והרי החדשות!

Wing Chan

New member
../images/Emo124.gif והרי החדשות! ../images/Emo124.gif

חברת McFarlane הידועה שיחררה פרטים ותמונות לגבי סדרת דמויות Spawn 29 והדמויות יתבססו על עמודי חוברת Spawn החל מגליון 150. הדמויות הן: Spawn 9, Ninja Spawn 2, The Disciple, Thamuz, Zera, Man of Miracles. כפי שרואים בתמונות, סדרה זו נראית מבטיחה במיוחד לחובבי הקומיקס והדמויות.
חברת Sideshow שיחררה תמונה קטנה להצצה בדמות Han Solo שלה בגודל 12 אינץ'. הדמות היא הראשונה מתוך סידרה שתקרא Heroes of the Rebellion ושמה המלא הוא Bespin Han Solo. הזמנות מראש (Pre-Orders) יחלו להיקלט ב-10 בפברואר 2006.
שיתוף הפעולה בין Hot Toys ל- Sideshow ממשיך להניב פירות: אחרי שנחשפנו לדמות Corporal Hicks, נחשפות שתי דמויות 12 אינץ' נוספות מסידרת "הנוסע השמיני", וכרגע הן עומדות להזמנות מראש. הדמויות הן Colonial Marine Apone ו- Colonial Marine Vasquez. שתי הדמויות מצוידות בהמון עזרים ונשקים שונים, במיוחד Apone. התמונות לשיפוטכם.
לקראת סרט ההמשך ל- Pirates of The Carribean שייקרא Dead Man's Chest, חברת NECA ממהרת להכריז ולפרסם תמונות של הסידרה הראשונה שהיא תשחרר של דמויות מהסרט. הדמויות הן Davy Jones, Maccus, Jack Sparrow, ו- Will Turner. חובבי הסרט לא יתאכזבו מהפיסלונים האלה.

MajorWinters

New member
דמות יפה מאוד...

חבל שאני לא מכיר ספון כי יש להם דמויות מדהימות, אבל מצד שני אני מתבאס לקנות דמויות שאני לא מכיר, או שלא אומרות כלום מעבר להיותן יפות.

Wing Chan

New member
Will.

אר. יכול להיות שטעיתי בשמות של הדמויות של הסרט הזה. לא ראיתי אותו ואנלא מכיר תדמויות ולא כלום. אז זהו.

DVD10

New member
דעתי

את ה SPAWN 29 ראיתי כבר לפני כמה ימים - מדהימים! לגבי ה "12 הנוספים של ALIENS ממש לא התלבהבתי, נראים כמו דעדועים של ילדים! אבל זו דעתי, נחמד לראות את הדויות סוף סוף קמות "לתחייה" כ AF אבל לא יותר מזה.

תודה רבה לך על העידכונים!

אכן, דברים טובים מתוכננים... לגבי ה-ALIENS, למרות שאני חובב ענק של סדרת הסרטים, אני לא מחובבי דמויות 12 אינצ' מרובות מפרקים... בכלל, אני אוהב את ה-AF של יותר כמו פיסלונים מאשר צעצועים עם מפרקים... תבורך על היוזמה!

למעלה