השעון דופק לא עובד

daykal

New member
../images/Emo140.gifהשעון דופק לא עובד

היי חזרתי לספינינג אחריי השבתה של שבועיים שלא מרצוני . כשהפעלתי את השעון דופק שלי הוא עבד אבל לא קרא נתונים במשך כל השיעור חוץ מ"הזקים" של שניות שבהן הוא הראה דופק . השעון שלי הוא שעון של פולאר דגם f-11 אם מישהו יודע למה זה קרה אני אשמח לתשובה ולפיתרון אם יש מה אפשר לעשות כדי שהשעון יקרא את הדופק שלי , ניסיתי לכבות ולהפעיל אותו במהלך השיעור אבל זה לא עבד . המון תודה למי שיוכל לעזור ושיהיה לכולם המשך שבוע מקיסם ומהנה

crowspin65

New member
בטח ניסית להרטיב את הרצועה...

זו המחלה של הדגמים האלה, אם האלקטרודות לא רטובות, לא תהיה קריאה טובה. וכמו שאסף אמר סוללה חלשה או בשעון או ברצועה.

daykal

New member
../images/Emo140.gifהיי אסף וcrowspin65 ניסיתי להרטיב

את הרצועה עם מים אח"כ כשבדקתי את השעון בבית הוא פתאום כן עבד וקרא את הדופק שלי בכל מקרה אני אחליף ליתר ביטחון את הסוללות של המשדר והשעון . הרבה תודה על העזרה ושיהיה לכם המשך שבוע מקסים ומהנה

crowspin65

New member
עוד דבר...

תשתדלי להפעיל את השעון כשאין בסביבה עוד אנשים עם שעון דופק ביחוד מאותו דגם. קרה לי כבר שבחדר מלא אנשים השעון שלי "התבלבל" ופשוט קורא את השעונים האחרים, גם אחרי שהפעלתי את שלי... אמנם F11 הוא מקודד, אבל זו עובדה... המשך יום נעים והרבה ספינינג
חיים.

daykal

New member
|4U הרבה תודה

השעון שלי עובד עכשיו כמו שצריך אחריי שהפעלתי אותו מחוץ לחדר ספינינג ,עבדתי איתו אתמול בשיעור והוא היה בסדר שיהיה לכם המשך יום מהנה וסופ"ש נפלא

למעלה