עונה 6 פרק 1 - דיון פרק

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif../images/Emo58.gif

הפרק הזה היה... אה. אין על רובין, ובארני גם היה לא רע בכלל, טד היה מוזר ומארשל עוד יותר. בסה"כ פרק סטנדרטי, ולאמאלה שממש זוכרים למרות מה שהם אמרו על האימא! וזה אומר, שבתקווה, יש עוד זמן עד שיגלו מי היא והסדרה לא נגמרת בקרוב.

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo58.gif

פרק חמוד +++ לרגע דאגתי שהיא באמת האמא
אבל הסוף היה ענק
לילי ומרשל לא ממש עניינו. אבל רובין הייתה גדולה!
וברני היה ברני
וטד גם היה טדXD ורייצ'ל בילסון זאת רייצ'ל בילסון
של מי אתם אומרים החתונה? =)

CoralP

New member
זה לא ברור?../images/Emo58.gif../images/Emo181.gif

של סינדי והחברה שלה

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif לגמרי ברור! ../images/Emo58.gif

גם כתבתי את זה בסיכום פרק שלי, וגם כאילו דה, היא השותפה שלה... באיזה עוד חתונה הוא כבר יפגוש אותה?!!? *פתאום בסוף זה החתונה של אימא שלו עם עוד מישהו סוטה ואקראי והיא פשוט זאת שעושה להם את הקייטרינג
*

CoralP

New member
בעצם........./images/Emo58.gif../images/Emo181.gif

אם זה באמת חתונה של סידני והחברה שלה, למה לילי הייתה שושבינה? זה שטד היה הBEST MAN, זה מילא [זה גם לא הכי קשור], אבל מה לילי קשורה לסינדי?... ו.... עוד דבר... הראו לנו בחתונה את טד, לילי, ומרשל. לא הראו את רובין וברני. ובפרק עצמו ברני אמר לרובין כמה פעמים you're really really hot.. אז... גורם לי לתהות האם יהיה שוב ברני/רובין. אישית אני מקווה שלאאאאאא
וזה בכלל יהיה ממש פגום אם ברני יתחתן לפני טד X_X [קרדיט לתאוריה המעוררת אימה לחברה שלי שפקחה את עיני שזו לאו דווקא החתונה של הלסביות
]

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo58.gif

לילי השושבינה? לי היה מוזר שטד הוא השושבין בחתונה שלהן .. כי בכל זאת הוא לא באמת קשור אליהן XD אבל מילא. בכל מקרה לא נראה לי שזה רובין וברני כי מה פתאום הן יזמינו את האמא?
..אלא אם כן היא חלק מההפקה של החתונה אבל אני בספק (חוץ מזה שהיא לומדת כלכלה
) אבל גם אני שמתי לב למבטים של ברני על רובין

../images/Emo58.gif

אוי אני מקווה מאווווווד שזו לא החתונה של ברני ורובין כי אם כן זה מזעזע ברמות אחרות. לא רוצה אותם זוג. וכן שמתי לב לפילרטוטים של ברני

נראה לי ממש לא קשור לבנות

אני חשבתי שזה אולי קשור לבארני אבל זה פנטסטי מדי ומוגזם. לא חשבתי על זה שגם רובין לא הייתה בסצנה. לדעתי זה רמז שתול ומטעה. וגם אי אפשר להחליט שלילי הייתה השושבינה, לא אמרו על זה כלום.

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif+עכשיוברור../images/Emo6.gif:- יצאתי טיפשה ../images/Emo6.gif../images/Emo163.gif

CoralP

New member
Dude, you fixed church!../images/Emo181.gif

היה פרק טוב! הם מתחילים לחזור להומור שמצחיק!
לא נקרעתי מצחוק, אבל היה פרק טוב. יחסית לזוועות העונה הקודמת XD רובין הייתה מעולה, טד היה... טד. XD ברני איכזב קצת... לא יודעת ): ולילי ומארשל...

McMonkeys

New member
איזה פרק!../images/Emo58.gif

אני לא מבינה על מה אתם מדברים אותי ברני דווקא הצחיק! דיבס חחחחחח יואו אני מחכה לפרק הבא יופי מרשל הזה יודע לשמור סודXD

אני לא אהבתי את.... ( ספויילר.. בערך...)

לא אהבתי את הקטע של מרשל ולילי- זה היה חסר את ההומור המיוחד ההורס של הסידרה. הסוף היה אכן מאוד לא צפוי. לגבי 'של מי החתונה'- אז מרשל הוא אחד השושבינים- שימו לב שגם על החליפה שלו, יש פרח. פרחים על הדש עונדים הבסט מן... המשפחה הממש קרובה... אני חושבת שהחתונה לא קשורה לזוג הלסבי. ודאי מצאו איזה תירוץ הזוי לגמרי,(כמו שבסדרה הזו מתמחים) איך קרה שהאמא העתידית התגלגלה לחתונה הזו. שימו לב לעוד משהו... טד עצבני, מרשל לא. מי שמתחתן, מאוד מאוד קרוב אל טד... ( יש לטד אחות??? אני לא זוכרת אם הזכירו אחות\ אח של טד... אולי אחותו של טד, הלכה למעון עם האמא העתידית?? מי יודע?...)

OKDeSign

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo58.gif

אהבתי את התאוריה של האחות.. רק השאלה מה התירוץ שהאמא נמצאת שם ח

מכירה את 'תאורית השש'?

לפי התיאוריה הזו, כל אדם מכיר כל אדם אחר,בלכל היותר שישה קשרים. היתה על זה תוכנית, שאפשר למצוא אותה לצפיה באתר וואלה... ( אגב, בן דוד של אמא שלי, מכיר את הגיס של נתניהו... אז כאבודד- אני וראש הממשלה, זה שלושה קשרים, והיות ונתניהו מכיר את נשיאי אר'ב של עשרים השנה האחרונות... אז אני והנשיאים זה ארבעה קשרים...
) דיימני את טד המבוגר אומר לילדים: כל אדם מכיר כל אדם אחר, בשרשרת של לכל היותר שישה אנשים. כך קרה, שאחותי היקרה קתרינה( להרגע... שם מצוץ מהאבצע לצורך הדגמה בלבד...) מכירה את אדוארד אלוף העולם בהתזת נזלת( רואים בחור צעיר, בקבלת הפנים של החתונה, ליד הבופה,וכל האנשים סביבו נועצים בו עיניים זועמות) שמכיר את סילביה נערת הגומי ,( רואים נערת גומי עושה שמיניות באויר כדי לתפוס את הזר הנזרק מהכלה) שמכירה את אלפונסו האופה ( רואים גבר איטלקי שמן, טועם רקיק מהבופה, ומעווה פנים בחמיצות) שמכיר את...אמא שלכם.( רואים בחורה נגשת לאלפונסו, שאומר לה בהתנצלות- באמת שהעוגיות שלי יוצאות בדרך כלל יותר טוב סניוריטה.. אני מבטיח לך שבחתונה שלך...) רק תארו לכם- האמא היתה שם.. לצורך טעימות, במסגרת אירוסיה וחתונתה הקרובה עם..... מישהו אחר לגמרי!!. אבל אז, כשטד יצא לרגע למרפסת, וגם היא היתה שם, נוצר ה 'קליק'... טוב ניסחפתי קצת. את תאורית השש אני לוקחת איתי, לפרק שאני כותבת על שימחת תורה..:) ותודה על ההשראה שנתת לי!

OKDeSign

New member
מכירה בהחלט, ודי הגיוני

במיוחד עם הסדרה הזאת.. וממ שמחתי לעזור? ;)

למעלה