ברוכים הבאים לפורום רדיו

../images/Emo124.gif ברוכים הבאים לפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" של תפוז!
פורום זה יעסוק בכל העניינים הנוגעים לעולם הרדיו. שידורים, חדשות רדיו, שדרנים, עניינים טכניים הנוגעים לרדיו, ובעצם כל עניין הנוגע לעולם הרדיו. חברי פורום יקרים, אנא הקפידו לכתוב לגופו של עניין ולא לגופו של אדם. מלבד זאת - פשוט תהנו.
בנימה אישית, אני נורא מקווה שפורום זה יהפוך לעמוד הבית של כל אחד ואחת מכם. ואני בטוח במאת האחוזים שאני אתן 100% מעצמי בכדי שהוא יהיה כזה. האזנה (וכתיבה) ערבה שתהיה לכולנו!
ו-

בהצלחה לנועם ולפורום!

לא יודע אם שמתם לב אבל רדיו זה נושא שממעטים לכתוב עליו. בכל עיתון יש ביקורת טלביזיה. בלא מעט עיתונים יש סקירה וביקורת של עיתונות. רדיו... מישום מה - לא כל כך זוכה להתיחסות. אחת הסיבות העיקריות לכך, אולי, היא שרדיו נתפס כמדיום "ברקע" ולא כמדיום שדורש צפיה אקטיבית כמו טלביזיה. כמו עיתון. כמו רדיו אינטרנט (שלדעתי הוא מדיום נפרד שקרוב ברוחו הרבה יותר לטלביזיה מאשר לרדיו, אבל אני מניח שניגע בזה עוד בהמשך אז נניח לזה כרגע). ובכל זאת - יש הרבה מה לדבר על רדיו. בפורום רדיו שנערך בפורטל אחר לא מילאנו אמנם 800 עמודים כמו בפורום סקס-נוער אבל מילאנו שם למעלה ממאה עמודים גדושים בהרבה דיונים מעניינים בצד נאומים אמוציונאליים בזכות (או נגד...). נקווה שגם הפורום הזה יזכה להשתתפות פוריה של אנשי רדיו בצד מאזינים ושיהיה נעים לקרוא בו. אלו למעשה שני המבחנים העיקריים שהפורום צריך לעמוד בו. שיהיה בהצלחה לפורום בכלל ולנועם בפרט! עופר להב (Gרר)

בהצלחה לאנשי הפורום

רדיו או Radi-Yo, אם עופר באזור אני מצטרף. רדיו זה באמת ילד חורג בתקשורת הישראלית. לך תדע אם זה ישתנה עכשיו עם הצעת האוצר לאפשר שידורים בפריסה ארצית לתחנות הרדיו האזוריות. אני מניח שמה שיקרה דבר ראשון זה שמנהלי התחנות יהיו מוכנים להוציא עין אחד לשני. מעבר לזה, באמת אולי יקרה משהו. רדיו בחו"ל הוא מדיום חזק, מוערך, ואנשים שעובדים ברדיו מרוויחים לא מעט. רק כאן אצלנו התחנות היחידות שמשדרות בפריסה ארצית הן תחנות צבאיות או ממשלתיות, בעעעעעעעעעעעע בהצלחה לנועם ולכולם

הגששית

New member
נועמיקוווווו

תתחדש גבר! המון בהצלחה בניהול החדש!! הכי חשוב- שתהנה!

היי תראו מי פה

פורר.... להב..... מה יהיה כולם יעברו דירה לכאן? אז שיהיה בהצלחה! אשמח תמיד להיות לעזר רדיורדיו (אקס הסטודנט של נענע)

An at

New member
וגם אני (פה)

בעוונתיי הרבים. ברוכים הנמצאים, היו ברוכים. נועם מחמל נפשי, רק בריאות (ואושר, ואהבה, כן, גם אהבה) ההצלחה שלך, ההנאה שלנו... ענת (לשעבר ענת)

תתרגל תתרגל..... קח ../images/Emo135.gif

עכשיו צריך להתרגל לצבעוניות ולאייקונים וחוץ מזה הכול יהיה בסדר. פורום חדש שם חדש והרדיו?...הרדיו ישן וטוב ...או שלא

פּלפּל

New member
בהצלחה נועם!

שמח לראות אותך פה, ואת יתר המשתתפים החדשים/ישנים. מקווה לדיונים מעניינים בפורום החדש, ושנצליח לקדם (בקצת) את הידע, המודעות והאהבה למדיום האינטימי הזה, שתמיד נמצא ברקע, ושאין לו תחליף.
יאיר

Dj Sky

New member
מזל טוב על הפורום

ושיהיה בהצלחה תבואו לבקר ברדי יו www.yoyoyo.co.il איציק אהרון - פנטזיה - רביעי חצות מיד אחרי עופר להב (Gרר) - מוזיקה און - שני ורביעי 10 עד חצות

יופי ביציק

עכשיו לדראון עולם יהיה רשום בתפוז שהראשונים שייחצנו את עצמם בפורום רדיו היינו אנחנו ~לשון~

תודה רבה לכל המאחלים! ../images/Emo24.gif

אז קדימה חברים... כל דקה מיותרת... הגיע הזמן לכתוב! ושוב - תודה לכולכם! גם על האיחולים וגם על ההשקעה!

אתה צודק ../images/Emo13.gif

אני שכחתי לחלוטין מתחנות האינטרנט Radi-Yo ו- WFM. אני בהחלט אכניס את שתי התחנות בדקות הקרובות. תודה על הפניית תשומת הלב

מוגג

New member
../images/Emo50.gif והמשך האזנה ערבה.../images/Emo79.gif

כלי מופלא הרדיו.

א ו ח נ ה

New member
מזל טוב על הפורום החדש ../images/Emo50.gif

נענע פשוט הפסידו בענק! שיהיה לנו בהצלחה!

היי נועם המון המון מזל טוב על

הפורום והמון הצלחה אם אתה צריך עזרה בו רק תפנה אלי חופשי :)

למעלה