגיד. אם יש לכן הערות בנושא או בעקבות הקישורים את מוזמנות להוסיף לשרשור הזה.

למעלה