בוקר טוב לכולם

בת אל 7

New member
אודו אתה עדין לא סבא אך יש הבדל בין

נתינה לילדים ונתינה לנכדים.במתכנת של חסכון. שניהם אומנם נתנים באהבה. לתת לילדים יש פה מרכיב העזרה..וביחוד בתחילת דרכם. אנו עוזרים להם להתבסס. לתת לנכדים .יש להם ההורים שלהם שעוזרים להם להתבסס. אם יש לסבים...את האפשרות הכספית לעזור...נהדר אך אם זה בא על חשבון ההצטמצמות שלהם?? היתי חושבת פעמיים.

odo13z

New member
היי בת שבע. אני כן סבא. ../images/Emo6.gif

השלושה שהזכרתי בתשובה לאנפה הם הקטנים שלי. יש לי גם 2 גדולים. רווק בן 31 , ונשואה בת 30 + 2 . . אז כמו שאמרת...מי שיכול להרשות לעצמו בלי להלחץ יותר מדי - ייבורך.

בת אל 7

New member
היתה פה הצעה לא לשים את היד על

העכבר...ובאמת כואבת לי כבר היד וביחוד האצבע כאשר אני לוחצת ומגלגלת על המקש השחור בעכבר האם מוכרת לכם דרך אחרת לגלגול??

סבאאורי

New member
מועדים לשמחה ../images/Emo6.gif

יש עוד כמה אפשרויות... במקום ללחוץ על העכבר העכבר יעשה זאת בעצמו...

בת אל 7

New member
../images/Emo141.gifבקר טוב כולם ,אנפה אם יש לך

אפשרות כספית..וזה לא על חשבונך ומצב הילדים אכן מצריך זאת מדוע לא??...הרי הנתינה היא בומרנג.. אלא מה? אני לא היתי מספרת להם...רק בבוא היום..שתהיה להם הפתעה נעימה, וימשיכו לחיות כרגיל ולא ישנו את מסלול חייהם עקב כך בהצלחה בת אל

עמליה3

New member
קופה לנכדים

אבי זיכרו לברכה פתח לבתי הבכורה כשנולדה קופה ללימודים. כשנולדו שאר הנכדיםעשרה במספר לא פתח חשבונות לכולם. כשהגיעה בתי לתיכון כבר היו לימודים חינם ולימודים גבוהים שילמנו אנו, כך שהיא לקחה את הכסף וקנתה מכונית . כשאבי נפטר לקחתי מכספי הירושה ופתחתי קופת גמל לנכדי ושמתי לכל אחד(שמונה נכדים)עשרים אלף שקלים.במטרה שיהיה להם משהוא להתחלה. לעתיד הוריהם ידאגו ואנו נעזור בהתאם ליכולתינו.

מנורה

New member
אנחנו מפרישים סכום לכל נכד שמגיע

לגיל 6 בחשבון מיוחד על שמו ובגיל 21 גמר צבא יעמוד לרשותו להגשים חלומות. רשמנו זאת גם בצאותנו והיה ויקרה לנו משהו הבנים שלנו שהם היורשים חייבים לדאג לכך מכספי הירושה על מנת שאף נכד לא יקופח. אבל היות ואני אופטימית מקווה לזכות לתת אישית ביד חמה.

אפי 7

New member
בוקר טוב לכולם - ישנו פתגם

כל המוסיף גורע או תפסת מרובה לא תפסת - פתגמים אלה אינם עובדים על הפורום שלנו. כל הודעה - פנינה. אמנם קשה להגיב לכל אחת ואחת, וכדי לא לקפח אף אחד - כל הודעותיכם נקראות - וגורמות עונג. בחרתי להתייחס למה שאנפה הביאה בקשר לאהבה - סיפורון נפלא. וכמו שכבר סיפרתי שבת-אחותי מתנדבת במועדון גיל זהב ללמד ספרות - ובסוף כל שיעור קוראת משהו קטנטן להנאת השומעים - והנה אני כבר מעבירה אליה את סיפור האהבה. אם יש לכם עוד כאלה - אנא. שיהיה יום נפלא לכל המטיילים ולכל השוהים בבית. בידידות אפי

למעלה