אני... מפורסמת?!

../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif אני... מפורסמת?!../images/Emo12.gif

פחעחע, לא
אתמול בערב יצאתי, ככה שלא יכולתי לראות תספיישל על נינט... אבל הקלטתי
היום בבוקר אני באה לביצפר, ופוולל ילדים באים אליי ואומרים לי שהם ראו אותי אתמול בטלוויזיה
WTF?! בסוף קלטתי
בגמר הייתי פעם אחת, אתמול הייתי פעמיים, והייתי פעם אחת בעיתון *שלא נציין את שמו* אני שמחהההההה
מכל החברים שלי תמיד תפסו אותי + ידיד
אנשים עוד מישו מכאן היה בניצנים?!
ורק בקשה
תכתבו את כל הזוגות שאתם זוכרים שהיו בתוכנית וגם את הקבוצות שהיו בחצי הגמר.. אלו שאתם זוכרים

../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif כוכב נולד../images/Emo12.gif../images/Emo9.gif

פעם בגמר ופעמיים אתמול בספיישל

זוגות..

נינט טייב -בן שרעבי התאומים - מעיין שקד כברה קסאי - בוריס סולטנוב גיא שרפי- שירי מיימון שי רביזדה - טל לופסקו מאיה ממן - מורן גמליאל שי גבסו - אסתי (?) שביין לירז רחמין - ינעם כביר (ממש לא שמענו לא ראינו את הבחור למרות שהוא ממש מוכשר) חצי גמר ראשון: שירי מיימון שי גבסו כברה קסאי בוריס סלוטנוב מעיין שקד חצי גמר שני: נינט טייב
כפרע עליך את מלכה
גיא שרפי לירז רחמין שי רביזדה מורן גמליאל זכרתי הכל אני גדולה אין עליי *משתחווה לעצמי*
תהני מותק מקווה שזה עזר

תודה..ואני באמת מקווה שזה לא ישלח

את זה מיליון פעם כי זה מגיע לי לדף שגיאה.. אבל בכל מקרה.. מחכה לתגובה על המסר..

../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif וואאיי מתוקהההההההההההה

תודה רבהההה!!
גם אני משתחווה לך
וינעם פרש מהתחרות, הבנאדם לקח קשה מדי

בבקשה../images/Emo13.gif

ובקשר לינעם..אני יודעת שהוא פרש..אבל נורא חבל כי הוא היה באמת כישרוני..הבעיה שלו לדעתי שהוא לא סחף איתו מעריצים כמו רוב המשתתפים האחרים. ואי אפשר בלי תמונה של נינה היפה :)

m G m

New member
חחח..איזה כיף לך../images/Emo70.gif ../images/Emo26.gif כנסי

הלוואי והייתי בניצנים
היו לי כרטיסים אבל לא יכולתי ללכת והתבאסתי נורא
....כי חברות שלי הלכו
... איך הראו אותך בטלוויזיה
איפה היית
בכיסאות או באנשים הדחוסים
...חחח מהטלויזיה זה נראה ממש נורא שם.... אבל חפיף..ראיתי את זה מהבית ועדיין היה מקסים

../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif באמת היה נורא../images/Emo12.gif

אבל שווה את זה
הייתי שורה ראשונה, ומישהי התעלפה לידי

גם אני הייתי שם שורה ראשונה ../images/Emo9.gif

יש מצב שראינו אחת את השניה ואנחנו לא יודעות :)

../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif חחח אולי

מה לבשת? יש לך תמונה? באיזה אוטובוס היית? פרטי הכל

perrinat

New member
אוי ואבוי...../images/Emo103.gif

אני שומאת מקומות צפופים כאלה.....

m G m

New member
זה מזכיר לי את האמפי-רוק עצמאות

היה בדיוק כמו בניצנים.....אבל היה כיף. חוצמיזה שבאמפי היה מקום מפלט, ואם אתה יוצא מהדחיסות אתה יכול לחזור עוד פעם להופעה הבאה...וכאן זה נראה לי - אם נכנסת- זהו אין יציאה...חחחח

חחחח באמת מצחיק כי זה מה שקרה לי

השערים בניצנים נפתחו ב19:00 שעה וחצי לפני תחילת התוכנית. והייתה שם ריצה אדירה של אנשים לעבר הבמה כדי לעמוד ראשונים..אני לצערי לא הספקתי..אז הלכתי לשבת באמפי עם חברות. כי מי יעמוד עכשיו שעה וחצי ואחר כך עוד שעתיים בתוכנית..אני לא יודעת איך היה כח לכל האנשים שעמדו ראשונים. אבל הקטע הטוב היה שכשאיך שהתחילה התוכנית אני וחברות שלי תוך חמש דקות עברו שורות שורות של אנשים ישר אל השורה הראשונה. זה היה כל כך מצחיק.ועד עכשיו אין לי מושג איך עשינו את זה. היה נורא צפוף..אבל ככה ראיתי את נינטוש וגיא החמוד יותר מקרוב.
ואז היה שלב בתוכנית שכבר היה לי פיפי כי לא הלכתי איזה כמה שעות טובות (הייתי שם מ16:00 בערך) אבל לא היה לי סיכוי לצאת ואז לחזור לאותו מקום.. אז חיכיתי כמו ילדה טובה לסיום התוכנית והיה בהחלט שווה
זהו
סתם רציתי לשתף.

כן מאמי/

אני הייתי בניצנים...... וגם אותי הראו בטלויזיה אני וחברות שלי הכנו שלט ענק בטוח ראית אותו עם שלושה כוכבים כל אחד לכל אחד עם התמונה בפנים ועם משפט של כל אחד מהשיר שלו עשינו את שלושתם כי כל אחת מהחברות שלי הייתה בעד מישהון אחר אני הייתי בעד נינט המדהימה כמובן ועבדנו על השלט הזה 6-7 שעות

חחחחחחחח דייייייי

דיייייי באמת תשבעיייייייי איזה צחוקיםםםם נכון היה הכי יפה?!?!?! איך כולם הצטלמו איתנו וצילמו אותנו היה צחוקים סוףףףף

היי גם אני הייתי בגמר!!! הייתי ממש

בשורות הראשונות!!! נכון שהיה מושלם אנשים?!

למעלה